Yer imleri

Star Wars: Battlefront II

Alternatif isimler: Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II - taktik nişancı ya da ekonomik stratejinin unsurları ile üçüncü parti. Büyük ölçüde ilk oyunu bir devamıdır. Ancak, proje büyük ölçüde geliştirilmiş ve bazen oyun ilk bölümü denedim olanların farkındayız Star Wars: Battlefront 2 oyun daha da heyecan verici. Daha önce olduğu gibi, kullanıcılar fantastik dünyaya geri gitmek zorunda. Oyunun arsa filmin II-VI azılı bölüm dayalı geliştirilen "Star Wars". Proje yatırımcısı - şirket Pandemic Studios, ve yayıncı - LucasArts. 2005 yılında yayımlanan ve o zamandan beri oyunu Star Wars edildi: Battlefront 2 kullanıcılarının büyük sayıda sevgilim. Atıcı geniş popülerlik kazanmıştır olması şaşırtıcı değildir. Oyun sanal savaşçıları taraftarların ilgisini çekmek özellikleri bir ton var sonra. Biz birkaç örnek kuracak. Yıldız Savaşları: şaşırtıcı özel efektlerle dolu Battlefront 2 pc, harika grafikler ve mükemmel ses, tamamen özelleştirilebilir sağlamış, uzay savaşları, hem de oyun içinde böyle bir sürat, değişim sınıf savaşçısı, başka bir sunucudan geçiş ve diğer hoş gibi serin unsurların bir yeri vardır vardır trivia. Ayrıca, değişiklikler gibi tek oyunculu oyun seçenekleri "Kampanyası" olarak yapılan ve "Galaxy yakalayın." Edildi Yenilikler savaşçı sınıfları ilişkin oluştu. Battlefront 2 ve parlak olaylar oyun dolu, onun büyüleyici atılmak: Genel olarak, yaşam Star Wars indirmek için değer.

Yani, bu cazip oyunun bir fikir almak güzel olurdu. İmparatorluğun Yükselişi olarak bilinen olay dönemini başlatın. Anlatı savaşçıları 501. Lejyon Cumhuriyeti adına burada tutulur. Farklı yerlerde geliştirilen eylemler. Sen gezegenleri ve uydularını ziyaret etmek mümkün olacak. Death Star, Dagobah, Tatooine: Mos Eisley Spaceport, Tatooine: karasal yerlerde çeşitli örnekler Jabba'nın Sarayı, Endor, Sıcak ve uzay - Uzay Hoth Uzay Maygito Uzay Yavin, vb

Iki ordularının, yani Klon Savaşları Dönemi (Bağımsız Sistemler Konfederasyonu robot ordusuna karşı Cumhuriyet klon ordusu) ve Galaktik İç Savaş Çağı (Galaktik İmparatorluğu'na karşı Rebel Alliance) için savaşan her biri iki dönem vardır. Farklı dönemlerin orduları arasındaki savaş imkansızdır. Aynı zamanda savaşta aynı döneme ait ordu, girin. Savaşta, bir zemin, toprak-hava ve uzay teknolojisi gibi kullanılabilir. Bu arada, tank ve diğer askeri araçlar ile ordu yedekleyebilirsiniz bazı haritaları vardır. Her ordu donatım kendi türleri olduğunu akılda tutmak, ancak bazen silahların kullanımını düşmanı engellemez.

Star Wars çeşitli: Battlefront 2 misyonu bile en zorlu fethedecek. Oyun sırasında görevleri bir sürü yapmak zorunda. Sadece aktif olmak için, kendi yolculuğuna geliştirmek ve devam edebilirsiniz. Dedikleri gibi, yuvarlanan taş yosun tutmaz ve. Biz bu rejimleri sunuyoruz

- Single (galaksi, hızlı savaş, Zorluklar fethetmek için bir kampanya);

- Yardımcıları ve rakipler gerçek insanlar Multiplayer olduğu.

Sen en kısa sürede Video Star Wars gibi, göreceksiniz: Battlefront 2 fantastik olayların girdabında paldır küldür dalma olacak bilgisayarınızda hayata ve en unutulmaz deneyimi yaşamak mümkün olacak. Eğer istenilen yüksekliklere ulaşmak için şanslı olduğunu varsayalım!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more