Yer imleri

sZone Çevrimiçi

Alternatif isimler: Zone Online ile, Bölgeler ile

Game sZone Online: Hariç Tutma Bölgesi geri döndü.

Haksız unutulmuş takipçi teması yeni bir hayat veren enjeksiyon aldı ve hayata geri döndü. Rus geliştiricileri Cybertime'nin şirketi, takipçiler hakkında özgün bir hikaye ortaya koyan, ilk kez Çernobil bölgesinde oyun oynamaya neden olan Ukrayna stüdyosu GSC ile yapılan görüşmelerden sonra, Rus geliştiricileri Cybertime firması, ürünün orijinal adını kullanmak için izin alamadı ve bu nedenle farklı bir isim verdi. Ancak, sZone Online oyunu zaten klasik hale gelmiş bir şekilde devam etti.

Bundan önce, oyuncunun ilk kişide çalıştığı çok oyunculu atıcı, ancak üçüncü taraf görünümüne geçebilir. Canavarların yaşadığı uğursuz, büyüleyici ve gizemli bir Dışlama Alanına düşen bir avcıyı yönetmelisiniz - patlayan bir nükleer enerji santralinden radyasyonun etkisi altında mutasyona uğramış hayvanlar.

Arsa arsa yok ve herkes onun fantezilerinin ve yeteneklerinin en iyisini yapıyor. O kadar kolay değil, çünkü manzaraların bile dengesiz olduğu kesin cevapların bulunmadığı bir dünyaya uyum sağlamanız gerekiyor.

Kahramanın yaratılışı.

Kahraman yaratmak için tehlikeli maceraları için oynamaya başladı. Birkaç görünüş ayarı ona tanınabilir bir benzersizlik kazandıracak. Daha sonra, bu toprakların yerlisi veya yeni gelen biri olmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Fark açıktır - aborijinler, bu tahliye sırasında evlerini terk etmemiş yerli halk. Bulunan eserler satışında zenginleşmeyi umarak yabancılar burada kar elde ediyor.

Bu seçim, yeteneklerin listesini ve mevcut meslekleri etkileyecektir, ancak oyun için önemli değil.

Meslekler:

 • Military: keskin nişancı, saldırı uçağı, komando
 • Vrach
 • Mühendis: tamirci
 • Bilim Adamı: Teori
 • Avcı
 • Druid: şifacı
 • Savaşçı: Yakın Dövüşçü, Defans
 • S Lideri: Aziz John'un Wort
 • Izobretatel
 • Araştırmacı: Naturalist

hayatta kalma sanatı.

Zaten bir kahramanınız olduğunda, bölgeyi keşfederek sZone Online oynamaya başlayabilirsiniz. Kahraman trenle Liubechi kasabasının istasyonunda geliyor. Başlangıçta, daha fazla hareket edemeyecek, ancak birkaç tamamlanmış görevden sonra geçecek. Lyubech dışında, yararlı bilgiler öğrenmek ve ilk görevi almak için NPC ile sohbet edin.

Toy istemcisi ve katılmak için sZone Online'ı indirmeniz gerekir. Ne memnun - ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Bu andan itibaren gerçek eğlence başlar - mutantların saldırısı, rakiplerle çatışır, eserler arar, anormal tuzaklar arasında manevra yapar. Sadece dünyada mümkün olan ve insanlığa yabancı bir sürprizler bulacaksınız.

Daha etkili saldırılar ve görevlerin gerçekleştirilmesi için, diğer oyuncularla grup halinde bir araya gelin. Ancak nadir bir eser elde etmeyi başarsanız bile, zamanından önce iyi bir ödül hayal etmeyin. Bilim adamları alımlarında çok seçicidir ve tüm konular kabul edilmeye hazır değildir. Avını boğsalar bile, sadece fiyatı düşürmek için çekingenlik ve ilgi eksikliği gösterirler.

Başkasının iyiliği için lezzetli olan yağmacılar olacak. Tehlikeli bölgeden tüketilenlere geri dönüp tam güçle dayanamayanlardan kâr elde edebiliyorsanız neden kendi derinizi tehlikeye atıyorsunuz? Bu yüzden yoldaşların çok önemli - birlikte çok kolay bir av olmayacaksınız.

Kahramanın yetenek sisteminde, bölgedeki çevrimiçi oyun şu gelişim yönlerini sunar:

 • Hayatta kalma - bölgede dolaşın ve eserler toplayın
 • Support,

  0 çöp kutusundan bir öğe oluşturulmasını içerir

 • Dövüş - yolu tıkayan her şeyi öldür.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more