Yer imleri

Elemental Lordlar

Alternatif isimler: Stormriders

Element Efendileri, legend

’yi canlandırdı

Tüm oyun sürecini kendi başlarına kontrol etmek isteyenler için sanal dünyaya tamamen dalmış olan Elemanlar Lordu oyunu. Bu projede, oyuncu karakteri ile kongfu dövüş tarzına hakim olacak, iyinin tarafında cesur bir savaşçı olacak ve kötü ordular ve canavarlarla savaşacak.

Arsa özünde Rüzgar ve Bulut efsanesi yatıyor, oyuncu bu eski efsanenin bir parçası olmak ve s

ile dolu büyülü dünyaya geri dönmek için mükemmel bir fırsata sahip

heyecan verici macera. İPlayer’da, savaş sanatının Elemanı Ustaları, insan yeteneklerinin kapsamı dışındadır; karakter, doğanın güçlerinin ona itaat etmeye başlayacağı mükemmelliği başarabilir.

Multiplayer rol yapma projesi inanılmaz derecede renkli, iyi düşünülmüş ve oyuncunun bu fantastik evrende çok zevk alacağı şekilde tasarlandı.

Oyunun

Fırsatı Elements Lordları

Projede, diğer tarayıcı oyunlarında olduğu gibi, öğeleri basitleştirmek için, çok basit hale getirmek için, bir e-posta adresi şeklinde girmeniz ve bir şifre girmeniz gerekir. Kayıt bir sosyal ağ hesabı kullanarak da yapılabilir. Bu zor olmayan işlemden sonra, oyuncu savaşlar dünyasını, harika arayışları ve savaş yeteneklerini açacak.

Kullanıcının seçiminde, proje geliştiricileri, her biri kendi geçmişine sahip, benzersiz yeteneklere sahip ve efsanedeki yerini alan dört karakter sunar:

  • Oblako - soğuk kanlı savaşçının adı;
  • Wind - bir kahraman, iyi silah kullanan ve büyük bir kalbe sahip olan bir kahraman;
  • Yasinka - efsanenin sadık ve güçlü kahramanı;
  • Rüya harika bir savaşçı.

Bir karakter seçtikten sonra, oyuncu efsanedeki rolünü ve yeni toprakları, kötülerden özgür şehirleri keşfetmesi ve kana susamış canavarlarla savaşması gereken kahramanlık yolunun becerileri ve kaderini seçti.

Proje yazarları, oyuncuları meydana gelen olaylara en üst düzeyde dahil etti, oyun oldukça dinamik, her savaş oyuncunun kontrolü altında gerçekleşiyor, sıkıcı sıra tabanlı savaş stratejileri yok, bu yüzden oyuncunun iyi bir tepki vermesi ve hızlıca karar vermesi gerekiyor. Projede, oyuncuların birbirleriyle savaşlarda buluştuğu bölgeler de var, örneğin ateş makakları yakalamanız gereken bir görevde. Gerçek rakiplerle rekabet ederken, el becerisinin tüm becerilerini ve becerilerini göstermek zorunda kalacaksınız.

Lord of Elements projesinde en deneyimli oyuncuların bile tek başlarına oynamak zor olacak, bu nedenle geliştiriciler takım oyunu işlevi için sağlamıştır. Kullanıcılar guildlerde birleşebilir, birlikte çok sayıda saldıran düşmanla baş etmek çok daha kolaydır. Takımda ne kadar fazla oyuncu olursa o kadar güçlü olur ve takım ek tecrübe kazanır. Oyunda, arkadaşlara yalnızca hediye alışverişinde bulunmak ve yardım istemek için değil, karakterinizin becerilerini artırmak ve daha hızlı geliştirmek için de ihtiyaç vardır.

Oyunun diğer harika bir özelliği de, projeyi terk etmeden önce, oyuncu karakteri meditasyon moduna geçirebilmesi. Bu durumda, kahraman görevleri tamamlayacak ve ruh puanları kazanacağı savaş deneyimini biriktirecek. Ruhun gücü sayesinde, çeşitli beceriler geliştirilebilir ve burada, saldırı ve savunmadaki standart becerilere ek olarak, doğanın kuvvetlerini kontrol etme yeteneği de vardır.

Karakter geliştirme sistemi ve oyunun kendisi, yazar tarafından o kadar iyi düşünülüyor ki, oyuncu bu projeye kayıtsız kalmayacak ve çarpıcı özel efektler ve ses içeriği, başka bir gerçekliğe tam bir daldırma durumu verecektir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more