Yer imleri

SEKMELER

Alternatif isimler:

TABS çok sıra dışı ve bazen komik bir stratejidir. PC'de oynayabilirsiniz. 3 boyutlu grafikler, güzel çizgi film stili. Oyun, güçlü bir grafik kartı ve işlemci gerektirir. Seslendirme profesyonel düzeyde yapılır.

İşte dünya çapında birçok hayranı olan benzersiz bir strateji. Bu durumda şiddetli savaşlar beklemeyin, olan her şey daha çok şaka gibi, bu da oynamayı daha da ilginç kılıyor.

Bu oyunun dünyasındaki fizik yasaları tahmin edilemeyecek şekilde çalışıyor, çoğu zaman en beklenmedik şeyler oluyor. Savaşların sonucunu tahmin etmek imkansızdır.

Küçük bir eğitim görevini tamamladıktan sonra yapılacak bir şeyler olacak.

  • Tam hikaye kampanyaları
  • Diğer oyuncularla savaş
  • Savaş alanında 100'den fazla birim kullanın
  • En inanılmaz savaşları simüle edin

Bu küçük liste, oyun sırasında sizi bekleyen her şeyi aktaramaz.

Kampanyaları inceleyerek başlamak en iyisidir, bunlardan birkaçı vardır. Kendinizi rahat hissettiğinizde diğer oyunculara karşı oynamayı deneyin. Çok daha ilginç olacak ve arkadaşlarınızı oyuna davet ederseniz eğlenebilirsiniz.

Savaş inanılmaz yerlerde gerçekleşir. Manzaralar büyüleyici görünüyor. TABS oynamak asla sıkıcı olmaz çünkü burada her biri benzersiz olan yüzlerce dünyayı ziyaret edeceksiniz.

Bu çeşitlilik size yetmediyse oyun kendi dünyanızı veya birkaçını aynı anda yaratma yeteneğine sahiptir.

Kullanışlı bir düzenleyici sayesinde haritalar, senaryolar ve hatta dövüşçüler oluşturabilirsiniz. Diğer oyuncularla yaratıcılığınızı paylaşın ve onlar tarafından oluşturulan senaryoları oynayın.

Zaman harcayarak benzersiz savaşçılar elde edebilirsiniz. Kendi koleksiyonunuzu oluşturun.

Her çağa ait silahlar mevcuttur. Silahın tarihsel analogları olması gerekmez, fantastik görünümlü bir mızrak veya patlayıcı olabilir ve hatta belki de canlı ev eşyaları ve hatta ışın kılıçları olabilir. Oyunda ortaçağ mızrakçılarının tanklarla savaştığı durumlar vardır. Bu durumda tankların kazanması hiç de gerekli değil. Çoğu zaman, her şey planlandığı gibi gitmez ve gülmemek imkansız olan savaşlar vardır. Bunlar, dünyadaki birçok oyuncu arasında popüler olduğu için oyunun özellikleridir. Burada hayal gücünüzden başka sınır yoktur.

TABS oynamak farklı yaşlardan insanlar için ilgi çekici olacak ve burada herkes kendinden bir şeyler bulacaktır. Her ayrıntıya dikkat ederek, savaş alanında deneyler yaparak veya diğer oyuncularla acımasız bir savaş yürüterek kendi büyülü dünyanızı yaratmak için saatler harcayabilirsiniz.

Bazı oyun modları sabit bir İnternet bağlantısı gerektirir, ancak bulunduğunuz yerde İnternet olmasa bile, düzenleyicide kampanyayı tamamlayabilecek veya nesneler oluşturabileceksiniz.

TABS PC'de ücretsiz olarak indirilmesi maalesef mümkün değil. Oyunu satın almak istiyorsanız Steam portalını ziyaret edin, bunu geliştiricinin web sitesinde de yapabilirsiniz.

En beklenmedik savaşları izlerken eğlenmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more