Yer imleri

Kale: Savaş Lordları

Alternatif isimler:

Stronghold: Warlords'un gerçek zamanlı stratejisi, popüler oyun serisinin devamı. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler güzel ve gerçekçi olup oyun sırasında antik doğunun atmosferine taşınmanıza olanak tanır. Seslendirme profesyonelce yapılır, müzikler uygun tarzda seçilir.

Olay örgüsünün olayları eski Japonya, Çin ve diğer birçok ülkenin topraklarında ortaya çıkıyor. O zamanlar silahlı çatışmalar yaygındı, dolayısıyla her yerde periyodik olarak askeri çatışmalar yaşanıyordu.

Orduların komutasını almadan önce, yalnızca oyun arayüzüyle etkili bir şekilde nasıl etkileşim kuracağınızı öğrenmekle kalmayıp, aynı zamanda oyun mekaniğiyle ilgili değerli ipuçları da alacağınız bir eğitimden geçmeniz gerekir. Daha sonra Stronghold: Warlords'da birçok savaş ve kampanya bulacaksınız.

Tüm düşmanları yenmek ve yüce imparator olmak için birçok görevi tamamlamanız gerekecek.

  • Antik doğu bölgesini keşfedin
  • Maden inşaat malzemeleri ve diğer kaynaklar
  • Aşılmaz duvarlar ve kulelerle kendi kalenizi inşa edin
  • Her savaş için benzersiz ordular oluşturun ve sorunları çözmeye en uygun generalleri seçin
  • Ordunuzu genişletmek için savaşçıları işe alın
  • Şehirleri ve kaleleri kuşatma ve fırtınaya sokma
  • Çevrimiçi maçlarda diğer oyuncuların ordularına karşı savaşın

Bu, Stronghold: Warlords oynarken sizi bekleyen her şeyi aktaramayacak kadar küçük bir liste.

Birlik kontrol sistemi benzersizdir, böyle bir şeye nadiren rastlanır. Savaşçıların her birine liderlik etmeyeceksiniz, ancak emirleri en iyi nasıl uygulayacaklarına kendileri karar verecek olan generallere emirler vereceksiniz.

Generallerin her birinin, belirli görevlerle daha etkili bir şekilde başa çıkmalarına olanak tanıyan kendine özgü özellikleri vardır. Bir savaş planlarken bu dikkate alınmalıdır. Ayrıca, savaşmak zorunda oldukları koşullara bağlı olarak farklı türdeki birlikler faydalı olabilir veya olmayabilir. Evrensel bir ordu yaratmak imkansızdır, her savaştan önce değişen koşulları dikkate alarak her şeye yeniden başlamanız gerekecektir.

Konu ilginç; ilerledikçe pek çok beklenmedik olay sizi bekliyor. Toplamda Geliştiriciler, her biri hikayenin ayrı bir bölümü olarak değerlendirilebilecek 45'ten fazla benzersiz görev hazırladı. Bu, oyuncuların Stronghold: Warlords oynarken yüzlerce saat eğlenmelerini sağlayacak.

Yerel kampanyalar oldukça ilgi çekici ancak çevrimiçi olarak gerçek rakiplerle mücadele etme fırsatı da var. Mevcut 28 karttan birini seçin ve diğer oyunculara karşı savaş başlatın. Bir savaşa aynı anda en fazla dört kişi katılabilir, bu da fazlasıyla yeterli olacaktır.

Stronghold: Warlords'u hem çevrimdışı hem de çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Stronghold: Warlords'u PC'ye ücretsiz indirme, maalesef seçenek yok. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Tasarruf etmek isteyenler bunu sezon indirimleri sırasında yapabilirler.

En büyük komutan olmak ve antik doğuya boyun eğdirmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more