Yer imleri

sihirdar savaşı

Alternatif isimler:

Summoners War abartısız en iyi boşta rpg oyunlarından biridir. Oyun, mükemmel detaylara sahip renkli çizgi film 3D grafiklere sahip, ancak oyunu benzerlerinden ayıran şey bu değil. Aşağıda her şey hakkında sırayla.

Bu oyunda bir teker olmanız ve çağrılan canavarların yardımıyla iş arkadaşlarınızla savaşmanız gerekiyor. Sadece canavarları çağırmakla kalmayacak, aynı zamanda yeteneklerini de geliştirebileceksiniz. Envanterle donatın ve belirli bir savaş için gerekli olan unsurlardan bağımsız olarak savaşçı mangaları oluşturun.

Oyunda beş element var

  1. Yangın
  2. Su
  3. Rüzgar
  4. Işık
  5. Karanlık

Elementlerin her biri diğerine hakimdir, örneğin, su ateşten daha güçlüdür, ışık karanlıktan daha güçlüdür, vb. bir daire içinde. Belirli elementlerin canavarlarını birleştirerek rakiplere karşı üstünlük elde edebilirsiniz.

Summoners War oynamaya başladığınızda, geliştiricilerin size iyi bir başlangıç yapmak için bilmeniz gereken her şeyi öğreteceği ve size temel bilgileri göstereceği bir dizi savaşta yer alacaksınız. Bu, ilerlemenizi biraz daha kolaylaştıracak, ancak oyun oldukça zor, çok düşünmeniz ve çok öğrenmeniz gerekecek.

Pratik kullanımlarının yanı sıra canavarlar oldukça ilginç bir koleksiyon. Üstelik, bu durumda koleksiyon abartı değil, çünkü oyunda binden fazla canavar var! Bu tam olarak olabilecek en büyük sayıdır. Herkesi bir araya getirmek yıllar alabilir ve süreç oldukça heyecan vericidir.

Oyunda gerçek parayla alışveriş yapmak gerekli değildir. Para harcamadan aynı başarıyı elde edersiniz, sadece daha fazla zaman alır. Bu nedenle, oyunu beğendiyseniz ve daha fazla gelişmeyi destekliyorsanız, yalnızca geliştiricilere teşekkür etmek için gerçek para harcamak mantıklıdır.

Oyunun yaratıcıları, yeni gelenlerin oyunda uzun süre kalmasını sağladı. Size sıkılmak için en ufak bir şans verilmeyecek. Bu, çok cömert ödüllerle çok sayıda farklı etkinlikle kolaylaştırılmıştır. Oyunu ziyaret ettiğiniz için ödüller, çeşitli promosyonların düzenli olarak tutulması. Çok sayıda hoş değişiklik içeren sık güncellemeler.

Oyunda arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve hatta canavar mangalarınız arasında savaşlar yapabilirsiniz.

Canavar koleksiyonunuzun bulunacağı ada beğeninize göre düzenlenebilir.

Adanın tam merkezinde, ana bina olan Summoner's Tower bulunur.

Adada sizi bekleyen, çoğu eğitici olan birkaç görev var. Bundan sonra, zindanları keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Koleksiyondaki tüm canavarlar bir dizi benzersiz beceriye sahiptir. Becerileri geliştirmek için, görevleri tamamlayarak elde edilebilecek özel rünler kullanılır.

  • Üç oyunculu gerçek zamanlı savaş baskınları da burada mevcuttur.
  • Diğer büyücülerle arenada savaşlar.
  • PVP Savaş Adası savaşı.

Ayrıca, bir loncaya katılmak veya kendi loncanızı oluşturmak mümkündür. Lonca üyeleriyle Tartarus labirentini keşfedin.

Summoners War'ı bu sayfadaki bağlantıya tıkladıktan sonra Android üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Şimdi canavar koleksiyonunuzu oluşturmaya başlayın! Oyunu indirin ve keyifli bir eğlencenin tadını çıkarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more