Yer imleri

Metro Sörfçüleri

Alternatif isimler:

Metro sörfçüleri en popüler atari oyunlarından biridir. Burada, oyunda çok neşeli bir atmosferin hüküm sürdüğü güzel çizgi film 3d grafikleri, mükemmel seslendirme ve iyi seçilmiş müzik bulacaksınız.

Oyunun başında, ana karakter bir grafiti treni çiziyor, bunu bir hizmet köpeği eşliğinde bir bekçi tarafından yapıyor. Demiryolu rayları boyunca hızlı bir kovalamaca başlar.

Oyunun ana eylemi kovalamacadır, ancak her şey göründüğü kadar basit değildir.

Oyun sırasında sizi bir çok şey bekliyor:

 • Dodge trenleri
 • Para ve ikramiye topla
 • Engellerin üzerinden atla
 • Yakalanma
 • Komple görevler ve görevler

Çeşitli güçlendiriciler kaçış yolu boyunca dağılmış durumda.

 1. Magnet yakındaki tüm paraları çeker
 2. Süper ayakkabılar yükseğe zıplamanızı sağlar
 3. Kazanılan çift bonus katlama puanı
 4. A jetpack size bir süre engelsiz bir şekilde jeton toplama yeteneği verecektir
 5. Pano, çarpışmalardan kurtulmanıza ve engelleri aşmanıza yardımcı olması açısından son derece kullanışlıdır
 6. Gizemli kutu faydalı öğeler içerir
 7. Gold Mystery Box daha da faydalı eşyalar verecek
 8. Anahtarlar oyundaki ikinci, daha premium para birimidir, son derece nadirdir, oyunda otuzdan fazla türü bulunan yeni ekipman öğeleri ve yeni panolar açmanıza izin verir

Hız çalışırken sürekli artar, bazı bonuslar, onlarsız hareket etmenin neredeyse imkansız olacağı ana kadar kaydedilmelidir.

Sonunda yakalanacaksınız, ama merak etmeyin, bundan sonra yarış sırasında kazandığınız puanları ve eşyaları alacaksınız.

Gardiyan ve köpek, ana karaktere düşman olsalar da çok sevimli görünüyorlar ve çeşitli komik hikayelere nasıl girdiklerini izlemek komik olabilir.

Subway sörfçülerini oynamaya başlamadan önce, beğeninize göre bir karakter seçin, burada birkaç tane var. Hepsi çok sevimli ve komikler.

Günlük görevleri tamamlayarak jeton kazanın. Bunu yapmak için kaçış yolu boyunca dağılmış harfleri toplayın. Bu harflerden sonra, ödüllendirileceğiniz her kelime için kelimeler oluşturun.

Tüm günlük görevleri tamamlayın ve haftanın sonunda ödül olarak değerli eşyaların bulunduğu altın kutuları alın. Her ay şehir heykelcikleri toplayın.

Görevleri tamamlayarak, ana karakterin görünümünü değiştirmenize izin veren birçok kostüm alacaksınız.

Oyun inanılmaz miktarda farklı içeriğe sahiptir, ancak geliştiriciler düzenli güncellemeleri unutmazlar, sürekli olarak yeni seviyeler ve öğeler eklerler. Böylece oyun sürekli gelişiyor ve daha ilginç hale geliyor.

Tatil sırasında, ilginç ödüllerle tematik yarışmalara katılma fırsatı bulacaksınız.

Metro sörfçüleri Android için ücretsiz indir bu sayfadaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bir sörfçü holigan çetesinin bir güvenlik görevlisinden ve öfkeli bir bekçi köpeğinden kaçmasına yardım edin! Hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more