Yer imleri

Street Legal Racing Redline

Alternatif isimler: Street Legal Racing Redline

Street Legal Racing Redline - bir bilgisayar oyunu. Oyunu Street Legal Racing: tarz temsil Redline autosimulator. Bu bir devamıdır, 2003 yılında yayımlanan ikinci bölümü, oyunu serisi Street Legal vardır. Oyunun bu baskısı, ilk versiyonu gibi, dünya çapında hayranları memnun. Sonuçta, sadece burada gerçek bir tamirci olmak hayal edebiliyorum. Ve araç hem yerli hem yabancı, kendi yapısı bilginizi bağlıdır.

Redline: Bir potoo, zaten Street Legal Racing indirebilirsiniz. Bunu yapmak için, gerekli yazılımı indirmek zorunda temel şey.

Oyunda, sıradan bir vatandaş olarak alabilirsiniz. Seçtiğiniz bir diler bir araba satın almak. Bu başlangıç ​​para ilk para yatırım, otomatik olarak verilir. Ve sonra oyunun ana bölümünü başlar. Ürün motor veya şasi satın almak ve bunları kendiniz değiştirebilirsiniz. Parçaları seçerek sadece size bağlıdır. Sonra tyuninguete. Ana hedefi - hızlı ve görünüşte yenilmez şık araba yapmak için. Tüm yedek tek yarışları kazanacak para yapılır. Sonuçta, sadece çok değildir, ve aynı zamanda seviyesini artırmak için.

Oyun SLRR eğitim ve yarış gibi pahalı temsil etti. Yarışları sokakları boştu ne geceleri düzenlenmektedir. Orada öğleden sonra da vardır, ancak bu gibi durumlarda, süreç zor komple sokaklarda. Da uzak değil deetsya polis. Eğer onları karşılamak varsa, kaçmayacağım, bu oyun sağlamaz. Onlar herhangi sizi inceltir. Yarış mesafesi her zaman yeni. Ve o kadar basit değil. Eğer yeni bir yer aramaya her zaman.

In-Oyunu Street Legal Racing: Redline araba gerçek oto merkezleri markalar. Onlar tam olarak bu makineleri ile uyumludur. Belki de mevcut olanları değiştirmek için diğer araçları yükleniyor.

• Yeşil;

• Mavi;

• Kırmızı.

Yeşil - ilk aşamada, ilk garaj. Bu kulüpte üst noktaya ulaşana kadar ilk bakışta bu, senin kulübüdür.

Kırmızı - üst düzey bir kulüp. İşte onların araba teklif için bir fırsattır. Arabanızın görünüm önemlidir. Bir bilet geçer gibi.

Eğer üç aşamadan geçti varsa

Sen bir kazanan vardır. Ve sonunda nihai, kırmızı, kulüpte şampiyon oldu.

Yani oyuncular dikkatsiz kazanmak.

Oyunu Street Legal 2 büyük müzik ile yüksek kaliteli grafikler yapılır.

Yüzden acele edin ve buraya en iyi olmak ve böylece otomotiv dünya biliyor. Acele oyunu Street Lega Resing Redline indir. Başarılı oynamak!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more