Yer imleri

Tauri World

Alternatif isimler: Tauri World

Aeria Games, Tauri World oyunu olarak adlandırılan yeni tarayıcı yayımladı. Leonardo da Vinci'nin çizimleri dayalı eşsiz bir görsel efektleri olan bir tarayıcı ile bu bilim-kurgu gerçek zamanlı strateji oyunu.

TAURI oyun insanı yarattığı yeni evin hikayesini anlatıyor. Siz Tauri World oynamak ve inşaat, uzantısı içinde yer almak ve adada kolonilerin büyüklüğü ve gücü artacak. Oyuncular adada kendi altyapısını geliştirmek, onlar genişletmek ve bu kolonizasyon gemi gibi gelişmiş teknolojileri kullanarak yeni yerlere taşıyabilirsiniz. Oyuncuların kaynaklarını akıllıca ve topraklarını yönetmek mümkün ise, savaşa gitmeye ve çevrimiçi yeni toprakları Tauri World fethetmek olabilir.

2GHz, 1GB RAM, Ekran Kartı - - 128MB frekansı işlemci:

Tauri Dünya oynarken önce, bilgisayarınızın gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

: Tauri World kayıt zamanınızı fazla almak kolay değil

1. Ana sayfada, bir oturum oluşturmak;

2. Güvenli bir parola girin;

5. "Enter" seçeneğini seçin.

Tauri World oyunu çeşitli özelliklere sahiptir.

İlk olarak, oyun geniş bir sistem TAURI binalar ve araçlar vardır. Sen, farklı binalar oluşturmaya başlayabilirsiniz genişletmek ve oyuncular bir savaş, casusluk kolonize veya başlatmak için izin 20'den fazla farklı gemi kullanabilirsiniz.

İkincisi, oyun TAURI ticari bir stratejidir. Dikkatle planlanmış ticaret stratejisi iç ekonomik kalkınma hızını ve ticaret oyuncuları veya ihaleleri ile müttefikleri destekleyebilir.

Üçüncüsü, Tauri World Online geniş bir dövüş sistemi var. Sen kahramanlar, birimleri, saldırı ve savunma tüm parametreleri etkileyen, kolayca savaşın seyrini etkileyebilecek çeşitli teknolojiler aittir.

Gerçek zamanlı olarak gerçekleşir Oyun TAURI, bağımlılık gelişmiş bir sistem ve çok katmanlı bir yapıya sahip bir online oyundur. Binaların 25 çeşit toplam geliştirilmiştir - Tauri World Online Eğer binaların yaklaşık 20 tip, çeşitli savunma sistemleri, uçan uçak ve kara üniteleri bulabilirsiniz.

Benzersiz kolonizasyon Tauri World Online oyunculara gezegenlerin her birinin sahip sekiz adalar da dahil olmak üzere gezegenleri, çözmek için bir fırsat vererek, kasıtlı oluşturuldu. Eğer yaşamak istediğiniz yerde, çevrimiçi gezegen ve sektörü Tauri World filtre edebilirsiniz.

Başlangıçta, çevrimiçi oyun Tauri World ana hedefi seçilen gezegenlerin birini geliştirmektir. Bir seviye yukarı gidince bir süre sonra, diğer gezegenlerin kolonizasyonu imkansız olurdu.

Platform Tauri World oyunu talip birçok yerlerinden biridir. Platform yardımı ile adalar arasında sorunsuz taşımak mümkün olacak. Römorkörler oyunu TAURI diğer gemilere hızlı ulaşım için kullanılır. Platform da yeni bir gezegen kolonize bir uzay gemisi inşa ve yüksek hızda (zaman birkaç saniye) ile gemi teleport edebilirsiniz.

Güvenlik göstergesi alan Tauri World Online alanın savunma gücünü ayarlamak için kullanılır. Koruyucu alan birden fazla kez sizi koruyacaktır unutmayın.

Sen Tauri World oyununda adayı yönetecek. Ayrıca, izlemek ve düşmana casusluk ve müttefik filoları adaları ile paylaşabilirsiniz. Tauri World Online harita, savaşa bir devlet adaların etrafında belirli bir oyuncunun veya hasarlı alanlarında faaliyetlerini kontrol, adanın gelişiminin derecesini göreceksiniz. Sen haritayı Tauri World Online taşımak için ekranın sol tarafındaki denizyıldızı kullanabilirsiniz.

Kahramanlar ve ikramiye Tauri World oyunu basitleştirmek. Teşekkür ikramiye ve bazı kahramanlar, hızlı, verimli ve ucuz teknoloji birimleri üretebilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more