Yer imleri

Çalıntı Diyar

Alternatif isimler:

Stolen Realm, RPG öğeleri içeren sıra tabanlı strateji. Çalıntı Diyar'ı PC'de oynayabilirsiniz. Karikatür tarzındaki altıgen grafikler çok güzel ve renkli. Performans gereksinimleri çok yüksek değil, optimizasyon mevcut. Seslendirme başarılı.

Oyun sizi tehlikelerle dolu bir fantezi dünyasına götürecek ve burada çeşitli görevleri tamamlayarak zindanlarda dolaşacaksınız. Hem yerel hem de çok oyunculu modlar mevcuttur.

Maceranıza başlamadan önce, kontrol özelliklerine aşina olacağınız kısa bir brifinge tabi tutulacaksınız. Fazla zaman almayacaktır.

Oyun sırasında çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekecek:

  • Her köşesini keşfederek büyülü dünyada seyahat edin
  • Tüm gizli hazineleri bulun
  • Karakterinizin silahlarını ve zırhını yükseltin
  • Gereksiz eşyaları satmak ve yolculuk için gerekli malzemeleri satın almak için tüccarları ziyaret edin
  • Balıkçılık gibi mini oyunlar oynayın
  • Çok oyunculu modda çok sayıda düşmanla savaşın ve tek başınıza veya arkadaşlarınızla zaferler kazanın

Bu liste Stolen Realm PC'de yapılacak bazı şeyleri vurgulamaktadır.

Yolculuk uzun ve olaylarla dolu olacak. Konu büyüleyici, bir sonraki kahramanı hangi denemelerin beklediğini bulmak ilginç.

Karakteriniz yolda birçok tehlikeli düşmanla karşılaşır. Rakipler birbirinden farklı olabilir, farklı teknikler ve beceriler kullanabilir. Göreviniz onların zayıf noktalarını bulmak ve bunları savaş sırasında kullanmaktır. Yalnızca uygun taktikleri seçerek daha güçlü bir düşmanı yenebilirsiniz.

Bu oyundaki sınıflar, karakter geliştikçe değiştirilir. Oyun stilinize en uygun becerileri seçmeniz mümkün olacak.

Karakterinizi Suikastçıya, Rahibe veya Şövalyeye dönüştürün. Her sınıfın kendine özgü teknikleri ve ekipmanları vardır.

Ana karakteri en iyi silah ve ekipmanlarla donatın, zaman alacaktır ancak etkisi savaşlar sırasında farkedilecektir.

Hikayeye ek olarak ikincil görevleri de üstlenebilecek ve böylece ek deneyim kazanabileceksiniz.

Oyunu tek başınıza veya altı arkadaştan oluşan bir takımın parçası olarak oynayabilirsiniz. Rakiplerin dengesi ve gücü otomatik olarak değişir.

Eğer oynamak çok zorsa veya tam tersi kolaysa, zorluk seviyesini değiştirerek bunu düzeltme fırsatına sahip olacaksınız.

Oyunda çeşitli modlar bulunmaktadır. Hikaye kampanyasını zaten tamamladıysanız veya ara vermek istiyorsanız Roguelike veya çok oyunculu modu seçmeniz yeterli.

Stolen Realm'in alışılmadık ve ilginç olduğu ortaya çıktı; oyun hem RPG türünün hayranlarına hem de diğer insanlara hitap edecek.

Başlamadan önce Stolen Realm'i bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekiyor. Oyunu çok oyunculu modda oynamak istiyorsanız internet gereklidir.

Stolen Realm'i PC'ye ücretsiz indirmek maalesef çalışmayacak. Oyunu satın almak istiyorsanız Steam portalını veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret edin.

Hemen oynamaya başlayın ve fantastik bir dünyada tek başınıza veya arkadaşlarınızla kötülükle savaşın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more