Yer imleri

Strategoria

Alternatif isimler: Strategoriya

Strategoria oyunu 2013 online başlatıldı iyi stratejileri, biri olarak kabul edilir. Oyunun yaratıcıları bir gelişme yepyeni bir seviyeye tarz getirmek için söz verdiler. Böylece, yeni oyunda, hangi avantajlı ekonomik simülasyonlar ipuçları ile birlikte oyunların stratejik türe özgü unsurları uygulanmaktadır. Nedeniyle oyunun bazı yapısal özellikleri gerçekten kendi türünde eşsiz bir temsilcisi olarak kabul edilebilir. Senin gibi bir şey yüz yoktu. Son zamanlarda dünya çapında oyuncular için Ortaçağ kapılarını açarak, Strategoria zaten online, belirtilen tüm diğer tarayıcı oyunları arasında ilk sırayı aldı.

Bu oyun uzun ve sıkıcı onlar hakkında konuşmak pek çok faydaları vardır. Kendiniz için oyun ve deneyim kendini kayıt çok daha kolay, tehlikede budur. Oyunu Ortaçağ zamanlarda ayarlanır. Oyuncu sağlam mülklerini tutmaya çalışın, aynı zamanda düzenli komşularının toprakları üzerinde yıkıcı baskınlar yapmak olmaz. Sen, oyunun ekonomik ve askeri tarafı arasında bir dengeyi korumak için aslında başvuran Bobble bir sistemin çökmesine neden olabilir öğrenmek zorunda kalacaktır.

Yukarıda belirtildiği gibi, oyun Strategoria ile ilk tanışma da zorunlu kayıt işlemi kalır.

1. Oyunun ana sayfasında sol tarafta kayıtlı kullanıcıların yetkilendirmek için bir form göreceksiniz.

2. Sistem Facebook hesabını kullanarak yetki ve uygulanması için olanak sağlar.

3. Eğer istemediğiniz sosyal ağlar aracılığıyla kayıt varsa, beta için size oyun test sağlayan bir kayıt formu doldurmanız gerekir.

-4. Giriş formunun altında "Kayıt" butonuna tıklayın.

5. Eğer alan «E-posta» denir formu açmadan önce, (tahmin etmek mümkün olabilir gibi) e-posta kutusunun adresini belirtmek gerekir.

6. Senin niyetinin saflığı inanmak, ancak oyunu Strategoria oynamak için deneyebilirsiniz sistem, bu anlaşmanın şartlarını kabul etmek zorunda. Uygun hattını kontrol ederek neler yapılabilir.

7. "Kayıt" ve ardından e-posta hesabınızı etkinleştirmek için bir bağlantı içeren bir mektup alacaksınız.

-8. Linke tıklayın ve kayıt işlemini tamamlayın.

Giriş İcat ve Strategoria oyun oldukça acele. Bu oyun için, hemen favori tarayıcınızda oynamak için kaydolduktan sonra yapabilirsiniz, herhangi bir ek dosya indirmenize gerek olmayacak. Önemli bir gerçeği oyun Strategoriya tamamen ücretsiz olmasıdır. Sen powerups satın almak ve yalnızca kendi fikir ve taktik düşünce tarafından tanınmasını kazanmak için para harcamak zorunda değilsiniz. O zaman dünyanın bütün gerçeklerine mümkün olduğunca yakın Strategoriya. Bu ilginç ve heyecan verici yaşayabileceği hayat, bir oyun değil. Oyun dünyasında darbenin uygulanması katılmak ve yardımcı olmak için acele edin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more