Yer imleri

Hayatta kalma durumu

Alternatif isimler: Hayatta Kalma Durumu
PC'de

Hayatta Kalma Durumu - kıyamet sonrası vazgeçmek için bir sebep yok

Kıyamet Sonrası Hayatta Kalma Dünyasında yasa dışı bir strateji. Burada insanlar umut ve inançlarını kaybetti. Hayatta kalmak zorlaşıyor. Kaynaklar azdır. Ne yapılacağı belli değil. Güçlü ve bağımsız, ne yapılacağını ve nasıl yapılacağını bilen yeni bir lidere ihtiyaçları var. Kendinizi bir kurtarıcı ve iltica komutanı olarak deneyin. Oluşturun ve geliştirin. Yakındaki bölgeleri keşfedin, yenilerini keşfedin, hayatta kalanları arayın ve düşmanlarla savaşın. Bu dünya size açık. Burada her şey mümkün. Hatırlanması gereken en önemli şey, zayıflıklar buraya ait değildir. Sadece güçlüler kazanacak ve hayatta kalacak. Normal doğal seleksiyon.

: Hayatta Kalma Durumu - oyunun başlangıcı

Kıyamet sonrası hikayenin tuhaf bir şekilde hikayesi Cadılar Bayramı'nda başladı. Dünya buna hazır değildi. Zombilerin istilası bizi değiştirdi. İnsanlar topluluklarda birleşmeye ve korunan şehirler inşa etmeye başladı. Dünya aynı olmayacak. Ama yine de hayatta kalacağız.

Hayatta kalan küçük bir grup şehir etrafında hareket ediyor. Bir köpek onlara doğru koşar ve havlar. Bir şey söylemek istiyor gibi görünüyor. Gerçekten de, kıza saldıran birkaç zombinin önünde, yardımınız olmadan onlarla mükemmel bir şekilde başa çıktı. Ama o kadar basit değil. Hala ölüler var. Güçlere katılıyoruz ve savaşmaya çalışıyoruz. Silahlı bir karakterin, tatar yaylı bir kız Maddy. Çok fazla ölü insan var, karakterin becerisini kullan ve bir taret - otomatik büyük kalibreli makineli tüfek, zombilerle mükemmel bir şekilde başa çıkıyor. Makineli tüfek çok yüksek sesle vuruyor ve daha fazla canavar çekiyor, Maddy "sonic bombası" yeteneğini kullanın. Maddy, grubunuzu onu sığınağına kadar takip etmeye çağırır, çünkü bu yerden çok uzak değildir ve oraya sığınabilirsiniz. Diğer hayatta kalanlar sizi barınakta karşılayacak. Varışınızdan çok memnun değiller. Ancak hayatta kalmak için birleşmeniz gerekir ve yeterli sayıda çalışan el yoktur, kalırsınız. Özellikle Maddy'ye yardım ettiğin için sana bakacaklar.

Burada ve oyunla tanışmanız başlıyor. Barınak küçüktür, ancak ellerinizde rahat ve korumalı hale getirin. İlk olarak, ekibiniz aç ve beslenmesi gerekiyor. Sebze yetiştirmek için bir çiftlik inşa et. Sağ alttan bina menüsüne tıklıyoruz ve çiftliğe tıklıyoruz, ardından inşaat ve inşaat yerini seçiyoruz - basit. Sonra, savunma yapılarının inşası için bir ağaca ihtiyacımız var. İnşaat menüsüne gidip bir ağaç deposu seçiyoruz. Herkes kamplarına yerleşmeye karar vermekten hoşlanmaz, ancak birlikte daha güvenlidir.

Kamptan çok uzak olmayan bir helikopter düştü, kontrol etmeniz gerekiyor, belki biri hayatta kaldı. Kamptaki insanlar güvenlik konusunda çok endişeli değiller ve sadece ölüleri yok etmeye çalışıyorlar, ancak kayıplar olmaması için dikkatli eylemler yapmanızı önermişsiniz. Çok fazla ölü var ve yaşayanlar duvarların ötesine geri çekiliyor. Kayıpları düzeltmek için kışla inşa ediyoruz ve yeni savaşçılar yetiştiriyoruz. Bu arada, kahramanınız ve kurtarılan Maddy, ölülerin patronlarından birini yok etmek için duvarın dışındaki bir sıraya karar verir, bu olmadan zombilerin öldürülmesi daha kolay olacaktır. Savaş, karakterleri kontrol ettiğiniz, yeteneklerini kullandığınız ve saldırganları yok ettiğiniz yerde gerçekleşir. Düşmanın yaşam çizgisi sıfıra düştüğünde kazanırsınız. Ödülü duvara geri götür.

Helikopterdeki canavarlarla uğraşırken, sığınağın bölgesini genişletiyoruz. Helikopter çok hasar gördü, radar çalışmıyor. Bunu düzeltmek için bir laboratuvara ihtiyacınız var. Bunu yapmak için sığınak seviyesini artırın ve yakındaki bölgeleri keşfedin - hayatta kalanları kurtarın ve zombi sokaklarını temizleyin. Bu, kalemizi bir kez daha genişletmemize ve bir laboratuvar açmamıza izin veriyor. Sizinle işbirliği yapmaya hazır olan Dr. Yamazaki bundan çıkıyor. Helikopter radarını geri kazanmaya yardımcı olur, yardımı ile hayatta kalanların sinyallerini yakalamak mümkün olacaktır. Bu konuda, State of Survival oyununun önsözünün ilk kısmı sona erer. Gerisi size kalmış.

Statival of Survival İndir - Yolculuğunuzun Başlangıcı

Bağlantıyı takip edin ve Android için bir emülatör olan BlueStacks'ı yükleyin, oyunu onunla oynayacağız. Emülatörü yükledikten sonra, Gmail verilerinizi girin, oyunu Google Play'de bulun (hepsi emülatörün içinde yapılır), indirin ve PC'de State of Survival'ı oynayın. Oyun sırasında aşağıdakilerle ilgileneceksiniz:

  • barınak geliştirmek
  • ev
  • Yeni teknolojileri keşfedin
  • koruma için savaşçıları işe alacak
  • kaynakları çıkarmak için
  • kurtulanları kurtar
  • bölgeyi genişlet Yakındaki sığınakları keşfedin
  • zombileri yok et
  • patronlarla kavga
  • kahramanlar üzerinde pompa

Gördüğünüz gibi, Hayatta Kalma Durumu sadece stratejiyi değil, aynı zamanda RPG'leri, savaşları, kavgaları, inşaatı ve çok daha fazlasını birleştiriyor. Kıyamet sonrası oyunların hayranıysanız, indirip yüklediğinizden emin olun.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more