Yer imleri

Gizli Şehir

Alternatif isimler: Gizli Şehir

nbsp;

Gizli City Online & ndash; fantastik olaylar gelişmekte olan yerli tarayıcı MMORPG. Proje şirketi Gaijin Eğlence & ndash; Bu çok oyunculu rol yapma oyunu popüler kitaplar Vadim Panov bir dizi göre oluşturulur. Kullanıcıların büyük dünyası heyecanlı maceralar, heyecan verici PvP ve PvE savaşları, inanılmaz yolculuk, orijinal maceralar ve diğer hoş sürprizler dolu önce açar. Oyun Moskova'da geliştirilmiştir. Birbirine Büyük Evleri bakan gizli bir şehir olduğunu burada. Bu kentte bir zamanlar yeryüzünde hüküm süren olanlar vardı. Beklendiği gibi, iktidar susuzluk, yeni bir yere götüren. Muhteşem arazi sakinleri rakiplerini yenmek ve biz yöneticiler hak topluma kanıtlamak eğilimindedir. Ancak, herkes mukadder, bu nedenle, kanlı çatışmalar kenarına sonu. Gizli Şehir oynamaya başlayan, onların hayatta kalmak için savaşmak zorunda olacak ve sürekli gelişim ilgileniyoruz. Sonuçta, sadece güçlü karakterler gerçek otorite vardır. Müsterih ol! Elinizde tüm!

, şehrin gizemlerini indirmek için favori eğlence atılmak için, herhangi bir zamanda muktedir gerekmektedir. Bir hesap oluşturduktan sonra bu mümkün olacaktır. Gizli Şehir kaydı & ndash; Bu, aslında, özel bir karakter oluşturulmasıdır. Senden sonra bazı evlere bağlarınızı istenen cinsiyet, uzmanlık seçin. E-posta adresi, kullanıcı adı, şifre, parola tekrar: Ayrıca, bu tür alanları ile bir form doldurmak gerekir. Play & raquo; bir düğmeye & laquo dokunarak; Oyunun kurallarına teyit uyum. Şimdi, bir internet bağlantısı ve bir standart tarayıcı olması koşuluyla, gizemli bir evrende şampiyonluk için mücadele katılabilir. Bilgisayar çünkü sistem gereksinimleri oldukça yüksektir, ortalama yapılandırmayı uygun olacaktır.

bir seçim yapmadan önce, bu sanal alan sakinleri hakkında bilgi almak için gereklidir. Bu Nav, Chud, Lyud ve Chel. Sen otomat türlü bir parçası olarak şehrin gizemlerini oynayabilirsiniz.

- Nava (& laquo; kritoviki & raquo;) Çift kuvvet vurmak mümkün. Onların cetvel, Prens düzenine yaptığı astlarını öğretti. Bu bağlamda, çok titiz Nava. Bu arada, hayatlarının çok takdir. Nava Murder kimse ile kurtulabiliriz.

- Chudy (& laquo; tanklar & raquo;) & ndash; gerçek şövalyeler olduğunu. Bu giysi, tavır, karakter açıktır. Onun lider yüksek büyücüler Satın gelen yaşam için seçilir. Bu Büyük Usta tarafından oydu.

- Lyud (& laquo; uvorotchiki & raquo;) & ndash; çok zor uvorotlivye yaratıklar, zarar almak için. Onlar hükümdarlığı anaerki. Erkekler daha siyasi konularda kaldırılır.

- Chela (& laquo; rounders & raquo;) Herhangi bir ırk klan girebilirler. Bu Rains Well gücünü satın Green House vassalları. Enable Bu insan büyücüler pek gıpta vardır.

ne olursan ol, bütün Büyük Sarayları ile donatılmış aynı özelliklere geliştirmek zorunda olduğunu unutmayın. Gizli Şehir zorunda oyunu, sağlık, güç, öfke, çeviklik, dayanıklılık, beceri pompalama oynayın. Ücretsiz noktaları ve onur noktaları da vardır. Gördüğünüz tüm özelliklerinin performansını Özetle, sıralamasında bir yer için uygulamaktayız. Daha yüksek performanslı & ndash; yakınsanız üstüne var!

Yani size ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz, orada bir dükkan. Gizli City oyunu farklı şeyler geniş bir yelpazede sunuyor. Ekipman, silah, hediyeler ve takı için örneğin, sarf malzemeleri, şeyler için. Ayrı bir kategori canlılıklarını sürdürebilmeleri ve sağlıklarını kaybettiği için gereken besindir.

Oyunda mücadele sağlam bir yer verilir gibi

, sistem PvP savaşları çeşitli türleri sağlar. Bu düello Grubu, kaotik savaşlar ve dövüş kulübü. Savaş değil, sadece diğer oyuncular ile yapabilirsiniz Engage. Sen az tehlikeli rakipler canavarlar avlamak gerekecek. Ama oyunun arsa sadece kanlı hesaplaşmaya içerir. Atamalar, çeşitli konularda bir dakika bıkmak izin vermeyeceğim!

Bu oyunda hareket kolaylığı için ayrıntılı bir harita olması söz etmek gerekiyor. Hareketin ivme bir yerden diğerine, Gizli Şehir Online oyun aynı mağazadan hediye kullanılmasını önerir unutmayın. Prim hesapları sahipleri aynı fırsat, artı diğer bazı faydaları vardır.

inanılmaz olaylar dünyanın içine atılmak için acele edin! Oyun ilk dakikadan itibaren sizi yenecek emin olun! İyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more