Yer imleri

Sokak gangster

Alternatif isimler: Sokak gangster

Oyun Sokak gangster - Bu hiç görmüş kimse kenti, büyük bir ve en ünlü gangster yeraltı olmak için şans! Ama önce küçük suçlar ile başlar ve yavaş yavaş üst onların yol yapmak zorunda ...

Sokak gangster Online Sadece sahip bir genç eski-con olarak başlayacaktır oyununda yolculuğuna başlamak için O hapishaneden serbest bırakıldı. Eğer hapiste tutmayı başardığını 1000 $ var mı. Küçük bir kamera, sürekli seni izliyor polis: Cezaevinde geçirdiği zaman hayatınızda kötü oldu. Sizin ana hedefi Sokak gangster Online tekrar polise yakalanmış değil olmasıdır ve en zengin ve en etkili suçlu oyunları olmak için yolu Mobster ! İlk oyunu oynayacak Sokak gangster müttefikleri ya da arkadaşlarınızla olmadan delicesine karmaşık bir oyun. Böylece, daha sonra nihayet hak saygı olsun, akıllıca paranızı kullanmanız gerekir.

oyun öncesi Sokak gangster , bilgisayarınız gibi gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Oyunun & nbsp Katıl; Sokak gangster çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, seçtiğiniz & laquo; Çal Şimdi & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Adınızı giriniz;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir parola girin;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; B öğesi & laquo seçin, Kayıt me & raquo; ve yolu Mobster kaydı sona erer.

Oyun Sokak gangster bir mafya tarayıcı tabanlı strateji MMO oyunudur. Eşsiz "gangster" grafik tarzı ile, orijinal grafik görüntüsü ile birlikte, size Sokak gangster yer altı suç dünyasının eşsiz atmosfere oynamak ve dalış olacaktır. Sokakta fakir yalnız tetikçi başlayarak, oyuncu gelişmeye ve kendi yeraltı ağı gelişebilir.

Sokak gangster Online düzen bir milyoner olmak için kendi ekonomisini geliştirmek gerekir. Eğer milyonlarca varsa fabrikalar inşa edebilirsiniz, böylece size ihtiyacınız olan her şeyi üretebilir - köpek arabalar, silahlar, ya da ırk. Bir barın sahibi ya da hatta bir pezevenk oyunu olabilir Sokak gangster . Eğer isterseniz, sadece piyasada spekülasyon ve fiyatları kontrol edebilirsiniz - düşük fiyattan alıp yüksek satmak.

Oyunda yeterli deneyim olsun

Sokak gangster , sizin düşmanları yenmek mümkün olacak. Her yerde polis ve cezaevinde sona erebilir - Ama dikkatli olun. Eğer bir polis memuru iseniz, haydutlar yakalamak - dünyasına hoş geldiniz Sokak gangster Online , ne istediğinizi olabilir nerede Siz suç dünyasında tırmanmak ya da zengin bir işadamı olmak ve hatta gerçek oyun ile kendi casino oluşturabilirsiniz. Diğer oyunculara ait barlarda sokakta Sokak gangster Online ya da bir içki için zaman geçirebilirsiniz.

Oyunun özel özellikleri Sokak gangster Online tabanca 38 farklı model, 23 dövüş köpeği ırkları, 26 özel içerir öğeleri, 12 araştırıyor, oynamak ayrı ayrı yüksek kaliteli grafik büyük miktarda yüklemeden doğrudan tarayıcı üzerinden, her zaman, her yerde oynamak ve takım yeteneği Sokak gangster [ 3] Online .

& nbsp; oyunda yeterince iyi yaparsanız Sokak gangster , her gün gerçek para kazanma şansı var! Eğer önceki gün büyümeye olsun her sabah her oyuncunun büyümesi otomatik olarak belirlenir, ve sen ise top 1000 senin dünyan, hesabınıza sanal para almak Sokak gangster Online , hangi gerçek para haline gelebilir. Her 3 ayda bir Dünya olaylarının finallerinde her ülkenin en iyi oyuncuları en iyi olmak ve para kazanmak için bir şans var.

nbsp

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more