Yer imleri

Süper çiftçiler

Alternatif isimler:

Superfarmers, gerçek süper kahramanların çiftçilik yapmanıza yardımcı olacağı sıra dışı bir çiftlik oyunudur. Oyun Android çalıştıran mobil cihazlarda oynanabilir. Grafikler modern çizgi film tarzında güzel ve parlak. Seslendirme profesyoneller tarafından yapıldı, müzik eğlenceli bir atmosfer yaratmaya yardımcı oluyor ve üzülmenize izin vermiyor.

Ana karakterin miras aldığı arsa ve binalar pek çekici görünmese de ilk bakışta göründüğü kadar basit değil. Süper Çiftçilerde her öğenin, bitkinin veya hayvanın gizli bir süper gücü olabilir.

Görevleri üstlenmeden önce birkaç basit görevi tamamlayın ve oyun arayüzünü nasıl çalıştıracağınızı öğrenin. Bunun için geliştiriciler ipuçları hazırladı.

Sonra sizi bekleyen süper şeylerin üstesinden gelebilirsiniz:

  • Çiftlik alanını keşfedin, ekim ve inşaat için alanları temizleyin
  • Yetiştireceğiniz mahsulleri zamanında ekin, sulayın ve hasat edin
  • Bitmiş ürünler, atölyeler ve fabrikalar için depo oluşturma
  • Ana karakterin evini onarın ve siparişleri teslim etmek için kullanılan nakliye aracını düzene koyun
  • Yerel sakinlerle tanışın, onların süper güçlerinin ne olduğunu ve evinizi yönetmenize nasıl yardımcı olabileceklerini öğrenin
  • Dünyayı dolaşın ve yeni kıtaları keşfedin

Bu liste oyun sırasında yapılması gereken ana aktiviteleri listeler.

Çiftlik türündeki oyunlarda genellikle olduğu gibi, çiftlik çirkin, terk edilmiş bir durumda kontrolünüz altına girecek. Bölgeyi ve ekipmanı düzene koymaya başladığınızda, çekici olmayan dış koşullarda bile her binanın, arabanın ve fabrikanın süper güçlerden yoksun olmadığı ortaya çıkıyor. Eğer bundan faydalanabilirseniz Android'deki Superfarmers'ta hızla başarıya ulaşacaksınız.

Üretim kapasitesi arttıkça çiftliğin aldığı siparişler daha karmaşık hale gelecektir. Bu sıkılmanıza izin vermeyecek ve verilen zorluk seviyesini günlerce koruyacaktır.

Kârı herhangi bir şeye harcamak değil, planlamak önemlidir. Şu anda yalnızca en çok ihtiyaç duyduğunuz nesneleri oluşturun ve geliştirin. Kâr büyükse, paranın bir kısmını evi ve çiftlik alanını dekore etmek için kullanabilirsiniz.

Güncellemeler düzenli olarak yayınlandığı için Superfarmers'ı uzun süre oynayabilirsiniz. Tatillere adanmış tematik etkinlikler düzenleniyor, yeni dekoratif unsurlar ve ilginç görevler ortaya çıkıyor.

Oyuna günlük

ziyaret hediyelerle ödüllendirilecek.

Oyun içi mağazayı ziyaret ederek, oyun içi para birimi veya gerçek para karşılığında birçok faydalı eşya satın alabilirsiniz.

Süper Çiftçiler oynamak için cihazınızın internete bağlı olması gerekir.

Süper Çiftçiler bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Binlerce süper kahramanın yaşadığı ve orada çiftçilik yaptığı bir dünyaya girmek istiyorsanız hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more