Yer imleri

Theos: Desire Tanrıçası

Alternatif isimler: Teos

sadece taraflardan birinin yenilgisi bitebilir Fury Işık İttifakı ile Birlik arasında bir hayat ve ölüm mücadelesini döndü tanrıça lehine savaşı. Sizin için özel olarak oluşturulmuş (ücretsiz çok oyunculu rol yapma oyunu) Desire Tanrıçası Online & nbsp: Eğer fantezi oyunları, Theos isterseniz.

nbsp;

gereksinimleri geliştiricileri bilgisayara sunulan görelim, bu yüzden oyunda kendinizi olabilir. Online Oyun & nbsp; Theos: Desire Tanrıçası bir bilgisayar kullanıcısı için aşağıdaki minimum gereklilikleri yapar:

& bull; Windows XP / VISTA & nbsp;

& bull; 256 kbit / s Yüksek hızlı internet bağlantısı,

& bull; işlemci: Pentium IV 2. 0 GHz

& bull; RAM 512 MB

& bull; Grafik Kartı: Nvidia GeForce 9500 GT & nbsp; veya Radeon 5700.

& bull; sabit diskinizde & nbsp boş alan 2 GB en az

& bull; DirectX 9. 0s.

Bilgisayarınızda oyun gereksinimleri karşılıyorsa

, ardından bir sonraki adıma geçin. Oyun & nbsp Katıl; Theos: Desire Tanrıçası herhangi bir oyun projesi zzima kayıtlı herkese gerekli olmayabilir. com - Hesabınız bu oyun için geçerlidir. Ama değilse, Theos: Desire Online Kayıt Tanrıça çok zaman almayacaktır. Bu gibi adımları gerçekleştirmek için gerekli olan:

& bull; giriş & ndash girin; Eğer oyuna girmek için kullanacağı istenen isim

& bull; bir e-posta adresi girin

& bull; şifreyi girin

& bull; zemin seçin

& bull; Resimdeki kodu girin

nbsp;

oyun & nbsp oynamaya başlamak için; Theos: Desire Tanrıçası çevrimiçi, yine istemci ve ndash indirmek için ihtiyacınız olacak; özel bir program bilgisayarınızda yüklü olması. Müşteri Internet trafiğini optimize etmek ve güzel oyun grafik ekranda hataları geçtiği en aza indirir. Müşteri boyutu & ndash; 1.4 GB.

nbsp;

Theos: İki hizip & ndash arasındaki çatışma dayalı Desire online oyun Tanrıçası; Fury Işık İttifakı ve Birlik, Deirdre ve Riel korumak iki tanrıça.

Işık İttifakı iki yarış içerir:

& bull; İnsanlar

& bull; elfler

insanlar, ruhu güçlü olan nezih güç ve çeviklik var. Asker, gardiyan rahip: İnsanlar bu tür sınıfları var.

büyü güçlü yasalara uyan, akıllı olarak elfler ve doğa yasalarını uygulayın. Elfler sınıfları vardır: izci, atıcı, sihirbaz.

nbsp;

Fury Birliği iki diğer ırkları yarattı:

& bull; Weyl

& bull; Nordeyny

Weyl, zeki, çevik, ama fiziksel olarak zayıf. Ancak küçük fiziksel gücü onlar gizli dövüş sanatları sahip olun.

Weil aşağıdaki sınıfları vardır:

& bull; paralı

& bull; büyücü

& bull; oracle

Nordeyny veya Ölüm Yiyenler son derece agresif ve vahşi bir görünüm yanı sıra, nefret sihirli bulunmaktadır.

Aşağıdaki sınıflara ayrılır:

Şiddetli nordeyny:

& bull; savaşçısı

& bull; koruma

& bull; Hunter

nbsp;

karakteri (kuvvet, dayanıklılık, zeka, sihirli güç, çeviklik), online & nbsp oyun karakteri tüm oyunlar için standart özelliklere ek olarak, Theos: Desire Tanrıçası, beceri dört çeşit olacak:

& bull; pasif (sınıf özellikleri)

& bull; temel (saldırarak şifa, rahatlatıcı ve böyle devam eder. )

& bull; mücadele (saldırgan ve yüksek güç savunmacı beceriler)

& bull; özel (benzersiz sınıf özellikleri)

nbsp;

kişinin beceri ve özellikleri büyümeye ve deneyimi ile gelişecektir. Tecrübe miktarı oyunun moduna bağlıdır.

oynamaya başladığınızda & nbsp; Theos: Desire Tanrıçası, oyunun & ndash eşsiz özelliği ile karşılaşma; onun rejimi. Bu seçenek, her oyuncu ve ndash özellikle tanıtıldı; Online & nbsp Desire Tanrıçası, farklı bir şey: bilge gazisi yaşamaya online oyunlar maruz kalmamıştır yeni başlayanlardan, oyun Theos içinde bulabiliriz.

nbsp;

ilk oyun modu:

Üyesi (karakter gelişmişlik düzeyi 30 için geçerlidir, bazı sınırlamalar vardır size lonca katılmak ve kendi yaratamazsınız)

asker (özellikle sınırlı değildir).

biz modunda & laquo ulaştığı zaman; erkek & raquo; & Nbsp; seviye 40, sen laquo için & geçebilirsiniz; emektar & raquo;. Seviye 40 mod & laquo at; gazisi & raquo; En ilginç geçiş modunda & ndash kullanılabilir; & Laquo; efsane & raquo; hangi & nbsp; birçok önceden gizli fırsatlardır.

nbsp;

Theos In: Desire Tanrıçası oyunu kendisi tarafından ayarlayabilirsiniz öğeleri ve silah büyük bir çeşitlilik vardır gerçeği ile ilginç oynarlar. Oyuncular ve loncalar arasında çok sayıda farklı savaş onlar çeşitli yerlerden (oyun alanı) gelir, çünkü özellikle sıkıldım yapmayacağız. Oyun & ndash karakter gelişiminin en üst düzeyde; 70

nbsp;

Kayıt & nbsp; Theos: Desire & nbsp Tanrıçası, siz, onların tanrıça gölgeli nimet, yenilmez savaşçı hale geldiği bir dünyada sizi içine çekecek.

oyun Theos & nbsp; günlük yaşamda parlak renkler yapmak.

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more