Yer imleri

Çürüme Durumu 2

Alternatif isimler: Dickey Eyaleti 2

Game Decay State 2 hayatı seç!

2. Çürüme Devleti, çok sayıda hayranı olan tanınmış ilk bölümün uzun zamandır beklenen bir devamı. Yeni versiyonda, yazarlar mutlak kaosa sürüklenen bir dünyada maceralarını sürdürmeyi öneriyorlar. Bilimin gelişimi, insanlığı kıyamete getirdi, insanlar yaşamsız zombilere, duygulara ve herhangi bir kısıtlamaya neden oldu. Kalpleri hala kalp atışlarına sahip olanlar bile, normal anlamda insanlar olmaktan çıkmışlardır, amaçları hayatta kalmaktır, bu nedenle ahlaki ilkeler yoktur ve yasalar uygulanmaz. Her şey, yürüyen ölüler olmamak için tek hedef etrafında döner.

Geliştiriciler oyunu oynamayı vaat ettiklerinde, 2. Yeni küçük hakkında bilgi, ancak güvenle güvenle hikayenin devamı hakkında konuşabiliriz. Sanal dünya daha tehlikeli hale gelecek ve herkesin hayatta kalabilmesi için yeterli kaynak olmayacak. Düşmanlar sadece dirilen cesetler değil, aynı zamanda kurtulanlar. Sadece gerçek arkadaşlara güvenebilirsin, bu kıyamet sonrası dünyanın çılgın sakinleri zombilerden bile daha tehlikelidir, harcanan malzemeleri almak için her türlü hile, alçakgönüllülük ve zulüm için hazırlar. çok zor.

Oyunun bir müşteri olarak duyurulması, mücadelenin yolunu açabilmek için 2 Çürüme Durumunu indirmeniz gerekecek ve bundan sonra yetkilendirmeyi geçmeniz gerekecektir. Bu zor olmayan işlemlerden sonra, her kişinin kendi hayatta kalma stratejisinin olduğu oyuncuların önünde uğursuz ve korkunç bir dünya açılacaktır.

Özellikler Çürüme Durumu 2.

Oyun geliştiricileri, bir önceki bölüme kıyasla daha fazla açık bir sanal dünya vaat ediyor ve içinde 16x16 kilometre. Grafikler oyunculara gerçekçilik ve güçlü özel efektlerle de vurmalı. Seçilen stratejiye bağlı olarak, hem bağımsız olarak hem de arkadaşlarınızla, Decay 2 Eyaletinde oynayabilirsiniz. Her karakterin kendine ait kişisel karakteristikleri vardır:

  • Görünüm;
  • Personality;
  • Becerileri;
  • Bilgi.

. Bunların bir kısmı ilk tercihte mevcuttur ve adım adım ilerleyerek bazı becerilerin edinilmesi gerekecektir. Bu oyunda yenilik, kahraman, meslek, beceri ve karakter gibi kişisel verilerin seçimine ek olarak, dezavantajları da olmasıdır. Bu nedenle, örneğin, bir kahraman alkolizm eğilimli olabilir, hatta bir uyuşturucu bağımlısı olabilir veya zor bir durumda panik yapabilir.

Oyunda

mod iki yalnız ve dört karakterli bir topluluktur. Şirket kesinlikle benzersiz olacak ve buna göre onların tarihi aynı. Oyunda hareket edebilmek için en gerekli silahlara, ilaçlara, yiyeceklere, suya ve elbette sağlam bir tabana, tercihen başınızın üstünde bir çatı ve güvenlik tesislerine bakmanız gerekir. Bu evrende kaynaklar çok sınırlıdır, onları bir alanda sağlamlaştırmak işe yaramayacaktır, bu yüzden yazarların geniş bir iletişim yelpazesi oluşturdukları görülmektedir. Birincisi, takımın dövüşmesi daha kolaydır, ikincisi, diğer takımlarla birleşmek mümkündür ve üçüncüsü, yeni topraklar kazanmak hem dost ittifaklarını hem de çok agresif fikirleri olanları karşılayabilir. Bazıları ile karşılıklı olarak yararlı bir anlaşma imzalamak ve fazla kaynak satmak veya satın almak mümkün olacaktır.

Takım çalışması, dört karakterli bir kooperatif olan çok oyunculu bir mod seçilerek sınırlandırılmayacak, ortak hedeflere ulaşmak için kolayca bölünebilecekler, örneğin, birini arkaya, iki tanesi hayatta kalan gerekli mağazayı arayacak, dördüncüsü yoldaşları bekleyen sürücünün rolünü oynayacak.

Geliştiriciler çok mütevazı bir bilgi paylaşırken,

Haziran Ayı 2’de Satın Alma Durumu halihazırda olabilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more