Yer imleri

Tank Gelecek Gücü 2050

Alternatif isimler: Tank Gelecek Gücü 2050
Geleceğin

Game Tankı Gelecek Gücü 2050 tankları.

Gerçek olaylara karşı mücadele

Ef, stüdyo Awesome Aksiyon Oyunları tarafından geliştirilen Android projesi için Tank Gelecek Gücü 2050 dikkat edin. Oyun sürecinde katılımcı olmak, zırhlı araçların önemli değişiklikler geçirdiği zamanlar içinde taşınacaksınız. Bunu bulmak hala kolay, ancak arma ve olasılıklar çok ileri adım attı ve iki topun bulunduğu bir tank artık bir merak gibi görünmüyor.

Kendinizi yeniliği hissedin, ücretsiz Tank Gelecek Gücü 2050 indirmeniz gerekir. Bu, şimdiye kadar sadece ana görevleri değil, periyodik olarak yayımlanan eklerde yeni görevlerle tanışmayı başarmış olan 50 milyondan fazla insanı zaten yaratmıştır. 62 M ağırlığındaki bir oyunu yüklemek için, 4'ten bir Android sürümüne ihtiyacınız var. 1. Başka bir seçenek de Tank Gelecek Gücü 2050'yi bir bilgisayara indirip, paralel bir olaylar dizisi geliştirmektir.

Fantastik dövüş.

Tanks, tanklar, tırtıllarıyla düşmanlarını ararken tırtıllarını sallarlar ve daha sonra bombalarlar. Makinelerin üzerindeki bayraklar sayesinde, kimin sahip olduğu ve kimsenin anlayamayacağı bir yabancıdır. Üstelik, bunların üstünde, kaç vuruşun zırhı sürdürebileceğinin açık olduğu bir yaşam ölçeği vardır.

Yeni Gelecekte Tank Gelecek Gücü 2050'nin geleceğin olaylarını geliştirdiği zaman, geliştiriciler ne kadar teknolojinin değişeceğini hayal etmekten özgürleşti. Başlangıçta, muharebe birimleri modern olanlardan farklı değil, ancak bu sadece başlangıçta. Bir miktar oyun parası aldığınızda, her ayrıntıyı hassaslaştırabilirsiniz. Tüm zırh, kule, top, alt takım, diğer teknik ekipman yükseltmeye tabidir. Eski özellikleri pek tanımazsanız, araba çok fütüristik hale gelir. Ayrıca sizi bekliyor:

    Daha sonra özellikleri arttırmak için hangarda zaman harcadı, savaş alanına git.

  • Kalite graphics
  • Gerçekçi soundtrack
  • Parlak özel efektler
  • Alanın olağandışı coğrafyası
  • Sezgisel denetimler
  • Enemies
  • seçilmesi
  • Long güncellemeler
Burada en ilginç olanıdır, çünkü her seviyedeki düşmanları daha fazla ve sert davranırlar.

Senin görevin herkesi takip etmek ve yok etmek, sonra görev geçecek ve ödül onun kahramanını bulacak. Düşmanı bulmak oldukça kolaydır, çünkü hassas radarda kırmızı noktalar şeklinde işaretlenmiştir. Sadece bir sonraki düşman tankının nerede saklandığını takip et ve onu savunmasız bir yer bul. Bazen pratik olarak yakından yaklaşmak gerekecek, böylece kabuk güçlü bir kabuğa çarptı.

Yönetim ve lokasyonlar.

Tank Gelecek Kuvvet 2050 oyunu oldukça standart kontrol sunuyor. Ekipmanı hareket ettirmek için joystiğin sol köşesinde ve görüş, ateş ve yaklaşma düğmesinin sağında. Bu sizin için bir yenilik olsa bile, küçük bir eğitimden sonra, bu bilgeliğe kolayca hakim olacaksınız. Güzellik, hareket etmede zorluk ve daha fazla gerçeklik, siteye engeller ekliyor. Ufkuları kapatıyorlar ve diğer insanların ekipmanlarını görmelerine izin vermiyorlar. Bu, pusu kurmanıza yardımcı olacaktır, ancak, bir başkasını memnun etmek için en azından, biraz sağlıklı bir paranoya zarar vermeyecek.

Ayrıca Donat hakkında biraz bilgi de. Anlayacağınız gibi, oyundaki pompalama önemli bir rol oynuyor ve düşman tankları ile yapılan her savaş baskını için bir ödül alacaksınız. Her türlü geliştirmeye gider, ancak serbest modda oynamak, hızlı ve önemli değişiklikler yapmak oldukça zordur. Daha sonra gelir oyun içi satın alımlar gelir. Geliştiricilerin açgözlü olmamasına ve 24.93'den 1 258.47 UAH'a oldukça kabul edilebilir fiyatlara karar verdiğini belirtmek gerekir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more