Yer imleri

Stronghold Kingdoms

Alternatif isimler: Stronghold Kingdoms

ve ciğeri & nbsp; Stronghold Kingdoms & nbsp; - oyun şirketi Firefly Studios & ndash; Oyunların ünlü çizgi Geliştirici Azabı . Iş muazzam miktarda geçirdikten sonra, geliştiriciler önceki sürümlerinde ve iyi multiplayer oyunlar sadece hayranları bir hayranı olarak değerlendirilecektir gerçekten değerli bir oyun oluşturduk.

ve aynı zamanda online & nbsp oyun; Bilgisayarınız koşullarını yerine getirmesi durumunda Stronghold Kingdoms olabilir. Ve ciğeri Stronghold Kingdoms Çevrimiçi gibi gereksinimleri vardır:

- İşletim sistemi: XP / Vista / Yedi ,

- İşlemci: 1 GHz veya üstü;

- Bellek: XP için 512 MB, en az 1 GB Vista / Yedi ,

- DirectX 9 uyumlu grafik kartı;

- Boş sabit disk alanı 150 MB;

- & nbsp Bağlantı; Çevrimiçi.

Bir sonraki gerekli bir adım oyununda & nbsp kaydı; Stronghold Kingdoms, basit ve net olarak yapılmış, bu nedenle birkaç dakika sürebilir hangi. P EGISTRATION & nbsp; Stronghold Kingdoms Oyunun web sitesinde özel formda aşağıdaki girdileri gelir:

- e-mail adresi

- şifre.

Stronghold Kingdoms Online Kayıt indirirken ve oyun istemcisi yükleyerek tamamlanır. Yükleme tamamlandıktan sonra, oyunun doğrudan geçebilirsiniz.

Azabı Krallıkları online oyun, selefine çok şey almış, ancak önemli bir değişim parçaları var olan. Öncelikle, değişiklikler olmuştur & nbsp var; artık çok daha gerçekçi hale gelmiştir ticaret küre oyunu. Böylece, çeşitli işlemler, sonuç uygulanması beri, görünür hemen ama bir süre sonra değil. Ticaret ve kaynak paylaşımı artık sadece sermaye ile olabilir. Ekonomik modelin & ndash olmaya devam etmektedir; bitki bahçeleri için gerekli hükümleri temin hükümler uchuvstvuyut üretimde olan çiftlikleri ve diğer tesisleri inşa etmek. Üretimden sonra, bir ahır ve ahşap, taş ve diğer kaynaklar saklanan tüm hükümler depolarda bulunmaktadır.

Azabı Krallıklar & nbsp; küresel, harita ve köy kale haritasında üç kartlarına arıyor olabilirsiniz oynamak için.

ve grata oyun & nbsp; Herhangi bir görevi veya görünümü almaya ihtiyaç yerleşim, köylerde, düşman ya da müttefik güçlerin bir dizi vardır olduğunda küresel harita Stronghold Kingdoms Çevrimiçi gereklidir.

Köyün haritası Gördüğünüz & nbsp; & nbsp sürecini izlerken onun tüm binaların; Köyde hayat. & Nbsp;

kale Haritası Parçayı güçlendirilmesi bakmak için izin verir, ancak bir olay bir oyuncu katılımı için sağlamaz. Sen Örneğin, & nbsp düşman askerlerini yakalamak için çalışırken bir kale gibi bakmak ve gerekirse olabilir; değiştirmek & nbsp; taktik ve tavır savunucuları.

Tüm yapılar zaman & ndash farklı miktarda inşa edilir; sonrası dakika arasındadır. Not Windows araştırma inşaat hızını artırmak için yardımcı olabilir, ancak bu oyuncunun yüksek seviyelerde alır deneyim, ya da oyunda gerçek para yatırım gerektirir.

oyun birimlerinin altı tür mevcuttur: Kapita n s , köylüler, mızraklı, okçular, & nbsp; kılıçlı ve mancınıklar. yakın işbirliği için herhangi bir hizip katılabilirsiniz. Lonca maksimum oyuncu sayısı 40 ile sınırlıdır ve iletişim özel bir forumun, ya da sohbet inşa kullanarak vasıtasıyla yer ya gerçekleşir.

ve grata & nbsp; Stronghold Kingdoms & nbsp; efsanevi oyunun önceki parçaların hayranları özellikle ilginç olacak, ama sadece onları yalnız oyun ilginç olacak. & Nbsp; iyi oyunlar severler gelişmeler ve güncellemeleri bir sürü elde yanı sıra yeni oyun takdir edecek, oyun, yeni bir düzeye ulaştı. Oyunun & nbsp grafik İyi tasarlanmış; Bu detay çarpıcı ortaçağ savaşları keyfini çıkarmanızı sağlar. & Nbsp;

 

Stronghold Kingdoms kontrol edin