Yer imleri

çelik yükseliyor

Alternatif isimler:

Steelrising harika bir aksiyon RPG'sidir. Burada inanılmaz kaliteli grafikler göreceksiniz. Müzikler çok iyi seçilmiş, seslendirme gerçekçi.

Eylem, mekaniğin Orta Çağ'da en üst düzeye ulaştığı alternatif bir gerçeklikte gerçekleşir. Fransa'daki devrimin bir katılımcısı olmalısınız.

Kral Louis 16 çılgına döndü ve kontrol ettiği otomatlarla şehrin halkına terör estiriyor. Sıradan bir insan bu ruhsuz mekanik savaşçılarla baş edemez.

Ama neyse ki sıradan insanlar için Aegis adında yeni bir tür otomat yaratıldı. Ana kötü adamı yok etmek için tüm Paris'i dolaşarak yönetmeniz gereken onlardır.

Yer alacağınız dövüşler son derece gösterişli ve ana karakterin dövüşmek zorunda kalacağı mekanik patronlar herkesi korkutabilir.

Nasıl savaşacağınıza yalnızca siz karar verirsiniz:

  • Zorlu Savaşçı
  • Cesur Muhafız
  • Ölümcül Dansçı
  • Elementalist

Her savaş okulunun kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır, oyun sırasında hangisini en çok sevdiğinize karar verebilirsiniz. Steelrising oynayabilir ve herhangi bir savaş okulunu kullanarak devrimin zaferini elde edebilirsiniz.

Ancak dövüşün sonucuna yalnızca hız ve güç karar vermez. Akıllı olun, saldırı sırasında daha iyi bir konum elde etmek veya düşmanın size saldırmasını önlemek için çevredeki nesneleri kullanın.

Bossların çoğu çok daha güçlü. Hiçbir durumda uzun süre yerinde kalmamalısınız, aksi takdirde yok olursunuz. Bazen düşman çok güçlü gibi görünebilir, ancak her birinin zayıf yönleri vardır, sizin göreviniz onları bulmaktır. Farklı taktikler deneyin ve kesinlikle kazanacaksınız!

Ayaklanan şehrin her köşesini keşfedin. Daha deneyimli bir savaşçı olmak ve yeni becerilerin kilidini açmak veya mevcut olanları geliştirmek için düşmanları yenin. Kaynaklar bulun ve Aegis'i daha iyi silahlar ve daha fazlasıyla daha ölümcül hale getirin.

Şehirde dolaşmak parkur gibidir. Harita üzerinde bir noktadan diğerine koşmak veya yürümek sıkıcı değil. Taşırken sokaktaki her türlü eşyayı kullanabilirsiniz. Muhteşem sıçramalar ve taklalar yapın. Karşılaştığınız araçları daha da hızlı hareket etmek için kullanın. Arabalara atlayın ve yolu bu şekilde kısaltın.

Alternatif evrende olanlar bizimkinden çok farklı olsa da, yine de hikayelerimiz arasında pek çok benzerlik var.

Oyun esnasında o dönemlerin birçok tarihi şahsiyeti ile tanışma ve iletişim kurma fırsatı elde edeceksiniz. Burada Robespierre'i görecek, Lafayette ile tanışacak ve hatta Marie Antoinette ile konuşacaksınız.

Bu kişileri belirli şeyleri yapmaya neyin motive ettiğini öğrenin. Komploları çöz ve mekanizmaların yardımıyla tüm ülkeyi tek başına korku içinde tutan kötü adamı durdur!

Steelrising'i PC'de ücretsiz indirmenin maalesef bir yolu yok. Oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın, devrimin size ihtiyacı var!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more