Yer imleri

Çelik Bölümü 2

Alternatif isimler: Çelik Bölümü 2

Steel Division 2, PC'nizde veya dizüstü bilgisayarınızda oynayabileceğiniz taktiksel, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunun mükemmel grafikleri var, tüm ekipmanlar, binalar ve hatta bireysel askerler alışılmadık derecede gerçekçi görünüyor. Seslendirmeler profesyonel oyuncular tarafından yapıldı. Müzik seçimi iyi ve oyunun genel atmosferine uyuyor.

Steel Division 2'de aksiyon, İkinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor. Doğu cephesinde pek çok ilginç çatışma sizi bekliyor. Kızıl Ordu'nun işgalcilerin güçlerini mağlup edip Belarus'u kurtarmayı başardığı Bagration Operasyonu'ndan bahsedeceğiz. Bu kadar büyük çaplı bir savaşta başarıya ulaşabilecek misiniz? Önemli görevleri yerine getirmeye başlamadan önce ordularınızı daha etkili bir şekilde yönetmek için küçük bir eğitim alın. Steel Division 2'de bundan sonra yapılacak çok şey var:

  • Maden kaynakları ve yapı malzemeleri
  • Askeri teçhizat inşa edin ve yeni birimler oluşturmak için askerleri eğitin
  • Bölgeleri fethetmek
  • Savaşlar sırasında düşman ordularını yok edin
  • Diğer oyuncularla sohbet edin ve toplu görevleri tamamlayın
  • Teknolojiyi inceleyin, bu daha iyi silahlar üretmenizi sağlayacaktır

Bu liste yalnızca ana faaliyetleri listeler; aslında Çelik Bölümü 2'de daha da ilginç görevler vardır.

Oyun başlamadan önce bir taraf seçmelisiniz. O yılların efsanevi olaylarını tekrarlayabilir veya tarihi tamamen yeniden yazabilirsiniz. Oyunda 600'den fazla savaş birimi arasından seçim yaparak ordu kurma fırsatına sahip olacaksınız. Bunlar aslında İkinci Dünya Savaşı sırasında kullanılan tanklar, silahlar ve roket topçu sistemleridir. Oyunun ilk dakikalarından itibaren tüm silahlar mevcut değildir; bazı ekipman ve silah türlerini üretmek için gerekli teknolojileri incelemeniz ve diğer koşulları yerine getirmeniz gerekecektir. Farklı arazi türlerine sahip, çeşitli boyutlarda 25'ten fazla harita bulunmaktadır, en büyüğü 150X100 kilometre alana sahiptir. Bu size taktiksel sorunları çözerek oyunda yüzlerce saat geçirme fırsatı verecektir.

Savaşlara kendiniz katılıyormuşsunuz gibi görünen sanatsal mod sayesinde savaşlar heyecan verici görünüyor, her askeri veya ekipmanı aksiyon sırasında doğrudan görebilirsiniz. Birçok oyun modu var. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var:

  1. Yerel kampanyaları ve tek oyunculu senaryoları tamamlayın
  2. Diğer oyunculara karşı çevrimiçi oyunlara katılın, hatta 10'a karşı 10
  3. savaş bile var
  4. Müttefiklerinizle ortak modda görevleri tamamlayın

Steel Division 2'yi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynayabilirsiniz. Bu sayede internet bağlantınız olsa da olmasa da eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Maalesef

Steel Division 2'yi PC'ye ücretsiz indirmenin bir yolu yok. Oyunu Steam portalından veya oyun yaratıcılarının web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Bayram indirimlerinde oyun indirimli alınabilir, göz atın, şu anda normal fiyatının çok daha altında indirime girmiş olabilir. Geçen yüzyılın en büyük askeri çatışmasında yer almak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more