Yer imleri

Supremacy 1914

Alternatif isimler: Supremacy 1914

Oyun Supremacy 1914 oyuncu yüzyılın tehlikeli bir dönüş Avrupa'da güçlü ulusların başkanları olmak ücretsiz bir tarayıcı oyunudur. Onların meydan diplomasi yoluyla yüksek dereceli egemen kıtasında tartışmasız lideri ya da sadece onun şanlı ordusunun Supremacy 1914 Online kaba kuvvet olmaktır. Güçlü ittifaklar oluşturma ekonomi inşa ve savaş ülkeyi hazırlamak. Avrupa cetvel savaşa Kurşun adamların haline Supremacy 1914 Online .

oyun öncesi Supremacy 1914 yılında, bilgisayar gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Supremacy 1914 kayıt zaman çok sürmez ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, & laquo seçiniz; ücretsiz oyun & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Adınızı giriniz;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir parola girin ve bunu tekrarlamak;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Doğum tarihinizi yazın,

6. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Seçin ve laquo; Kayıt & raquo;.

Oyunu Supremacy 1914 yılında ve taktikleri geliştirmek ve asker taşıma stratejisi oynayacak. Savaş her zaman ilan edilemez, çünkü oyuncular, çok dikkatli olmalısınız; Ani saldırılar oldukça yaygındır.

Supremacy 1914 satır, dört ile sekiz hafta arasında değişir bir turun süresi. Sen birimleri çoğu tarayıcı oyunları gibi, sürekli hareket harita üzerinde oynarlar. Oyunu Supremacy 1914 yılında, size eyaleti, ticaret kaynakları ve diplomasi geniş bir modernleşme 30 ülke ve akıllı bilgisayar kontrollü rakipler verir! Birimler Supremacy 1914 yılında tarihi harita üzerinde gerçek zamanlı olarak çevrimiçi hareket.

oyun Supremacy 1914 Online bazı müzik dosyalarını indirmek için ek yük oyuncu ile muhtemelen hiç ses yok ama . Eğer Supremacy 1914 yılında oynamaya olduğunuzda bu oyunda ilgiyi artırmak için yardımcı olacaktır.

Genel olarak, Supremacy 1914 satır Avrupa insanların hayatta kalmak için gerekli olan kaynakların üç farklı kategorisi vardır: Gıda, yapı malzemeleri ve enerji. Neyse ki, bu kaynakların hepsi Avrupa topraklarında bulunmaktadır. Ülkenin valisi olarak dönem başında, mallarınız 12 ilden oluşacak. Her il & nbsp; Supremacy 1914 Online , ülke genelinde ortak olmak büyük miktarlarda üretilen tek kaynak, üzerinde bir odak vardır.

Oyun Supremacy 1914 yılında da fabrikaları vardır. İl fabrika işçileri ile yükseltildi, o yenileme çalışmaları düzeyine bağlı olarak, gelişmiş silah teknolojisini üretmek mümkün değildir. Onlar daha gelişmiş stratejileri kullanmak için izin ve oyunun daha kurs için gereklidir. Oyun üretim üstünlüğü 1914'de bitki, bitkinin belirli bir seviyeye ulaşmak için gereken zaman miktarına bağlıdır.

Arayüz & nbsp; Supremacy 1914 Online mükemmel değil, ancak bazı eksiklikler kaldırılabilir, biraz sabır için yeterli ve arzu oyunu oynamak için Supremacy 1914 yılında.

oyun & nbsp Bütün ilerleme; Supremacy Online 1914 karakter katkıda değerlendirme noktalarının tahmin edilmektedir. Oyunda bir beceri sembolü ve deneyim vardır sen bir şekilde kazanmak rütbeleri bir dizi vardır, ve bu notları diğer oyuncuların sizi ayırmak için kullanılır Supremacy 1914 , [ 3] Online .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more