Yer imleri

Kuyruk

Alternatif isimler: Masal

Online Tale oyunu oynamaya başlamak için, yeni bir karakter kayıt olmanız gerekmektedir. Kuyruk kayıt adım adım yapılır. & Nbsp;

Aşama 1:

& bull; karakterin adının düşünün;

& bull; şifreyi girin,

& bull; yarış gelecek karakter seçin;

& bull; karakterin cinsiyetini seçin.

Adım 2:

& bull; karakter portre seçin. Daha sonra, karakterin görünümünü yapamam değiştirmek;

& bull; e-mail adresinizi girin.

Online oyun Tale altı yarışları birinin temsilcisi olma fırsatı verir:

& bull; Erkek;

& bull; Elf

& bull; yarım elf;

& bull; Cüce

& bull; cücelerin

& bull; Hobbit.

Her ırkın temsilcisi kendisine özgü benzersiz yetenekleri vardır. Elfler kendi bilgelik ile ayırt edilir. Cüceler iyi gelişmiş entelektüel yetenekleri ile donatılmış bulunmaktadır. Cüceler çok güçlü ve cesur. Insanlar aynı seviyede geliştirilmiş yetenekleri her bazı özel avantajlara sahip onlar sahip değillerdir. Yarı elfler elfler ve insanlar gibi doğal yeteneği vardır.

oyun Tail Online dahil, silah geniş bir yelpazede sunar:

& bull; silah ve ndash delici; hançerler ve mızraklar,

& bull; grev silah & ndash; kulüpleri, çekiç, Sancaklar

& bull; kesme silah & ndash; kılıç ve bıçaklar,

& bull; silah ve ndash Haşıl; baltalar, satırlar,

& bull; kapitone silah & ndash; kamçı ve kamçı,

& bull; Magic Silah & ndash; bastonlar;

& bull; & ndash çekim için silah; fiyonklar ve yayını;

& bull; atma ve ndash için silah; javelins ve dart,

& bull; Sihirli küre

& bull; Kalkanlar.

oyun Tail Online, çünkü herhangi bir ek özellikler veya nesnelerin varlığı daha ilginç hale oynamak için. Örneğin, oyunda büyü çeşitli türleri vardır:

& bull; tedavi için Büyüler

& bull; imha için Büyüler

& bull; çevikliği artırmak ve savaş sırasında dönüm Spells

& bull; zırh geliştirmek Büyüler.

Kayıt Kuyruk bittikten sonra

, size güney giderseniz, orman göreceksiniz, büyük bir yolda kendinizi bulmak ve eğer kuzey & ndash; Şehir Tail masif ve yüksek kapıları. Bu maceralarını tüm başlayacak bir yolculuğun başlangıç ​​noktası olacaktır budur.

Herkesin memnuniyetle yaşamak istiyorum mucizeler ve masal, inanıyor. Arazi kurgu dünyasından şövalyeler, cüceler, elfler ve diğer canlıların yaşadığı Eh gün iade durumunda. Bir çok insan düşman yaratıklar gezegenin kurtuluşu için savaşan ortaçağ vatandaş, korkusuz şövalye ya da iyi huylu sihirbaz vücutta gitmek isteyeyim. & Nbsp;

Bu tarayıcı oyunu yardımcı böyle bir peri masalı bulduk kendimizi. Kuyruk Online kimliğini kanıtlamak için ve görevler ve misyonlar çeşitli gerçekleştirmek için size birçok fırsat verecektir. & Nbsp;

online oyun oynamak için Ortaçağ'da Tail olacak, nereye büyü ve güç tüm hakları. Seyahat ve oyun dünyasında büyük expanses üzerinde dolaşıp zaman gerçek hayatta herhangi bir sorun olduğunu unutma. İşte size arazi kapmak isteyen birçok düşman ve canavarlar ile mücadele etmek zorundayız. & Nbsp;

Burada büyücülük sanatı ustası için, sihirli gücü bulabilirsiniz çünkü

Tale çok ilginç oynamak; silahların her türlü mücadele ve daha birçok sırlarını öğrenmek, balık, avlamak için öğrenirler.

başka rol yapma oyunu gibi oyun Kuyruk çevrimiçi görevler bir yeri vardır. Oyunun geri kalanı gibi, çoğunlukla yazı, bu nedenle ilk okuyun ve sonra ne oluyor özünü dalmak gerekir. Doğru oyun alanı gezinmek için ve büyülü topraklarda kaybolmak yok, sen kendi bilgi, başarılı bir oyun için gerekli olacak, böylece daha fazla, yerini incelemek gerekir. & Nbsp;

maçı haritaya Hareketli büyük ölçüde oyun basitleştiren oluşur. Ayrıca, ipuçları görünecektir oyuna gelenler yardım etmek, ancak daha önce aynı oyunun kurallarına aşina olmalıdır.

Bir savaşçı veya sihirbazı haline gelebilir, çünkü

, Kuyruk heyecan verici oynayın. Seçim belirlemek için, sadece düzgün karakterin noktaları özelliklerini ayırmak gerekir.

Tale online oyun cesur ve cesur şövalyeler, kötü mages karşılamak ve iyi sihirbazlar ve bu fantastik macera tadı hissedeceksiniz yolda ilginç olaylarla doludur. Oyun Tail Katıl size dünyanın expanses dolaşıp sevincini büyücü dünyasının sırlarını bilmek ve hissetmek için fırsat verin.

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more