Yer imleri

Tanklar Heroes

Alternatif isimler: Tanklar Heroes

Tanklar Heroes Online - epik tarzı ücretsiz modelinde stratejik multiplayer oyun. Sen Dünya Savaşı'nın çalkantılı günlerinde taşınır ve zamanında aletleri kontrol etmek mümkün olacak. Güzel kaliteli grafikleri ile, kontrollü tanklar gerçek gibi görünüyorsun. Sık sık olur her şey gerçekten gerçek olduğunu izlenim slazhivaetsya. Oyun atmosfere daldı, sen, aktif mücadele içinde yer almak, doymuş hayatı tutmak, sürekli tehlike yakın bir yerde olduğunu hissedeceksiniz. Umutsuzca düşman tanklarını, yanı sıra çevreyi yok! Herkes sizden gizlemek izin vermeyin, onlara korku nefret rakipleri titretelim!

Projesi geliştiricileri Wolf Oyun olduğunu. Ben çalışanların ellerinden geleni yaptığını itiraf etmeliyim. Oyun Tanklar Heroes modern bir motora yüklü Birlik 3 d . Ve bu başka bir artı. Sonra Tanklar Heroes işletim sistemi yüklü olduğu bakılmaksızın hemen hemen her bilgisayar, oynayabilirsiniz. Bir ürün hattı tarayıcıda yüklenir. Bu nedenle gereksiz sıkıntılar hariç.

Oyunda Basit kaydı Tanklar Heroes harika dünyasına götürecektir.

Oyun arayüzü öğrenmek, hızlı bir şekilde başlamak için.

Oyun oyna Tanklar Heroes üç modlarında kullanılabilir. Deathmatch olarak bu modlarından birini seçin, Bayrak ve baz yakalama yakalayın. Bu arada, bütün kimse yasaklar açmak için çalışın. Her yerde ve her zaman düşman tankları ile savaşmak. Ne yer olmak olur anda, barış bırakılabilir! Sıcak olaylar böyle yerlerde oluşur:

- Konumu "Mountain Lake": bir taraftan - başka orman, - tepeler, ortada - yerleşim. Kavgalar köyde çoğunlukla.

Bazı modellerde Sovyetler Birliği, Almanya ve başkalarına aittir. Ama çok güçlü ülkelerin, yani Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'nın tankları preium sınıf vardır. Elinizdeki tüm tanklar, pompalama gerektirir. Ayrıca sürekli silahlar hakkında endişe edilecek. Yani, BT-2, T-28, PzKpfw II, PzKpfw IV gibi modellerin dümen umudu oturup olarak? Serin, öyle değil mi? Eğer daha fazla isterseniz eğer Eh, hoş geldiniz vlazhivat gerçek.

Bu arada, artık oynamak, daha güçlü sizin tankı olur. Tanklar oyun sırasında kazanmak fonların yardımı ile artırabilirsiniz. Her zaferin altın ve gümüş şeklinde yılında ödül getiriyor. Sen kendi takdirine oyun para harcamak.

Yapılacak tek bir dakika kaçırmayın! Eğlenceli katılın ve oyun topluluğu bağımlılık çarşı tadını çıkarın! Oyun pek çok unutulmaz anlar yaşatacaktır! Diğer olaylar ardına değişen bir kasırga için hazır olsun! Iyi bir ruh hali var!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more