Yer imleri

Fırtına Geçidi

Alternatif isimler:

Stormgate yeni nesil gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. PC veya dizüstü bilgisayarda oynayabilirsiniz. Grafikler güzel görünüyor, detaylı ve gerçekçi ancak oynayacağınız bilgisayardan yüksek performans gerektirecek. Seslendirme profesyonel ve müzik hoş.

Bu projeyi geliştiren stüdyo, aralarında Warcraft 3 ve StarCraft 2'nin de bulunduğu birçok efsanevi oyunu daha önce piyasaya sürdü. Geliştiriciler iyi bir RTS stratejisinin nasıl oluşturulacağını biliyorlar ve yeterli deneyime sahipler.

Bu sefer oyun sizi, düşman uzaylı yaratıkların istilası sonucu Dünya'nın kaybolduğu uzak bir geleceğe götürecek. İşgalciler Fırtına Kapısı'na girdikten sonra insan uygarlığı yok edildi. Dağınık direniş grupları kaldı. Zaman geçti ve gezegeni işgalcilerden kurtarmak ve insanlara geri vermek için birleştiler. Dünyalıların birleşik müfrezelerine liderlik etmelisiniz.

Çok iş olacak:

  • Bölgeyi keşfedin ve yeni sınırlar yakalayın
  • Dev mekanik savaş robotlarından oluşan bir ordu kurmak için uzaylı teknolojisini öğrenin
  • Savaşlar sırasında birliklerinize liderlik edin ve uzaylı istilacılara karşı zaferler kazanın
  • Ordunuzu büyütmek ve yeni üsler inşa etmek için gerekli kaynakları edinin
  • Diğer oyuncularla çevrimiçi olarak yarışın veya ortak görevleri tamamlayın

Bunlar, PC'de Stormgate oynarken gerçekleştireceğiniz ana görevlerdir.

Herkes bu oyunda yapacak bir şeyler bulacak, birçok mod var. Ele geçirilen dünyanın tarihini öğrenmek için kampanyaları tamamlayın ve direniş savaşçıları sıralamasında birincilik için çevrimiçi olarak yarışarak şampiyonalara katılın.

Çeşitli eğitim görevlerinin sizi beklediği seferiyle başlamak daha iyidir; bu, yönetim becerilerinde hızlı bir şekilde ustalaşmanıza ve bunları oyun sırasında nasıl uygulayacağınızı öğrenmenize olanak tanır. Konusu ilginç, bu sayede kesinlikle Stormgate oynamaktan keyif alacaksınız.

Daha deneyimli rakiplerle mücadele etmeye hazır hissettiğinizde diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz. İnsanlara karşı savaşırken, başa çıkması kolay olmayacak birçok güçlü rakiple karşılaşacaksınız.

Savaş alanında her şey beceriye göre belirlenmez; güçlü savaş araçlarına ihtiyaç vardır. Deneyim kazandıkça hangi becerilerin ve silahların bireysel oyun tarzınıza en uygun olduğunu anlayacaksınız.

Kullanışlı editör sayesinde her oyuncu kendi senaryolarını oluşturabilecek, bunları toplulukla paylaşabilecek ve başkaları tarafından oluşturulan senaryoları indirebilecek.

Oyun içi mağaza, robotlarınız için renklendirme ve görsel değişiklikler satın almanıza olanak tanıyacaktır; oyunun dengesini etkileyecek herhangi bir ücretli içerik bulunmamaktadır.

Oynamak için istikrarlı bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak veya Steam portalını ziyaret ederek

Stormgate'i PC'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Direnişteki en iyi savaşçı olmak ve savaş robotlarından oluşan bir ordunun yardımıyla Dünya'yı uzaylı istilacılardan kurtarmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more