Yer imleri

Güneşli Ada

Alternatif isimler:

Sunshine Island şehir kurma simülatörü öğeleri içeren çiftlik. Mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Oyun, çizgi film tarzında güzel 3d grafiklere ve iyi ses oyunculuğuna sahiptir. Müzik eğlencelidir.

Bu sefer tropiklerde bulunan bir rüya adası yaratmanız gerekiyor.

Adanın düzenlenmesi çok zaman alacak, ancak süreç sonuçtan daha az zevk getirmediğinde durum tam olarak budur.

Başlamadan önce bu muhteşem yer için bir isim düşünün.

Oyuna alışmanızı kolaylaştırmak için geliştiriciler ipuçları hazırladı.

Pek çok şey sizi bekliyor:

  • Adayı keşfedin
  • İnşaat malzemeleri edinin
  • Yerlilerle tanışın ve etkileşimde bulunun
  • Tarlaları ekin ve hasat edin
  • Rahat ve ferah bir yaşam evi, atölyeler ve hayvan barınakları inşa edin
  • İttifaklara katılın ve diğer oyuncularla sohbet edin

Bütün bunlar, Sunshine Island oynarken eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirmenizi sağlayacak.

Başlangıçta çevredeki alanı keşfetmeye ve ana binaları inşa etmeye odaklanmanız gerekiyor. Bu, yeterli yiyecek ve diğer kaynakları almanızı sağlayacaktır. Ancak tüm bunlara sahip olduktan sonra bölgeyi dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Bir süre sonra, yeni binalar inşa etmek için alanınız tükenecek. Neyse ki, ek bitişik araziler satın alarak mülkünüzü genişletme fırsatı var.

Binaları istediğiniz gibi düzenleyerek adayı eşsiz kılma şansına sahipsiniz. Dış mekan dekorasyonları ve bahçe mobilyaları, çiftliğinizi binlerce kişi için tanınabilir bir ortam haline getirmeye yardımcı olacaktır.

Ziyaretçileri davet ederek para kazanmanın en kolay yolu, ancak üretilen ürünlerin ve diğer ürünlerin satışı önemli miktarda gelir getirecektir.

alıcı gerçek kişilerdir. Satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatlarını ayarlamak mümkündür. Çok ucuza satmamaya çalışın, aynı zamanda çok yüksek fiyatlar belirlemeyin, aksi takdirde alıcı bulmak zor olacaktır.

Yerleşik sohbet sayesinde, diğer oyuncularla sohbet edebileceksiniz, ancak önce mevcut bir ittifaka katılmanız veya çekici bir isim seçerek kendi ittifakınızı oluşturmanız gerekiyor.

Oyunda mevsim değişikliği var ve sezon tatillerinde tematik yarışmalarda benzersiz ödüller kazanma fırsatı olacak.

Oyunu düzenli olarak ziyaret ederek günlük ve haftalık etkinlik ödülleri alabileceksiniz. Ayrıca, diğer tüm çiftlikler gibi, işletmeniz de sürekli bakım gerektirir.

Eksik inşaat malzemelerini ve diğer faydalı eşyaları oyun içi mağazadan satın alma fırsatı var. Ürün yelpazesi düzenli olarak güncellenir ve genellikle indirimler vardır. Satın alımlar için hem oyun içi para birimi hem de gerçek para ile ödeme yapabilirsiniz. Para harcayın ya da harcamayın, onsuz oynayabileceğinize yalnızca siz karar verirsiniz.

Oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Android için Sunshine Island ücretsiz indirme bu sayfadaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kendi tropik cennetinizi yaratmak ve işinize ara vermek için hemen oynamaya başlayın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more