Yer imleri

TDP4 Takım Battle Online

Alternatif isimler: TDP4 Takım Battle Online

TDP4: Team Battle Çevrimiçi & ndash; ücretsiz tarayıcı çok oyunculu dinamik shooter. Oyun eklem atamaları için gruplandırılmış oyuncuların gerektiren klasik bir shooter oyun olduğunu. Katılımcılar savaşlar büyük kanlı savaşlar yakınsama ve açgözlü bir zafer kazanmak için tüm yollarla deneyin. Hızlı reaksiyon, cesaret, etkinlik ve güç silah ekibi hedeflerine ulaşmaları için çok önemlidir. Tek, ekip ve arayışı: Bu üç farklı mod vardır, çünkü genel olarak, TDP 4 Team Savaş oyun, herhangi bir kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için yapabiliyor. Elimizden geleni ve adrenalin yeni tehlikelere beklentisiyle her seferinde kan yükselir hissediyorum! İleri! Eğer en iyi en iyi olabilir inanıyorum!

TDP 4 Team Savaş Kayıt uygun çizgiler aşağıdaki bilgiler girerek içerir: E-posta adresi, şifre sunucu seçimi. Şimdi & raquo Play Sonra bir düğmeye & laquo basın; ve unutulmaz maceralar ile dolu bir dünyaya transfer. O TDP 4 Team Savaş ilgilenen herkes için kullanılabilir oynamak güzel. Sistem gereksinimleri onların gökyüzünde yüksek korkmuyoruz, bu nedenle oyun keyfini ve bir bilgisayar ortalama yapılandırmayı kullanarak yapabilirsiniz. Ev & ndash; Tabii internet bağlantısı, ve, modern bir tarayıcı.

Başlangıç ​​ TDP 4 Team Savaş oynamak, kesinlikle onun modları tüm dışarı denemelisiniz. Yani, dikkatinizi davet edilir:

- laquo; Death Match & raquo; (herkese karşı tek, sen her taraftan savaşmak zorunda)

- laquo; Death Match Team & raquo; (Takım & ndash mavi ve kırmızı hem de oynamak için kullanılabilir; seçim sizin)

- laquo; gögüs Yakalama & raquo; (Ekibiniz düşman bayrakları ile noktaların koordinatlarını alacak ve onları yakalamak için denemek gerekir).

En kısa sürede bir sorun olmadan sıkılmış gibi başka hareket, çünkü

savaşlar üç tip varlığı, oyun daha da eğlenceli hale getirir. Bir şans onların vakit geçirmek için çok zengin varsa Peki neden, boş can sıkıntısı ile baygın mı?!

oyun TDP 4 puan toplamaya kaynakları, kazanç deneyim ve para kazanmak için izin verir ve takım onun kahraman pompalanır sürekli bir. Bu madalya, para olması gerektiğini söyledi, hangi zor olsa da, ama çok gerçek. Fakat her madalya için ek notlar verilir. Ayrıca daha güçlü ve gerçekten ölümcül hale silahları artırabilirsiniz. Bu arada, sen ne gibi seçebilirsiniz sadece onun arzularına ödemek için araçlara sahip özel bir dükkanı vardır. Ayrıca, oyunda silah cephanelik oldukça farklı. Çok mnogomi silah yararlanmak için hazır olacaktır. Yani serin, ekipman satın ve nefret düşman göstermek yapabilirsiniz Ne! Bu arada, rakipleri bilgisayar karakterleri ve gerçek oyuncular gibi olacaktır.

Buna ek olarak, yeni seviyeleri daha önce erişilemeyen yararlı öğeleri satın almak için fırsat ile sunulmaktadır, bu nedenle hala böyle doğruluk, güvenlik, sağlık, patlamalar, güç, şans, ve diğerleri gibi parametreleri artırabilir. Zamanında müttefiklerin desteğini karar verirseniz Eh, klana katılmak için bekliyoruz. Diğer nick ile işbirliği sizin olanaklar yelpazesini genişletmek. Orada yapmak çok, ama sen çok yönlü oyun ve ndash dikkat etmek zaman olurdu; ve her şeyin mümkün olduğu kadar iyi gidiyor!

nbsp

derecelendirme sistemi TDP 4 Team Savaş online rahatla izin vermez. Rekabet ruhu sadece yararlanacaktır! Kim şampiyonluğu kazanmak istemiyor? Boşuna vakit kaybetmeyin! Zafer O'nun yolunu şimdi başlayabilirsiniz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more