Yer imleri

Hayatta Kalma Taktikleri

Alternatif isimler:

Survival Tactics, strateji ve MMORPG unsurları içeren bir hayatta kalma simülatörü oyunudur. Survival Tactics'i Android çalıştıran mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Buradaki 3D grafikler yüksek kaliteli ve ayrıntılıdır. Seslendirmeler iyi yapılmış, profesyonel düzeyde, müzik çok çalsanız bile yormuyor.

Bu oyunun sizi götüreceği dünyada kötü bir şey oldu. İnsanları canavara dönüştüren korkunç bir virüs ortaya çıktı. Salgından sağ kurtulan nüfus, kana susamış zombiler tarafından neredeyse tamamen yok edildi. Göreviniz bir grup hayatta kalana yardım etmektir.

Yeni gelenlerin kontrol arayüzünü hızlı bir şekilde anlayabilmesi için ilk birkaç göreve ipuçları verilecek.

Bundan hemen sonra yapacak çok işiniz olacak:

  • Üssün etrafındaki alanı gözlemleyin
  • Yararlı olabilecek malzemeleri bulun ve bunları kampa teslim edin
  • Atölyeler ve konut binaları inşa etmek ve geliştirmek
  • Güvenliğe dikkat edin, yürüyen ölülere karşı koruma sağlayın
  • Yetenekli savaşçılardan oluşan bir ekip oluşturun ve tehlikeli görevleri tamamlayın
  • Yeterince deneyim biriktirdiklerinde savaşçılarınızın becerilerini geliştirin
  • Unutulmuş teknolojileri inceleyin; bu, gelecekteki görevinizi kolaylaştıracaktır
  • Kayıp bir medeniyeti kurtarmak için diğer oyuncularla sohbet edin ve ittifaklar kurun

Bütün bunları Android'de Survival Tactics oynarken yapmanız gerekiyor.

Oyunda malzemeleri doğru şekilde dağıtmak son derece önemlidir. Şu anda üssünüze neyin en büyük faydayı getireceğine ve neyin daha sonraya ertelenmesinin daha iyi olacağına karar vermelisiniz. Teknolojiyi geliştirmeye çok fazla harcama yaparsanız yerleşim yerinizi yiyecek ve silahsız bırakma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Tehlikeli görevler sırasında yalnızca yaşayan ölülerle değil, aynı zamanda hayatta kalan diğer gruplarla da karşılaşacaksınız. Kıyametten sağ kurtulanların hepsi sana karşı dostça davranmayacak. Bunların arasında zombilerden bile daha tehlikeli düşmanlarla karşılaşacaksınız. Kaynaklar için savaşın ve PvP modunda çevrimiçi diğer oyuncularla sıralamada yer alın. Veya PvE iş birliği modunda gerçek müttefikler bulun ve zor görevleri birlikte tamamlayın.

Tecrübeniz arttıkça ve yerleşim yeriniz büyüdükçe görevler daha da zorlaşacaktır.

Görevler sırasında kontrol ettiğiniz savaşçı grubu, deneyim kazandıkça daha da güçlenebilir. Oyun tarzınıza göre hangi becerileri geliştireceğinizi seçme şansına sahip olacaksınız.

Oyunu düzenli olarak ziyaret eden

oyuncu, giriş yaparak günlük hediyeler alabilecek.

Tatil sırasında geliştiriciler, başka zamanlarda elde edemeyeceğiniz benzersiz ödüller içeren temalı etkinliklerle sizi memnun edecek. Bunlar kamp için dekorasyonlar veya faydalı eşyalar olabilir.

Oyun içi mağaza, eksik kaynakları ve diğer gerekli ürünleri satın almayı teklif ediyor. Ürün yelpazesi düzenli olarak güncellenir ve sıklıkla indirimler olur.

Survival Tactics'i oynayabilmek için oyun çok oyunculu olduğundan internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Survival Tactics bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Zombi kıyametinden sonra yok edilen bir medeniyeti yeniden canlandırmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more