Yer imleri

Star Wars: The Force Unleashed 2

Alternatif isimler: Star Wars: The Force Unleashed 2

Oyun Star Wars: The Force Unleashed 2 - gerçekten çoklu platform shooter (Xbox 360, PS3, Nintendo Wii, PS2, PSP, Nintendo DS, PC) kayıtsız herhangi bir oyun hevesli kurgu bırakmaz,, onun büyüleyici tarihi, heyecan verici maceralar ve gizemli sırları. Bu video oyunu geç 2009 yılında ünlü Amerikalı aktör ve yapımcı Samuel Leroy Jackson sunuldu Spike Video Game Awards. Bu oyunun geliştiricisi ve yayıncısı LucasArts Entertainment Şirketi, şirket 1C-SoftKlab bilinen Rusya'da lokalizavala olduğunu. Unleashed Güç 2: Oyunun Rus versiyonu Star Wars denir içinde.

Star Wars üçüncü ve dördüncü bölüm arasında oyun alma yerde

Olaylar.

Kahramanı gezegen Kamino'daki laboratuvarda çeşit uyanır. Tüm Rab Vader bilinen şiddetle sadece o İmparator iradesini yerine o amacıyla oluşturulmuş o bir adam değil kahraman, ama sadece deneysel klonu, çağırıyor. Lord Vader hikayesini inanmıyorum Ancak, kahraman hapishaneden kaçar.

Yani Force Unleashed 2 bir hikaye başlar. Kuvvet 2 Unleashed: Bu oyunun resmi web sitesine gitmek ve Star Wars indirmek için karar verirseniz görürsünüz budur. Kendi PC oyunu yüklemek ve oynamaya başlamak, size aşağıdaki karakterleri öğreneceksiniz:

• Darth Vader;

• kahramanı - tarkiller;

• Juno Eclipse - bizim kahramanı, İttifak komutanlarından biri ve gemi kaptanı sevgili «Kurtuluş»;

; Gezegen Cato Neimoidia'ya bulunan aynı birimin komutanı tüccar köleler, kumarhane sahibi, -

• Baron Tarko

• Genel Kota - Jedi Master.

Önceki bölümde olduğu gibi, burada karakterler silah ve güce sahip. Yani tarkiller iki ışın kılıcı vardır ve bu kılıç özellikleri kristal rengine bağlıdır. Ayrıca oyuncu kuvvet kullanabilirsiniz. Karakter yeteneği bu oyunu nasıl geçtiğini bağlı görünür, ya da rakiplerinizi öldürmek için verilir puanla artırabilir. Savaş beceri aynı şekilde bu noktaları artar. Oyunda Star Wars Force 2 Anlished hero'ların yeni yetenekleri ortaya çıktı

1. Insanity - eylem düşman intihar veya oyuncuya kendini yardımcı başlatmak için başlangıç ​​olmasından kaynaklanmaktadır.

2. Çevik kuvvet - eylem kısa vadeli Stapkiller sahiptir hasar ve kuvvet, artırdığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Henüz bu oyunu indirmek isteyip karar yoksa

, o zaman online Star Wars istemek için tavsiye olacaktır: The Force Unleashed 2 videolar. Bu veya başka bir video oyunu Force Unleashed 2 ile kendilerini tanımaya, daha iyi bu oyun üzerinde zaman kaybetmeyin olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Ve (oyun) gerçekten iyidir. Sonuçta, bu iki tamamen zıt bir sonu var: Final cut-scene ne bağlıdır - koyu veya açık - yan ana karakteri seçer. Entrika tutmak ve bilinmeyen bir bitiş için teşekkür bırakmak için, biz burada bu sonlardan içeriğini ifşa olmaz. Star Wars içine alın: The Force Unleashed 2 oyun ve kendiniz için bu seçimi yapmak! Ve genel olarak tüm oyun, sizin için hoş bir sürpriz olacaktır olsun.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more