Yer imleri

güneş cenneti

Alternatif isimler:

Sun Haven en iyi çiftlik oyunlarından biridir. Ancak bu oyunu sadece bir çiftlik olarak düşünmek tamamen doğru değil, oyun çok daha ilginç. Grafikler klasik tarzda, her şey çok güzel çizilmiş, sanatçılar iyi iş çıkarmış. Müzik içeriği hiçbir şeyden aşağı değildir ve ekranda görünenleri mükemmel şekilde tamamlar.

Sun Heaven oynamadan önce, bu oyunda ilgiyi hak eden bir karakter editörü bulacaksınız. Ana karakterin cinsiyetini ve görünümünü siz seçersiniz. Ve bu seçim sadece kahramanlar için birkaç seçenek arasında değil. Her şey yapılandırılabilir, saç modeli, ten rengi, hatta görünüm ve bazı ırklar için kanatların varlığı.

Dördüncü oyunda yarışlar:

  • İnsan
  • Şeytanlar
  • Amari
  • Elementler

Tüm ırkların temsilcileri çok çekici görünüyor, bunlardan herhangi birini oynamayı seçin.

Ayrıca, oluşturulan karakter için bir isim hayal etmeniz gerekecek.

Oyun, kahramanın çok sıra dışı bir trenle Sun Haven adlı bir kasabaya gitmesiyle başlar. Tren, şoförlü bir lokomotif yerine gerçek bir ejderha kullanıldığı için sıra dışıdır. Yolculuk sırasında, Lynn adında bir gezgin ile ilginç bir konuşma başladı. Söylentilere göre, zaman zaman kasabanın çevresinde canavarların ortaya çıktığını ve sakinlere ve şehrin kendisine zarar verdiğini söylüyor. Hikâyesini dinlerken sessiz kalıyor ve kahramanınızın bölgeye vardığında hangi statü bonusuna sahip olduğuna bağlı olarak seçiminizi dile getiriyorsunuz.

İstasyona gelip sizi getiren mucize treni hayranlıkla izledikten sonra, size bir ev inşa etmeniz için ayrılan yere gidiyorsunuz. Yol boyunca, başbüyücü ile şehir muhafızının başı arasındaki konuşmaya tanık olun. İkisi de çok endişeli görünüyor.

Siteye girdikten sonra, konutunuzu tam olarak nereye yerleştirmek istediğinizi seçin ve evinizi seçilen yere yerleştirin. İçeri girer girmez Ann adında bir misafir sizi ziyaret edecek ve küçük bir ücret karşılığında size bahçe aletleri ve ekim için bazı tohumlar satacak. Gelecekte, eksik eşyaları onun dükkanından satın alabilirsiniz.

Sonra, siteyi temizlemeye ve yatakları döşemeye değer. Sulama ve diğer ev işleri.

Oyun pek çok çiftlik gibi değil, sürekli aynı eylemler arasında geçiş yapmaya gerek yok. Ev işleri, mahallede geziler, ilginç sohbetler ve hatta canavarlarla savaşlarla değişiyor.

Zamanla, ölçüm yapan kişiden küçük bir ücret karşılığında evinizi iyileştirmesini ve hatta arsanıza başka binalar inşa etmesini isteyebilirsiniz.

Envantere baktığınızda, çeşitli şeyler için çok sayıda yuva göreceksiniz. Ve dört yönü olan bir yetenek ağacı. Hangisini geliştireceğinizi siz seçin. Her gün ek altın ve hareketi hızlandıran beceriler gibi önce ekonomiye odaklanmak ve ardından savaş becerilerini geliştirmek daha iyidir.

Birçok olasılık var. Yakındaki kasabada birçok farklı dükkan var. Zamanla, sizi sürekli eğlendirecek bir evcil hayvan bile edinebilirsiniz.

Gün gece 12'de biter ve bu saatte evde olmak daha iyidir. Geceleri canavarların dolaşabileceği sokaklarda uyumak iyi bir fikir değil.

Oyun çok oyunculu olduğundan kesinlikle sıkılmayacaksınız.

Sun Haven PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam platformundan veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Birçok yeni arkadaş ve eğlenceli eğlence bulacağınız renkli, büyülü bir dünyada kendinizi bulmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more