Yer imleri

TERA Çevrimiçi

Alternatif isimler: TERA Çevrimiçi

Online TERA - fantastik çok oyunculu rol yapma oyunu istemcisi. İnternet projenin üzerinde iki şirketin çabalarıyla başladı. NHN Corporation - Creator Bluehole Studio ve yayıncı davranır. Bir seferlik ücret TERA indirmek ve heyecan verici maceralar maelstrom içine dalma sağlar. Iki uyku Titans - Sen dünyada seyahat olacak, Arun ve Toplar organları doğdu. Abroberiey tanımaya başlayan iki kıtada ve birçok küçük adadan oluşan büyük expanses etrafında kendinizi bulabilirsiniz. Tüm yerleri kendileri ve gizlediklerinizi inanılmaz sürprizler arasında çok değişir. Tamamen açık dünya ve severler keşfedilmemiş alanları ile dolaşırken sizi meşgul edecek! Yolda buluşacak korkunç canavarlar acımasızca imha edilmeli ve bir durumun oluşması olarak görünecektir işler mükemmel yürütülmelidir. Oyun sırasında karakter gelişir ve daha güçlü hale gelir. Her gün kendi yeteneklerine daha emin olmak, ve sonsuz savaşlara katılan sadece bir sevinç olacaktır. Dövüş sistemi - Oyunun güçlerinden biri. Bu arada, bir oyuncu en önemlisi gerekli becerileri kazanmak, düşman bütün bir kalabalık dayanabilir. Yakın savaşlarda etkinin yönü ve uzun ustaca amacını seçmek gerekiyor. Bu projenin tüm faydaları değildir ve TERA oynamaya başladığınızda, sen cips geleni eğlenceli değerlendirmek.

Kez bir PC'de oyun müşteri satın almak ve yüklemek dinamikleri, belirsizlik ve güzellik zevk mümkün olacak. Oyun için minimum sistem gereksinimleri listesini dikkat edin: CPU P4 2,5 MHz, ekran kartı ATI Radeon 9600 veya NVidia GeForce 6600 (128 MB bellek ve 2. 0 shader) DirectX uyumlu 9. 0c, 20 sabit diskinizde boş alan GB RAM ve 1GB. Bu parametreler oyunun hiçbir sorun kurulumu ile, normal ise.

Böylece, istenen bilgisayarınızda oyuncak ve sadece TERA oynamaya başladık. Nerede başlar? Öncelikle, size karakter seviyesi 20 kontrol edecek sırasında, prolog geçmek zorunda. Bu Seçili sınıfı gibi olmadığını anlamaya yardımcı olur. Ama sonra sıfırdan pompalama başlar. İkincisi, bir zamanlar (yedi mevcut sınıfları vardır) sınıfı karar ait ana ve yan ayrılır birçok görevler uygulamaya başlamalıdır. Tüm ırklar için oyunun bir tarihi. Arsa ileriye götürecek, ve onunla birlikte, sahne sürekli olarak değişir. Teşekkürler grafik motoru Unreal Engine 3mir çeşitli sevenler için canlı ve dolayısıyla çekici görünüyor. Her ırk kendine has özellikleri var, ama ortak fantastik evrenin tüm sakinleri - dış düşmana karşı mücadele. Sadece sizin geri kalanı gibi kötü ruhlardan arazi temizlemek için çalışıyor, kötülüğe karşı mücadele edecek. Önemli bu yarar, ama bir yoldaş intikamını almak isteyen başkaları kullanıcıların gazabı - kolayca. Eğer desteğe ihtiyacı, ya da kendinizi çevredeki keşfetmek ve sorunları ile başa çıkmak için daha kolay ve daha rahat olup olmadığına kendileri karar vermelidir. Eğer maksimum seviyeye ulaşıncaya kadar, sadece kararlı ve cesur eylem gerektiren stresli durumlar içine alamadım. Tüm bu ve daha fazla oyun boyunca sizi memnun edecek -, tasarlanmış bir dövüş sistemi, yüksek kaliteli grafikler, denge sınıfları, kullanıcı dostu arayüzü, övgüye oyun ilginç Dungey ayarı özetlemek için.

 

TERA Online - büyü ve kılıç kuralının bulunduğu bir dünya!