Yer imleri

Steam Dünya Yapısı

Alternatif isimler:

SteamWorld Build, kentsel simülasyon öğeleri içeren heyecan verici bir ekonomik strateji oyunudur. Karikatür tarzında çok renkli, güzel 3d grafikler oyuncuları memnun edecek. Müzik eğlenceli ve karakterler mizahla seslendiriliyor.

Bu oyunda küçük bir yerleşim yerinin belediye başkanı olacaksınız. Sakinleri kendilerine buharlı gemi diyor. Yerleşimin altında, efsanelere göre pek çok yararlı şey içeren terk edilmiş bir maden var.

SteamWorld Build oynamaya ancak kısa bir eğitimi tamamladıktan sonra başlayacaksınız. Bu, size oyun arayüzüyle nasıl etkileşim kuracağınızı hızlı bir şekilde öğretecektir. Fare ve klavye ya da seçtiğiniz kumandayı kullanarak oynamak çok kolay olacaktır.

Bundan sonra yapacak çok şeyiniz olacak:

  • Nüfusu arttıkça şehrinizi genişletin
  • Madeni keşfedin ve gizli teknolojileri için bir kullanım alanı bulun
  • Daha fazla keşif için madeni kazın
  • Madenciler için koruma sağlayın ve duvarları zamanında güçlendirin

Oyun sırasında asıl görev, buhar robotlarının hiçbir şeye ihtiyaç duymamasını ve kasabanın genişlemesini sağlamaktır. İlk başta oldukça kolay olacak. Madenin keşfiyle elde edilen yeni teknolojiler, gerekli büyüyen yerleşimi inşa etmenize izin verecektir. Ancak her şey o kadar pembe değil, derinleştikçe duvarları güçlendirmek için daha fazla çaba harcanması gerekecek, aksi takdirde çökmeler mümkün. Ancak asıl tehlike bu değil.

Tehlikeli yaratıklar toprağın derinliklerinde yaşar ve işçilerinizi avlar. Derinliklere ne kadar çok girerseniz, orada o kadar tehlikeli yaratıklarla karşılaşabilirsiniz.

Savunma için daha etkili araçlar ve silahlar yaratmak için üretim binalarını yükseltin. Bağırsaklardan elde edilen teknolojiler buna yardımcı olacaktır. Kasabanın işleriyle ilgilenmeyi unutmayın, tüm dikkatinizi sadece madene vermeyin. Tüm sakinlerin barınma ve yiyecek ihtiyaçları vardır ve yerleşim sürekli büyüdüğü için gerekli olanı elde etmek için giderek daha fazla çaba sarf edilmelidir. Sakinlerin eğlenmesi için tiyatrolara, kafeteryalara ve hatta dini yapılara ihtiyaç duyulacak.

Madeni derinleştirmek için acele etmeyin, belki bir noktada durup daha fazla ilerlemek için daha fazla güç ve kaynak biriktirmek daha iyi olur. Daha derine iner inmez, derinlik sakinlerinden korunmaya özen göstermeniz gerekecek ve bunun için yeterli gücünüz yoksa her şey kötü sonuçlanabilir.

İlerledikçe, elde edilmesi daha zor olacak yeni kaynaklara ihtiyacınız olacak. Zincirleri almak için kıvrak zekalı olmanız gerekecek.

Beş zorluk seviyesi vardır. Bu sayede herkes kendisine en uygun olanı seçip rahatlıkla oynayabilir.

SteamWorld'den ilham alan beş haritayı keşfedin ve hangi sırları sakladıklarını öğrenin.

SteamWorld Build PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam portalından satın alabilirsiniz. Çoğu zaman oyun indirimli olarak satılır. Tasarruf etmek istiyorsanız fiyatı izleyin.

Vapurların hayallerindeki şehri inşa etmelerine ve kadim madenin sırrını keşfetmelerine yardım etmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more