Yer imleri

Steamcraft

Alternatif isimler: Steamcraft

Steamcraft Game - bir buhar motorlu araçlarda tarayıcı atıcısı. Oyun steampunk tarzında yapılır.

Oyunun

Grup Steamcraft

Plot, iki mucidi anlatıyor. 19. yüzyılın son çeyreğinde, İngiliz William Howard ve arkadaşı James Woutt, İngiltere başkentinin eteklerinde bulunan restoranlardan birinde içti. Konuşma konusu ilginçti: zamanın yeni bir buluşu - buhar motorları. Aktif tartışma sırasında bir fikirleri vardı. Arabaları gladyatör savaşlarıyla buharlı bir motorla birleştirirseniz ilginç bir şey elde edersiniz. Bu savaşlarda birisinin şampiyon olacağı ve sonunda uluslararası hale gelebilecek olması ilginç olurdu. Uluslararası turnuvalar, yatırımcıların ve çok sayıda taraftarın yardımıyla para kazanmanın bir yoludur.

Ve burada, Howard şafakta, neden kendileri buhar motorları arasında uluslararası turnuvalar organize etmesinler ve bir arkadaşına fikirlerini sundular. Mutlu bir şekilde kabul etti.

1881 yılı oldu. Şimdi William Howard ve James Watt tüm dünyayı biliyorlardı, çünkü onlar uluslararası buharlı uçaklar derneğindeki başlıca kişilerdi. (Kısaltma - FISA). Bu grup dünya çapında biliniyordu. Kavga eden organizatörlerden, hakimler panelindeki üyelerden ve tüccarların ayrıntılarından oluşuyordu. Steamcraft şampiyonası gezegenimizde çok popüler oldu. Neredeyse her büyük şehirde buharlı uçaklarda savaşılan bir alan vardı. Arenanın kendisi Kolezyum'un büyük amfitiyatrosundan çok daha büyüktü. Bu tür arenaları sık sık şehir dışına veya genel olarak şehir dışına inşa ettiler. Bunun sebebi savaşların katılımcıları - gemide gerçek silahları olan araçlar. Steamcraft da şampiyon olmak için her rakibi yenmelisin.

Dünya Steamcraft

Bu etkinliğe katılmak istiyorsan, web sitemizde iPlayer Steamcraft oynadığından emin ol. Oyunda uçabilir veya binebileceğiniz kendi benzersiz aracınızı oluşturabilirsiniz. Arabanızı kendiniz oluşturmak istemiyorsanız, mağazada bir araba satın alabilirsiniz. İçinde, sadece bitmiş bir araba satın almakla kalmaz aynı zamanda bazı parçaları da satın alabilirsiniz. Ayrıca, para kazanmak, ana silahı satın almak veya arabanızı boyamak için istenmeyen otomobil parçaları satabilirsiniz.

Steamcraft dünyasında buluşacaksınız:

 • Buhar motorlarında savaş
 • Many Alanları
 • A çeşitli makine ve silah türleri
 • Harika Grafik
 • Hava durumu değişiklikleri, günler
 • Arkadaşlarla Takım Savaşları
 • Senin seviye rakiplerin seçimi
 • Parlak patlamalar

Steamcraft oyununu web sitemizden yapabilirsiniz, bunun için Steamcraft kaydını içeren birkaç işlem yapmanız gerekir. Bunu yapmak için birkaç adım uygulamanız gerekir:

 • Tahsis edilen alana e-posta gönderin
 • Bir oyun adı düşün
 • Bir şifre girin
 • Kurallara katılıyor

Kayıt olduktan sonra, rastgele bir alanda dinamik ve hızlı savaşlara başlayabilirsiniz. Gece veya gündüz olsun, günün herhangi bir saatini seçin. Rakiplerinize karşı savaşlarda bir araya gelmek için arkadaşlarınızın katılacağı kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Savaş sırasında, düşmanı detaylar üzerinde parçalara ayırın, rakip tekerleğinizi, kaputunuzu veya ana silahınızı caydırabilirsiniz. Kritik hasarların yardımı ile rakibinizi bitirmek için bir fırsat var!

. Buhar motorlu makinelerde düşmanlarınızla şimdi tanışın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more