Yer imleri

Fırtına Çevrimiçi

Alternatif isimler: Fırtına Çevrimiçi

Game Storm Online: modern grafikler ve benzersiz karakterler.

Game Storm Online oyuncularını iyi gelişmiş üç boyutlu grafiklerle çekiyor. Bu, oyun sırasında daha da fazla aksiyon ve eğlence sağlar. En hassas karakterler ve öğeler, sürece tam daldırma izlenimini yaratır. Oyun fantezi ve anime konulu yapılır. Yaratıcıların hayal gücü nerede dolaşacaktı. Mekanlar ve karakterler çarpıcı bir güzelliğe, özellikle de ana karaktere ve bütün arkadaşlarına.

Storm Online oyununu oynamaya başladıktan sonra ilk önce kahramanın klanını seç. Üç güçlü yönden önce:

  • Strelok. Düşmanlarına bir ok barajı düşürecek ve en hünerli savaşçılar bile saldırılarının hızına dayanamayacaklar.
  • Koldun. Büyücüler her zaman muhteşem savaşları sevdiler ve yüzyıllar boyunca atalarının bilgeliğini biriktirdiler. Bugün inanılmaz derecede güçlü.
  • Voitel. Kılıcını alarak, savaşçı kazanana kadar durmaz ve son düşmanını ezmez.

iPlayer Storm Online sadece bir oyun değil, kendi karakterinizi yaratabileceğiniz bir dünya. Oyun sırasında, diğer oyuncularla ve karakterleriyle tekrar tekrar karşılaşacaksınız, böylece standart olmama fırsatını tamamen takdir edeceksiniz.

oyun özelliği.

İlk önceliğiniz tüm düşmanları yenmek ve kurnaz hayaletler tarafından ele geçirilen bölgeleri kurtarmak. Kazanma gücüne sahip olmak çok iş gerektirecektir. Kahramanını pompala ve özelliklerini geliştirmen gerekiyor. Başlamak için doğru ekipmanı seçin. Önünüzdeki her seviye ile daha geniş bir yelpazede teçhizat ve silah açacaksınız. Forge'da geliştirebileceğiniz ortaya çıkan öğeler.

Ek kuvvetler size doğru atı verecektir. Seninle birlikte savaşa giriyor, o yüzden zırha da ihtiyacı olacak. Seviyesini yükselterek atın muhteşem değişimlerini ve gelişimini görebilirsiniz. Evcil hayvanınızla aynı sonucu göreceksiniz. Savaşta büyük bir yardımcı olacak ve kahramanın özelliklerini artıracak. Wings, kahramanın bir melek gibi görünmesini sağlar, ancak yalnızca rakipler savaşta onu takdir edemez. Ekipman Kanatları, özellikle onları pompalarken, karakterin özelliklerini büyük ölçüde artırır. Kahraman kaçırmaz diye bir arkadaşı işe alabilir. Bunlar güzel elfler. Her yerde seni takip edecekler, güçlerini verecekler ve iyileşecekler.

görev ve oyun.

V Storm Online tüm şirketi oynayabilir. Seviyeleri daha etkili bir şekilde geçmek ve güçlü patronları alt etmek için, birlikleri bir araya getirmek ve guild'leri oluşturmak ya da mevcut bir birine katılmak en iyisidir. Yeni arkadaşlar edinmek için harika bir yol. Sol alt köşedeki sohbeti kullanarak, tüm oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Oyunun farklı görevleri var:

  • hayaletler ve şeytanlar ile mücadele
  • grup savaşı
  • 10.000 büyük savaş

Başka bir avantaj, Storm Online'ın savaşmanın birkaç yolu var. Otomatik savaşı kullanabilirsin, t. e. Siz sadece hedefi belirlersiniz ve bot tüm hareketleri gerçekleştirir. Tüm girişimleri kendileri üstlenin ya da kısayol tuşlarının manuel kontrolünü kullanarak savaşın tadını çıkarın. Bu, özellikle grup savaşlarında, savaş eylemini ve heyecanı verecektir.

V Storm Online kaydı iki tıklamayla yapılır. Öyleyse hemen oyuna girersin. Yeni başlayanlar bile, iyi düşünülmüş ipuçları ve eğitim savaşları sayesinde tüm yetenekler, gereksinimler ve konumlarla kolayca başa çıkabilir. Her adımda, yardımınıza ihtiyacı olan karakterler, onlara neler olduğunu ve onlara nasıl yardım edebileceğinizi anlatmaktan mutluluk duyacaktır. Bu nedenle, gecikme, tüm dünyayı yakalayana kadar macera ve kötü hayaletlerle tanışmak için acele etmeniz gerekir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more