Yer imleri

Terminatör Genisys: Gelecek Savaşı

Alternatif isimler: Terminatör Genesis

Oyun Terminatör Genisys: Android teknolojik delilik gelecekteki Savaşı.

"Terminatör"filminin ilk bölümünün piyasaya sürülmesiyle, erkekler A'yı oynayan ana karaktere aşık oldular. Schwarzenegger. Hikayedeki romantik not da kadın izleyiciyi kayıtsız bırakmadı. Çünkü oldukça doğal ve Android'de Terminator Genesys: Future War gibi oyunların ortaya çıkması bekleniyor. Bu MMO stratejisinin yazarı, cep telefonları ve tabletler için birçok popüler oyunun bulunduğu Plarium şirketidir. Oyun ürününün serbest bırakılması Mayıs 2017'de gerçekleşti. Ve yıl boyunca Terminator Genesys: Gelecek Savaş bir milyondan fazla oyuncu indirildi.

Yeni"Terminatör: Genesis"filminin temasına devam eden olayları gözler önüne seriyor. Makinelerin ve insanların karşı karşıya gelmesi ciddiyetle alevlendi ve bu savaşın sonu görünür değil. Dünya değişiyor ve daha iyi değil, ama düzeltmeye çalışan insanlar var. Her yeni katılımcının Direniş'e katılmaları ve insanların güçlerini birleştirmeleri veya Çekirdek'e yardım etmeleri ve robotların yanında savaşmaları için kader bir seçim yapmak zorunda kalacaklar.

Oyunun özü nedir?

Yazılım geliştiriciler tarafından geliştirilen benzersiz teknolojilere

Teşekkürler, Terminator Genesys: Gelecek Savaşı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu, daha iddialı bir biçimde, gelişmekte olan olayların, güzel grafiklerin, görünümlerin ve özel efektlerin keyfini çıkarmaya izin verecektir. Diğer özellikler şunlardır:

    Gerçek para için alışveriş unsurları ile
  • Ücretsiz içerik. Bu özellik ayarlarda kapatmak ve kendi başınıza ilerleme kaydetmek kolaydır.
  • Yalnız savaşabilirsin, ama Klan'a katılırsan çok daha etkilidir. Birlikte, hızlı bir şekilde olumlu sonuçlar elde edersiniz.
  • PvE modunda, düşmanla savaş ve kendi topraklarını ve kaynaklarını ele geçir.
  • Her başarılı işlem için, ödül ve diğer nişan al.

Oyuncu Terminatör Genesys: Gelecek Savaş, oyuncuları hızlı bir şekilde, kesin olarak ama kasten harekete geçmeniz gerektiğinde sıkı bir çerçeveye sokar. Makineler sadece aptalca görünürler çünkü onlar net bir mantığa tabidir ve aldatmaları zordur. İnsan ırkı gibi, tek bir güçle uyum içinde hareket etmek için koalisyona girerler. Onlar için oynamaya karar verirseniz, Skynet yapay zekâya yardım etmeli, eski ihtişamını geri kazanmalı ve yok edilen merkezi Çekirdeği geri kazanmalıdır. Her şey yolunda giderse, bu sefer insanlar hayatta kalmayacak ve küçük güçleri yeryüzünün yüzeyinden uzaklaşacak ve mekanizmaların demir iradesine yol açacaktır.

Terminator Genesys: Android'de Gelecek Savaş oyunu, oyuncu Direnç grubunu yönlendirerek karşı pozisyonu aldığında alternatif bir hikaye sunuyor. Sadece güçlü bir liderin önderliğinde, yeni ve mükemmel bir gelişim aşamasına geçmiş olan robotların sinsi planlarını engelleme şansı vardır. Şimdi sadece yazılan yazılım kodu olan makineler değil, düşünebilen, bağımsız kararlar alabilen ve gelişebilen gerçek bir zihin. Ağın etrafında dolaşıyor, uzaktan sipariş verebilir ve sipariş verebilir ve ayrıca daha tehlikeli olan çelik gövdeleri de değiştirebilir. Oyun Terminator jenerasyonunun oyuncuların Time Machine'i yakalamadan önce belirlediği ana görev. Bu, herhangi bir Boyutun orta kısmındaki en önemli konumdur.

Oyun dünyasındaki sinematik versiyonun hayranları için bir başka güzel haber ise ordunuzu yönetebilecek bir T-800 robotu olan Schwarzenegger karakterine erişimdir. Ayrıca, imajı yeni gelenlerle tanışıyor ve onlara rehberlik turu ve yönetim hakkında bilgilendirme, rehberlik yapma konusunda yardımcı oluyor, böylece eğitimin başlaması heyecan verici bir maceraya dönüşüyor.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more