Yer imleri

Tenis Müdürü 2023

Alternatif isimler:

Tennis Manager 2023, sporcuları eğitmeniz ve tenis oynamanız gereken bir spor simülatörüdür. PC'de oynayabilirsiniz. 3D grafikler, iyi, ayrıntılı. Seslendirme gerçekçi ve müzik hoş. Tennis Manager 2023'ü bilgisayarınızın performansı çok yüksek olmasa bile oynayabilirsiniz.

Tenis, uygar dünyanın her köşesinde bilinen, oldukça yaygın bir oyundur. Bu oyun sayesinde bu spor disiplini hakkında birçok ilginç şey öğrenebilirsiniz.

Başlamadan önce, kontrolleri anlamanıza ve oyunun görevlerini açıklamanıza yardımcı olacak kısa bir eğitimden geçmeniz gerekecek.

Bundan sonra en prestijli şampiyonalarda zafere giden zorlu bir yol sizi bekliyor:

  • Oyun sırasında sporcuları kontrol edin
  • Hangi becerileri geliştireceğinizi seçin
  • Hayal kırıklığına uğradığınız tenis yıldızlarını işe alın ve sporcuları kovun
  • En iyi raketleri ve üniformaları satın alın
  • İşverenlerden gelen teklifleri kabul edin veya reddedin
  • Yönetim kurulunu eylemlerinizden memnun edin
  • Çevrimiçi olarak birçok ülkeden oyuncularla rekabet edin
  • Prestijli turnuvaları kazanın ve para ödülünü neye harcayacağınıza karar verin

Bunlar PC'de Tennis Manager 2023 oynarken tamamlayacağınız görevlerdir.

Sıralamanın en alt kısmındaki sınırlı kaynaklarla başlamanız gerekecek. Kademeli olarak antrenman yaparak ve yarışmaları kazanarak başarının zirvesine ulaşma fırsatına sahip olacaksınız.

Sporcuların kariyerini nasıl geliştireceğinize yalnızca siz karar verirsiniz. Sıralamadaki ilerleme hızı buna bağlıdır.

Bu görevlere ek olarak yönetim kurulunun liderliğinizden memnun olmasını sağlamalısınız, aksi takdirde işinizi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Tennis Manager 2023 g2a'da oyun boyunca bir kulüple çalışabilir veya diğer organizasyonlardan teklifleri kabul edebilirsiniz. Kazançlı iş teklifleri alabilmek için başarı göstermeniz gerekiyor, kimse sorumluluklarını iyi yerine getiremeyen bir yöneticiyi işe almak istemez.

Çok sayıda oyun modu var, bu yıl geliştiriciler çiftler maçları bile eklediler; bu, bu oyun serisinin gelişimini takip eden tenis hayranlarını kesinlikle memnun edecek.

Hem oyuncuların görünüşünü değiştirmek hem de kendi karakterinizi yaratmak mümkün. Saç stilinizi, yüz özelliklerinizi, antropometrik verilerinizi ve diğer parametreleri değiştirmek için kullanışlı düzenleyiciyi kullanın.

Çok fazla aktivite alanı var, oyun sizi uzun süre büyüleyebilir, tek yapmanız gereken Tennis Manager 2023'ü indirip yüklemek.

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla turnuva masalarında yer almak için yarışın, para ödülü buna bağlı ancak zirveye çıkmak kolay olmayacak.

İnternet bağlantısı olmadan oynamak mümkündür, ancak bu durumda hiç kimse başarılarınızı bilmeyecek.

Tennis Manager 2023 bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek çevrimiçi olarak satın alınabilir. Tennis Manager 2023 için Steam anahtarı bugün indirimli olarak satılabilir.

Sporu seviyorsanız ve tenisten hoşlanıyorsanız, zaferin doruklarına ulaşmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more