Yer imleri

Taktik Müdahale

Alternatif isimler: Taktik Müdahale

Taktik Müdahale & ndash; first person shooter tarz online oyun. oyun Taktik Müdahale , tanınmış, popüler oyun Counter-Strike oldukça anımsatan hayranları göre. Bu sözlerle, büyük olasılıkla zaten bazı izlenimler oluşmuş ve iyi olduğuna inanıyorum.

oyun Taktik Müdahale & nbsp oynamak için; Özgün ve bir beta sürümünde, sadece bir olasılık veri noktası bu yana, sen kadar erken bu yıl olduğu gibi isteyebilirsiniz.

herhangi bir bilgisayar oyununda olduğu gibi tasarım olmadan ve oyuncu hesabı oluşturmanız mümkün değil. Diğer bir deyişle, Taktik Müdahale ebedi ateş dünyasına girmek için aşılması gereken ilk şey kontrol edin. Olağanüstü bir şey, en önemlisi doğru veri sağlamak:

 • geçerli bir e-posta adresi girin
 • Bir parola belirtin ve hatırlıyorum.

Taktik Müdahale oynuyor başlayabilirsiniz. Askeri savaşlar dünyasına Orada hoş geldiniz. Siz önerdi iki takım & ndash birine giriyoruz; Teröristler veya Counter-Teröristler. Yani, korkutucu ve sivillerin barış ihlal teröristleri nefret kendi yolunu karakteri Toli cesur savunucusu her şeyi ve herkesi yok, keçeler kızdırdı. Bu durumda, seçim sizin. Şimdi bunlar yaramaz imha geçin ve onlar. Bu amaçla, Koreli şirket üreticileri size söndürmek için herhangi bir kart seçmek için fırsat verin. Loş ışıkta bir sokak bile var, harika görünüyor. Ama hiçbir şeyden korkmuyoruz.

Ayrıca burada kolay çekim ve şiddetli lezyonlar için, silahsız bıraktı olmayacaktır. Gözler sergilemesi, çok sayıda yer almaktadır:

 • SMG
 • Assault tüfek,
 • tabancalar
 • av tüfeği,
 • nişancı tüfeği.

Ayrıca, farklı unsurların bir seçim verilir burada:

 • üniforma;
 • dişli
 • ekleri;
 • perks
 • el bombası.

Üniformalar & ndash; Giyim, üç seçenekleri, teröristler ve Counter-Teröristler için sağlanan.

Dişli & ndash; O vücudun yaşamsal alanlarını kapatır. Bu: Yüz, gözler, kulaklar, ayak ve kılıf.

ekipman & ndash; gerekli her şeyi & ndash; Köpekler, tüfekler. Ayrıca, karaborsa ve diğer yararlı şeyler koleksiyonu.

Perks & ndash; Oyun sürecinde karakterler için ekstra her türlü.

bombalar & ndash; Dört aşamadan ayrılmıştır cinayetleri, Bu kazanç.

Oyun Taktik Müdahale online temsil ettiğiniz gibi

, bilgisayar rakibe değil mücadele ve insan tarafından kontrol edilen bir karakterle fırsat budur. Sen, arkadaşlarıyla bir takımda oynamak tüm savaş sahnesini dağıtabilirsiniz.

nbsp

Bazıları bunun bir efsane olduğunu düşünebilir, ama sen & nbsp çalabilir; gelecekte de oyunun hayranlarının sayısını artırır ücretsiz oyun Taktik Müdahale.

nbsp

Koreliler oyunu Taktik Müdahale memnun edecek olan grafik bu askeri kenti yarattı söz veriyorum. Yani oynamak ve onların el denemek. Barış sivilleri ve ndash Restore; kayıt. Ve ilginç bir mücadele için yoldaşlar davet ediyoruz. Güzel bir savaş var! & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more