Yer imleri

Çelik Bölümü: Normandiya 44

Alternatif isimler:

Steel Division Normandy 44 PC'niz için taktik gerçek zamanlı strateji. Grafikler iyi ve oldukça gerçekçi. Müzik savaşçı bir atmosfer yaratacak şekilde seçilmiş, seslendirme oyuncular tarafından yapılmıştır.

Oyun, İkinci Dünya Savaşı olaylarını anlatıyor. Bu, modern tarihin en büyük savaşlarından biridir. Göreviniz müttefik kuvvetlerin zaferini hızlandırmak ve kurban sayısını en aza indirmeye çalışmak çünkü bildiğiniz gibi bu korkunç savaş milyonlarca can aldı.

Herhangi bir askeri strateji için geleneksel görevler:

  • Ordunuza araç üretmesi ve piyade toplaması için kaynak sağlayın
  • Sefer için ne tür birliklere ve kaç tane birliğe ihtiyacınız olduğuna karar verin, çok fazlası her zaman daha iyi değildir
  • Saldırılacak yönleri ve yerleri belirleyin
  • Savaşta lider birlikler

Geliştiriciler, oyunu olabildiğince gerçekçi yapmaya odaklanmaya çalıştı. Bu, özellikle askeri teçhizat ve silahlar için geçerlidir. Her savaş birimi yeterli detayda oyun dünyasına aktarılıyor ve hatta özellikleri bile orijinali oldukça doğru bir şekilde tekrarlıyor.

Bu özellikler sayesinde Steel Division Normandy 44'ü oynamak çok ilginç olacak. Dünya Savaşı'nın en ünlü muharebelerinin çoğunda birliklere kişisel olarak komuta edebileceksiniz.

Oyuna başlamanın en iyi yolu eğitim görevini tamamlamaktır. Ayrıca, yönetimi anladıktan sonra, kampanyadan geçmeye hazır olacaksınız. Kolay bir yürüyüş olmayacak, birçok karmaşık askeri operasyondan geçmeniz gerekecek. Ancak her şey kolay ve basit olduğunda, oynamak ilgisiz hale gelir. Ancak, üç zorluk seviyesinden herhangi birini seçme seçeneğiniz olacak.

Altı ülkenin ordusunu farklı dövüş stilleri kullanarak kontrol edeceksiniz. Gerilla savaşıyla başlayan ve düşman mevzilerine ağır saldırılarla biten.

Campaign, karmaşıklığına rağmen, ağdaki gerçek rakiplere karşı dövüşlere başlamadan önce daha ileri bir eğitim görevi görür.

Çok oyunculu mod eklendi. Hem bir oyuncuya karşı hem de birkaç kişiye karşı aynı anda savaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızı oyuna katılmaya davet edin ve hanginizin en iyi stratejist olduğunu öğrenin veya rastgele rakiplere karşı oynayın.

Çok oyunculu için savaş alanı haline gelecek birçok harita mevcuttur. Hangisini daha çok seviyorsan onu seç ve oyna.

Arazi, hava durumu ve bitki örtüsünü kullanarak rakipleri yenin.

Savaş bölgeleri kolaylık sağlamak için vurgulanmıştır. İmleci bir birimin üzerine getirdiğinizde, birimin çevresinde, bu birimin hangi alanda hareket edebildiğini gösteren bir çizgi belirir. Bu, basit bir hareketten bir düşman birimine saldırmaya kadar değişebilir.

Unutmayın, sağır bir savunma her zaman en iyi çıkış yolu değildir ve her zaman bir saldırı başarılı olmaz. Harekete geçmeden önce seçeneklerinizi tartın.

Steel Division Normandy 44 PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alın.

Hemen oynamaya başlayın ve en kanlı savaşı mümkün olan en kısa sürede bitirin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more