Yer imleri

Kılıç sahili efsaneleri

Alternatif isimler: Kılıç Sahil Efsaneleri

Kılıç Sahili Efsaneleri: Fantezi dünyasında.

Kim parlak ve dinamik rol yapma fantazi oyununu terk edecek? Yön hayranları çoktan taze bir şeylerin çıkmasını bekliyorlardı ve Sword Coast Legends oyunu çölde kaynak suyunun nefesi haline geldi.

, 19’daki gibi. 10. 2015 oyuncak stüdyosu n-Space, Windows, Linux ve Macintosh için ve 2016'da piyasaya sürüldü Digital Extremes yayıncısı PlayStation 4 ve One Xbox için yayınlamayı vaat ediyor, hayranları yolculuğa başlamak için Sword Coast Legends'ı indirebilirler.

Oyun aynı yöndeki oyun ürünleriyle çok ortak noktaya sahip ancak orijinalliği devam ediyor ve özel farklılıkları var:

 • Tek kampanya
 • Büyüleyici hikaye
 • Tactical dövüşleri
 • Active duraklatma
 • 6 karakter sınıfları
 • arasından 10.00095 yarış seçeneği
 • Dungeon Master Mode Kendi maceralarınızı yaratmanıza ve sonra onları arkadaşlarınıza sunmanıza yardımcı olan bir mod.

Destansı bir hikayenin başlangıcı.

Büyü dünyasında, kendine özgü yasalar var ve insan onları anlamıyor, açıklayamıyor, ancak kabul edilebilir. İzler ne kadar zamandır dolaşıyor ve neden hiç kimse Faern'e en kısa yoldan gelmiyor, kimse size cevap vermeyecek, ancak sadece omuzlarını silkiyor, bunun gerekli olduğunu söylüyorlar.

Fakat siz buradasınız, bir kez Kılıç Kıyısı Efsaneleri'ni indirmeye karar verdiniz ve aralarında yeterince göçebe, çiftçi, zalim barbar ve küçük kabileler olan yerel halkla tanışma zamanı geldi. Bunların üstünde, dini hükümet ve varlıklı hükümet yetkililerinin önderlik ettiği her türlü guild bulunuyor.

Şehirde 6 yeni sınıf ve 5 yarış var. Baş karakter, çok uzun zaman önce kurulan eski paralı loncaya ait, yaşlılar bile o zamanı hatırlamıyor. Zaman aynı zamanda yıkımın nedeni oldu ve lonca artık eski günlerde olduğu kadar güçlü görünmüyor, yine de karavan ticaretine eşlik ediyor, açgözlü haydutlardan koruyor.

Bir sonraki seyahatte

Once, kahraman ve arkadaşları, şeytanların kendilerine yıkıma söz verdikleri tuhaf bir rüya görüyorlar. Uyanır uyanmaz, rüya gerçeğe dönüştü, karavanları iyi ekipman ve organizasyona sahip düşmanlara saldırdı. Kuvvetler eşitsizdi ve olay yerinde öldürdüğünüz çoğu. Lonca yere de yakıldı ve neler olduğunu anlamaya çalışıyorsun.

Battles, tüm oyunu durdurarak doğal bir hareket olacak ve kaçınılması mümkün olmadığından, kadronuzun eylemlerini daha iyi koordine etmek için, istediğiniz zaman geçici olarak durma zamanını kullanabilirsiniz.

PC'de

Wohe Kılıç Kıyısı Efsaneleri, bir kahraman seçebilir, ancak uzun bir süre yalnız bırakmayacak, silah yoldaşları ile birleşecek. Ayrıca bir sonraki kampanyada onları donatmak, yetenek seviyesini yükseltmek ve en değerli olanı seçmek zorundasın. Şirketiniz birçok yoldan geçecek, görevleri tamamlayacak, kavgalara katılacak, diyaloglar yürütecek, görevleri tamamlayacak, mezarları, katakompları, kalıntıları, zindanları ve labirentleri arayacak ve keşfedecektir. Faerrus'tan seyahat etmek ve suçlu davranışları ve kaçakçılığıyla tanınan Luskan kıyı halkı ile etkileşimde bulunmak çok bilgilendirici olacak.

Players, kilitli bir şehre nasıl girileceğini, bu kişiyle işbirliği yapıp yapmamayı en iyi şekilde nasıl yapacaklarını seçiyor. Görevler arasında, uyuyan bir güzelliği uyandırmak, araştırmak veya tahta kütükten bir kütük kaçırmak için çok ilginç şeyler var.

Sistem Minimum Gereksinimleri

  OS
 • : Windows 7/8 (8. 1) / 10 (yalnızca 64 bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 DUO E6700 @ 2. 66 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000 +
 • OP: 4 Gb
 • Yerleşik alan: 11. 5 GB
 • Ekran Kartı: NVidia GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 4850 veya üstü
 • Ses Kartı: DirectX
 • ile Uyumlu
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more