Yer imleri

lezzetli ülke

Alternatif isimler:

Tastyland, mobil platformlar için bir füzyon bulmaca oyunudur. Grafikler renkli, oyun sırasında çizgi film izliyormuşsunuz izlenimi ediniyorsunuz. Müzik, oyunda eğlenceli bir atmosfer yaratıyor ve oynanabilir tüm karakterler iyi seslendiriliyor.

2048 yılında periler şehri güçlü bir büyüden etkilenmiş, bu olay sonucunda şehir ve tüm sakinleri buzlar içinde donmuştu. Perileri hayata döndürerek laneti kaldırmalı ve peri yaratıkların yeni bir yuva bulmasına yardım etmelisiniz.

Neyse ki emrinizde güçlü bir füzyon büyüsü gücü var!

Bu anında gerçekleşmeyecek. Kayıp dünyayı ve sakinlerini adım adım yeniden yaratmak gerekecek.

  • Gittiğiniz her yerde laneti ortadan kaldırmak için çevredeki toprakları keşfedin
  • Kötü büyüleri bozmak için gereken araçları oluşturmak için kaynaklar edinin
  • Kayıp yapıları geri yükle
  • Perileri hayata döndürmek için parçaları birleştirin
  • Şehri yeniden inşa et ve büyü yapılmadan öncekinden daha iyi ve güzel yap

Bütün bu eylemlerin ardından, düşmanca sihirle yatıştırılan dünyayı hayata döndürecek ve istediğiniz gibi yapacaksınız.

Görev kolay değil ve tamamlanması çok zaman alacak. Tek başına bu görev imkansız, ancak ilerledikçe, büyülerini bozduğunuzda daha fazla yardımcınız olacak.

Benzersiz şehir tasarımınızı bulun. Yeni evlerinin sakinlerinin eskisinden daha iyi yaşamasını sağlamaya çalışın.

Daha güçlü yeteneklere ve yeteneklere sahip olacak daha güçlü yaratıklar elde etmek için perileri birleştirin, bu da donmuş dünyayı daha hızlı geri yüklemenize yardımcı olabilecekleri anlamına gelir.

Oyunda 200'den fazla yaratığı birleştirebilirsiniz. Birleştirilecek 600'den fazla öğe, şehriniz için herhangi bir nesne ve dekorasyon oluşturmanıza izin verecektir.

Çok sayıda görev, Tastyland oynarken sıkılmanıza izin vermeyecek. 300'den fazla seviye sizi bekliyor. Sonraki her görev, bir öncekinden biraz daha zor olacak, ancak bu, daha karmaşık nesneleri yeniden oluşturmanıza izin verecektir.

Her gün oyuna giriş yapmayı deneyin ve bunun için günlük ve haftalık giriş ödülleri ile ödüllendirileceksiniz.

Oyun içi mağaza, envanterini günde birkaç kez günceller. İçinde hem oyun içi para birimi hem de gerçek para karşılığında şehir için görevler ve dekorasyonlar için öğeler satın alma fırsatına sahip olacaksınız. Genellikle cömert indirimlerle satılan şeyler vardır. Bu genellikle mevsimlik tatillerde olur. Ancak böyle günlerde sadece mağazadaki indirimler sizi memnun etmeyecek. Festival etkinliklerine katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Oyuna daha fazla zaman ayırmaya çalışın çünkü diğer günlerde bu tür ödülleri almanız mümkün olmayacaktır.

Oyun güncellemelerini kontrol etmeyi unutmayın. Geliştiriciler, büyülü dünyayı çok sayıda sakin ve yeni bölgelerle tamamlıyor.

Android'de

Tastyland'ı bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Şimdi oynamaya başlayın ve periler dünyasını sonsuz uykudan uyandırın, onu tüm sakinlerin rahatlığı için geliştirin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more