Yer imleri

Kılıç & İksir 2

Alternatif isimler: Kılıç & İksir 2

Oyun kılıç & Sons; İksir 2 ödüllü selefi bir uzantısıdır. Proje ayrıca güzel grafikler ve mükemmel oyun sahiptir. Bu oyun & ndash; Soğuk kış akşam geçirmek için gerekenler. Aradığınız Sadece ne, öyle değil mi? Şimdi sen sürekli onun dükkanında işlerinin ilerlemeyi izlemek için ihtiyacınız olacak, çünkü sıkılmak için vaktim yok.

Evet, yani kılıç & Sons; İksir 2 Çevrimiçi küçük bir dükkanın sahibi olmanıza yardımcı olacak. Senin ana misyonu sürekli oyun & ndash boyunca gerçekleştirmek için çaba gerekir ki; Yeni gizli tarifi erişmek mümkün, müşterilere daha fazla ürün satmak, yeni ürünler ile ürün yelpazesini doldurmak. Peki, ve tabii ki, sizin dükkan size kâr getiriyor yapmak zorunda. Böylece dükkanda satılan malların maliyetini artırmak için sağlayarak, onların düzeyini artırmak için sağlayacak yeni görevler ve maceralar gerçekleştirmek için yolcuları göndermek donatın ve onun dükkanı geliştirmek.

Bu oyun & ndash; Tipik online proje, hangi böylece zaten Swords & Sons iyi bir gelenek haline gelmiştir; İksir 2 kayıt oyun işlemini başlatmak için gerekli olacaktır. Artık oyunun yönetiminde Rusça bir kelime değildir aslında karıştırmamak gerekir. Sonunda, proje tasarımı doğru kayıt formunu doldurmak için nasıl temel özellikleri ve anlaşma ile başa çıkmak zor olmayacak kadar basit ve uygun fiyatlı.

​​ 1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Kayıt işlemi başlayabilir için , projenin ana ekranın solunda bir form doldurmanız gerekecektir.

2.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ipuçları ve ipuçları sistemini tutarak sırayla tüm alanları eksiksiz doldurunuz. Her şeyin dolduğunda, bağlantı ve laquo tıklayın; Sign kadar şimdi & raquo oynamak için; ardından Eğer Swords ve amp başlayabilirsiniz; İksir 2 boşluk .

mağazamızı ziyaret edecek taslak tüm alıcılar, onların ihtiyaçlarına bağlı olarak birkaç sınıfa ayrılır. Müşterilerin çoğu olacağını olmaya hazırlanın ve onların taleplerinin tüm karşılanması gerekir. Herhangi bir mağaza müşterileri gibi, pazarlık ve fiyat & ndash çökertmek için size soracaktır; Bu kişilerarası becerilerini uygulama mümkün olacaktır yerdir.

Oyun kılıç & Sons; Şimdi sen işçi kiralamak mümkün olacak çünkü İksir 2 da ilginçtir. Bu daha iyi müşterilerine hizmet ve kentin gelişimine katkıda yardımcı olacaktır. Peki, ve tabii ki, gerçek bir patron gibi hissedebilirsiniz. Bu sesler cazip!

Aşağıdaki sihirbazı çalıştırabilirsiniz:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; tanıdık karanlık sanatlar vardır Enchantress.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; demirci.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bowyer.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Kuyumcu.

hayatında olduğu gibi, oyunda bazı temel kurallara uymak gerekir. Alıcı imkansız talepleri Örneğin, bu ona bir başarısızlık cevap daha iyidir. Orada durmak ve geliştirmek vermeyin.

nbsp;

Bu oyun liderlerin becerilere sahip geliştirmelerine yardımcı ve en önemlisi yapacağız bunu Swords amp; İksir 2 ücretsiz !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more