Yer imleri

Yüce Komutan 2

Alternatif isimler:

Supreme Commander 2, çevrimiçi olarak oynanabilen heyecan verici, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyun PC'de mevcut. Kaliteli 3D grafikler ayrıntılı ve gerçekçidir. Supreme Commander 2 profesyonelce seslendirilmiştir, müzik enerjiktir ve herhangi bir anda ekranda olup bitenlere uyacak şekilde seçilmiştir.

Üç güçlü grup arasındaki hakimiyet mücadelesinde yer alacaksınız. Her birinin kendi cephaneliği, seçkin komutanları ve geçmişi var.

Açıklamalarını inceleyin ve oyun tarzınıza en uygun olanı seçin. Veya rastgele seçin.

Böylesine önemli bir görevi üstlenmeden önce kısa bir eğitimden geçin; fazla zamanınızı almayacak ve oyunun özelliklerini hızlı bir şekilde anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu, özellikle RTS oyunlarında yeniyseniz yararlı olacaktır.

Başarıya ulaşmak için çok şey yapmanız gerekir:

  • Bölgeyi keşfetmeleri için keşif birlikleri gönderin
  • Maden mineralleri ve diğer değerli kaynaklar
  • Bilim ve teknolojiyi geliştirin, bu en iyi silahları ve ekipmanı üretmenizi sağlayacaktır
  • Savaş robotları ve diğer ölümcül makinelerden oluşan güçlü bir ordu kurun
  • Savaş alanında kazanmanızı sağlayacak taktik ve stratejiyi bulun

Bu, Supreme Commander 2'de sizi zafere götürecek şeylerin kısaltılmış bir listesidir.

Ekonomi bu oyunda önemlidir ve ilk başta gerekli kaynakların yeterli miktarda tedarikini ayarlamak zor olacaktır. Sonrasında birçok savaş sizi bekliyor.

Savaşlar alışılmadık derecede büyük, çatışan ordular çok büyük olabilir. Sıradan savaş araçlarının yanı sıra, sonucu taraflardan birinin lehine değiştirebilecek deneysel araçlar da var. Bu robotların her birinin farklı gizli yetenekleri vardır.

Ordu tamamen yeniden inşa edilebilir, teçhizatta değişiklik yapılabilir ve çeşitli modifikasyonlar yapılabilir.

Konusu çok ilginç, Supreme Commander: Forged Alliance olaylarından 25 yıl sonra geçiyor. Geçiş sırasında birçok ilginç dönüş ve beklenmedik olay bulacaksınız.

Üç grubun her birinin tarihi son derece ilginçtir ve neredeyse kesinlikle hepsini bilmek isteyeceksiniz.

Yerel kampanyaların yanı sıra dünyanın her yerinden binlerce oyuncuyla mücadele etme imkanı da mevcut. Çevrimiçi maçların galibi ödüller alır ve sıralamada yer alır.

Supreme Commander 2'yi çok uzun süre oynayabilirsiniz; geliştiriciler, sıkılma şansınızın olmayacağı yüzlerce saatlik bir oyun hazırladı.

Oyun yalnızca diğer insanlara karşı oynamak istiyorsanız sürekli bir İnternet bağlantısı gerektirecektir. Yerel kampanyalar çevrimdışı olarak kullanılabilir.

Supreme Commander 2'yi PC'ye ücretsiz indirmenin maalesef bir yolu yok. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesinden satın alabilirsiniz. Tasarruf etmek isteyenlere güzel bir haberimiz var, oyun indirimde ve indirimli olarak satın alma imkanına sahip olacaksınız.

Her düşmanı ezebilecek savaş robotlarından oluşan bir orduda general olmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more