Yer imleri

Çelik Legions

Alternatif isimler: Çelik Legions

nbsp;

Çelik Legions online oyun & ndash; mükemmel bireysel oyuncu bireysel stratejileri ile takım savaşı maç çarpıcı gerilim ağı. Dinamik çok oyunculu FPS ilk dakikadan itibaren sizi büyüleyecektir. Sen takım düşmanları nefret kazanmak için taktik hamle düşünmek, onları yükseltme, büyük fütüristik araba yönetmek öğreneceksiniz. Hizip ile uyumlu eylem bu heyecan verir, güven ve kesinlikle güvenilir müttefikleri poderzhat bir duygu verir. Değerli kaynakların çıkarımı ve bölgelerin & ndash fethi; iyi bir teşvik savaş alanında tam olarak tüm iyi vermek için. Olaylar Çelik Legions çevrimiçi alternatif bir gerçeklik haline. Ölümüne mücadele edecek kime partiyi seçerek, bu renkli ve aynı zamanda zalim dünyada yaşam tarzlarını hakkında seçimler yapmak.

Bir istemci yüklemeden Çelik Lejyonlarına oynamak mümkün. İsterseniz Ama, küçük bir istemci boyutunu indirebilirsiniz. Oyun farklı tevazu için sistem gereksinimleri. & Ndash ana parametreleri; İşletim sistemi Windows, işlemci Pentium , modern bir tarayıcı ve bir internet bağlantısı. Ayrıca oyun Çelik Legions kontrol etmek gerekir, ve bu keşfedilmemiş evrenin yoğun öfke kanlı olaylar için kapıyı açar. Aşağıdaki gibi hesap oluşturulur: login girin, şifre, e-posta adresi ve doğum tarihine göre, düşünülmüş. O zaman tamamlanır şartları ve Gizlilik aday projesi ve Çelik Legions kayıt koşullarını kabul çek koymak zorunda.

Daha önce de belirttiğimiz gibi,

, yönünü seçmelisiniz, Çelik Lejyonlarına oynamak için. Çelik lejyon, Pandora İsyancılar, Altın Bölgeleri ve Tundran Warriors postoyannokonfliktuyutdrugsdrugom . Empire Phoenix soğuk dağlık yer almaktadır. Onlar oldukça şımarık çünkü bu hizip sakinleri, yaşam rasyonel bir şekilde tercih ederim. Ve herhangi bir olay planı ilerlemek için kullanılır. Rebel Pandora'nın kaderi de müsamaha etmez. Onlar doğal kaynakları ayıklamak için hiç olasılığı vardır çölde yaşıyor. Ancak, hiziplerin temsilcileri rakiplerinin onları geri kazanmak ve böylece ayakta kalabilirler. Altın Territories oldukça farklı şeyler. Orada sadece bol, ama sakinleri bilmemiz gerekir asla. Ciddi askeri konularda söz konusu olduğunda bu hayat onları biraz tembel ve kararsız yapmıştır. Servet kendisi kadar yüzen zaman Savurgan onlar gibi hayat ve ne bir şey değiştirmek için. Nature & ndash Warriors; En ağır hizip. Böyle olumsuz koşullar hayatı yaptık. Doğanın çocuklar, bu nedenle, herhangi bir zorluk korkmuyoruz, farklı koşullara uyum öğrendim. Ayrıca, sadece kendi vatanı seviyorum ve herkes kendi mülkiyet tecavüz cesaret edemez yerinde, kırmaya hazır.

Oyunun arsa askeri operasyonlar dayalı, sen sadece hayal edebileceği barış. Potansiyel düşman diğer hizip oyuncular. Daha fazla arazi otvoyuete & ndash unutmayın; daha etkili engin sanal evren içinde hizip olacak. Ayrıca yağmacıları savaşmak zorunda olan & nbsp; ve işletmenizi götürmek için çalışıyoruz. Bu kaynakların hırsızlığı almak mümkündür. Zahmet etmeyin, gerekli araçlarla yakalayabilmeleri adil bir şekilde gerçekten değil. Sonuçta, bu savaş sürece hedefe ulaşmış olarak, her yolu uygun olacaktır. Servet senin elinde olan tekniği geliştirmek için izin verdiğini unutmayın. Güçlü bir teknik & ndash; askeri operasyonlara başarının anahtarıdır. İlgili silah dikkat çekmek için unutmayın. Tank farklı modüller, sistem araçları ve hatta silah monte edilebilir.

Çelik Legions sadece ebedi savaşlarda katılan olmayacak oyunu oynamak için olduğunu belirtmekte yarar var. Birçok ders vardır ki & nbsp; onların boş zamanlarında dikkat etmelidir. Örneğin, ticaret. Her imparatorluğun merkezinde bir pazar Pazarı var. Ve o çok uygun, kabul edecektir.

oyunu Çelik Legions sizin için hoş bir sürpriz bir sürü hazırladı. Bilimkurgu tarzında Makineleri hayal porazhat. 3D grafik gerçeklik duygusu verir. Ve stratejik becerilerini kullanma yeteneği baş döndürücü sonuçlar elde etmek isteyen herkes tarafından zevk olacaktır. Oyun geliştiriciler, şirket Splitscreen Studios GmbH, sen oyun maksimum keyfi almanızı sağlamak için ellerinden geleni çalıştı. Size tutku bir oyun ve olumlu bir tutum diliyorum sadece kalır!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more