Yer imleri

fırtına atışı

Alternatif isimler:

Stormshot alışılmadık bir mobil stratejidir. Oyun iyi grafiklere, yüksek kaliteli seslendirmeye ve hoş bir müziğe sahiptir.

Oyun, gizemli bir hazine adasına varmanızla başlar. İlk adım oraya yerleşmek ve bir ana kamp kurmak.

  • Yeni toprakları fethedin
  • Kampı yükseltin
  • Gizli hazineleri bul
  • Düşman ordularını yen
  • Mini oyunlar oyna
  • Kaynakları alın

Bunlar ve daha birçok görev bu oyunda sizin göreviniz olacak.

Orduları yönetmek için liderlere ihtiyaç duyulacak. Bu kahramanların her biri, liderliği altındaki tüm savaşçılar için geçerli olan kendine özgü becerilere sahiptir.

Adanın genişliğinde yaşayan düşman orduları ve barbarlarla savaşlar otomatik olarak gerçekleşir. Savaşın sonucuna, kahraman komutanınız tarafından yönetilen savaşçıların sayısı ve gücü karar verir.

Stormshot oynamaktan asla bıkmayacaksınız, şu anda oyunda üç yüzden fazla seviye var. Aynı görevleri tekrar tekrar yapmak zorunda değilsiniz.

Adanın yüzeyi, düşman ordularını, anlatılmamış zenginlikleri ve nadir eserleri gizleyen sislerle kaplıdır.

Periyodik olarak, seyahatleriniz sırasında, akıllı olmanız ve aynı şeyi yapmadan önce düşmanı vurmanın bir yolunu bulmanız gereken mini oyunlar şeklinde zorlanacaksınız.

Bulduğun her Antik Deniz Tanrısı Hazinesi birliklerini güçlendirecek. Bu eserlerden ne kadar çok elinize geçerseniz, düşmanlarla başa çıkmak o kadar kolay olacaktır.

Kalenizi güçlendirin, aksi takdirde düşman tarafından ele geçirilirse kahramanlarınızın dönecek yerleri olmayacak ve mağlup olacaksınız.

Kontrol edilen bölgeyi sürekli olarak genişletmeye özen gösterin. Sonuçta, liderliğiniz altında giderek daha fazla birlik olacak ve daha güçlü olacaklar, bu da onların bakımı ve yeni savaşçıların alınması için çok fazla kaynak olacağı anlamına geliyor.

Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinin, arkadaşlarınızla sohbet edin ve tek başınıza yapamayacağınız görevleri tamamlamak için birlikte çalışın.

Oyun, geliştiricilerin yeni seviyeler, görevler eklediği ve hataları düzelttiği sık güncellemeler alır.

Oyunda günlük ve haftalık giriş ödülleri alacaksınız ve tatillerde özel etkinliklere katılma ve benzersiz ödüller kazanma fırsatına sahip olacaksınız.

Oyun içi mağazada, oyunda başarıya daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacak altın ve diğer değerli kaynakları para karşılığında satın alma fırsatına sahip olacaksınız. Ve inanılmaz derecede güçlü kahramanlar, ordularınızı neredeyse yenilmez yapacak. Ancak satın alma yapmak zorunlu değildir, onsuz oynayabilirsiniz, ancak geliştiriciler, oyunculardan finansal şükran almaktan kesinlikle memnun olacaklardır. Mağazanın çeşitleri günlük olarak güncellenir ve bazen çok cazip teklifler ve promosyonlar olur.

Stormshot'ı bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oynamaya başlayın ve büyülü dünyanın en büyük savaşçısı olun! Kadim eserler sayesinde inanılmaz güç ve güç elde edin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more