Yer imleri

Survarium

Alternatif isimler: Survarium

oyun Survarium & ndash; bilinmeyen geleceğe kullanıcıları nakil ücretsiz bir multiplayer first person shooter. Sen çevre felaketi sonrası dünyada olgunlaştı bir bulanık bir süre kendinizi bulmak. Bunun nedeni bilinmiyor. Ancak sonuç vardır. Anomaliler deli gibi davranır hayvanlar, umutsuz saldırı endüstriyel kompleksler ve diğer nesneler etrafında neler olup bittiğini bilmiyorum oluşur ve kuşlar ve bitkiler asfalt ve beton kalınlığı boyunca görülmemiş filiz. Kentlerin yoğun halka da insan yerleşimi topraklarına girmeye çalışıyoruz aşılmaz ormanları ile çevrili. Tüm işlemler inanılmaz bir hızda gerçekleşiyor olsa da. Kimse böyle bir karmaşa durdurmak için nasıl bilir çünkü bilim adamları, bir panik içindedir. Adam izleyen anarşi hayatta kalmak için giderek daha zor hale gelmektedir. Yeni bir ortama ve ndash hayata adapte edebilir eğer bir panik içine düşmüş insanların ne olacak; Eğer, Survarium oynamaya başlayan tüm öğrenirler.

kapı fantastik bir evren Survarium kayıt açılır. Bir hesap oluşturmanız gerekir, ve sonra idare tarafından gönderilen ilgili mektup bulacaksınız özel bir linke tıklayarak etkinleştirin. Aşağıdaki alanları ihtiyacınız kayıt formunu doldurun: kullanıcı adı, e-posta adresi (bir sonraki satırda tekrar), (onay) ile şifre, zaman dilimi, doğum, ülke adının tarihi. Gerekli alanlar yıldız işareti ile işaretlenmiştir. Ama tembel olmayın ve tam bilgi vermek. Kayıt onay görüntüsünden belli bir alan kodu girilmelidir. Ve nihayet, zorunlu olarak SSS uygunluğu teyit etmek için.

Survarium nbsp sağlar; aşağıdaki ölçütleri karşılamalıdır bilgisayar yapılandırma oynamak: / Vista / 7/8 işletim sistemini Windows XP; DirectX uyumlu ses kartı; grafik kartı Nvidia GeForce 8800 512 mb veya DirectX sürümü 10 daha yüksek; İşlemci ortalama güç; GB RAM ve bir internet bağlantısı 64 KB \ s ya da daha en az 2. Fareyi kontrol etmek ve klavye gereklidir.

kez fantezi dünyasına taşınan, Survarium bedava oynamak mümkün olacak, ancak bilginin belirli bir miktar olması gerekir başarılı olmak. Tasarım özelliklerinin Vostok Games bir dizi düşünelim. Siz modları arasından seçim verilecektir:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; PVP (takım oyunu)

2.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; PVE (ücretsiz oyun)

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Co-op (kooperatif oyun).

Genel olarak, oyun saldırı oluşur. Uygun ekipman gerektirir çeşitli görevleri yürütecek. Atamayı başarısız istemediğiniz sürece, iyi bir zırh yapın. Her gün sinir bozucu mutantları yok etmek ve acımasızca onları öldürerek, rakipleri ile mücadele etmek zorunda kalacak. Evrenin ve ndash Tüm sakinleri; ya da geçmişte olduğu yoksul serseriler, bir zamanlar güçlü ordularından temsilcileri tarafından da kaybedecek bir şeyim yok olduğuna karar ya da karışık olan dünyanın sıradan vatandaşlar, ya da çaresiz yağmacılar, isyankar doğası ile yalnız bıraktı. Ve yeni kıyasıya dünyada sığınak arıyoruz. Oyuncular kendi tür gruplandırılmış ve ortaklaşa kendileri için sığınırım bulabilirsiniz. Bütün kampı düzenlendi. Onun kampında rahat hissetmek için, farklı kaynaklara ihtiyacınız olacak. Bu eserler, aynı zamanda gıda, su, tıbbi malzeme ve stok yukarı benzinde sadece üretecektir. Başarıyla atama artar güvenilirliğini tamamladı. Buna ek olarak, bu nedenle para kazanmak.

hayatta edebilmek için Survarium Online , en önemlisi gelen savaş eğitimi, doğru seçilmiş bir strateji, zamanında uygulama yeteneği ve sağ, uygun fiyatlı ilaçlar gerekir. Beceri ve gizli eylem şansınızı artırın. Düşmana görünmez yapabilir bir koşum var. Ama öncelikle nasıl kullanılacağını öğrenmek gerekir.

oyun gibi Scout, Marksman, Hunter eserler, Stalker, Punisher, Bruiser olarak roller denemek için Survarium kullanıcıya sunuyor. Karşılamak ve unutulmaz bir maceraya gitmek istiyorum en çok neleri seçin. Oyun sırasında yorulmadan performansını artırarak, kahraman Suck. Ana parametreler şunlardır: sağlık, kilo, enerji, maskeleme, koruma, yalıtım oksijen durumu.

adapte & nbsp yapabiliyor musunuz; ve aşırı koşullara modern zamanların bir kahraman haline? Bu sizin azim ve karakter gücüne bağlıdır! Deneyin! Ve mayıs hep bayan şans açar!

nbsp;

nbsp;

 

Survarium online kayıt