Yer imleri

Garip tugay

Alternatif isimler: Garip tugay
Macera arayanlar için

Garip Tugay oyunu.

Studio İsyanı Gelişmeleri aynı zamanda yaratıcısı ve yayıncısıdır ve yeni oyun ürününü tanıtmaktadır. Onun takım oyunu Garip Tugay bir tetikçi unsurları ile maceralara dayanmaktadır. Tüm katılımcı koşulları ile hazine avcıları hakkında harika bir hikaye dayanmaktadır. Eylem üçüncü bir partiden gerçekleştirilir ve takım aynı anda 4 katılımcıya kadar olabilir. Oyun oyna Garip Tugay böyle platformlarda olacak:

 • PlayStation 4
 • PC
 • Xbox One
Antik küfür

Enter.

Britanya İmparatorluğu'nun gelişmemiş bölgelerine

olay kahramanı gönderildi. Bu geçen yüzyılın 30'lu yıllarında gerçekleşir ve hatta demo bile o yılların bir sinema olarak tarz. Gezinin önemli olaylarının belgelendiği bir macera filmi ya da haber filmi izliyorsunuz.

İndir Garip Tugay, serbest bırakılması planlandığında 2018'den olabilir. Ayrıca şirket, haberine abone olan herkese, yayınlandığı gün ücretsiz oyun kopyaları gönderme sözü veriyor. Yapışkan bir ekiple maceracıların antik eserleri aramaya başladıkları zaman, vahşi hayal gücü uzağa taşınanlar, yeni oyuncaktan memnun kalacaklardır. Başarısız gezginlerin huzursuz beyinlerini heyecanlandıran her şey var:

 • Boyalı yaban hayatı resimleri
 • Mücevherlerle dolu büyüleyici kalıntılar
 • Eski Curses
 • Hesting Hiyeroglifler
 • Bu
 • 'yı anlama
 • Asi mumya saldırıları
 • Renkli savaşlar

Bu gerçekten arsada gösteriliyor ve diğer insanların sömürülerinin boş bir gözlemcisi olmayacaksınız, ancak siz kendiniz hepsini başarabileceksiniz.

Arkeologlar, yıllardır aranan gizemli bir eserin gömüldüğü antik mezarın yerini keşfettiler. Aşılmaz ormanın derinliklerinde, seferi en verimli hale getirmek için çeşitli meslek temsilcilerinden toplanmış özel bir dekolte toplandı. Her katılımcının kendine özgü bilgi ve becerileri vardır, belirli araç ve silahlara sahiptir. Doğal olarak, özel eğitim almışlar ve kritik bir durumda, birlikte çalışabilecekler, ancak her biri yeteneklerine göre. Grupta dört katılımcı olmasına rağmen, dilerseniz daha az olabilir. Ancak, yalnızca görevle başa çıkacağınıza karar verirseniz, tek başına çalılıklara gidersiniz, ancak hayatta kalma etkinliği ve şansı önemli ölçüde düşer.

Garip Tugayı oynamaya başlamak için bir zeplin üzerinde bir uçuş bulacaksınız. Kendinizi doğru noktada bulduğunuzda paraşütle inmek. Bu andan itibaren en ilginç başlar. Ana gizemli eseri nasıl bulacağınızla ilgili ipuçlarını bulmak için, bölgenin tüm gizli köşelerini keşfetmelisiniz.

Onu saklamak için

Ancient, sadece uzaktaki mağaralardan birine değil, aynı zamanda karanlık bir lanet tarafından savundu. Şimdi o, Mısır cadı kraliçesi liderliğindeki mitolojik yaratıklar ordusu tarafından korunuyor. Neyin izin verildiğine, ölülerin ordusunun toz ve kalıntılardan nasıl yükseldiğine dair çizgiyi geçmek gerekir. Tapınaklarını istila etmeye karar veren, iflas etmiş olanları mahvetmek için rahat şifreleri bırakır.

B Garip Tugay, mumyalar, Anubis gibi Mısır tanrıları ve diğer canlılarla karşılaşacaksınız. Seni bekliyorum hayatta kalmak için korku canlandı. Diğer dünyaca askerler ile savaşırken, görevin yalnızca nihai hedefine ulaşıldığı durumda yerine getirilmiş sayılacağını unutmayın. Eski bir kalıntı bulmak ve onunla eve gitmek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more