Yer imleri

Terminator Salvation

Alternatif isimler: Terminator Salvation

Salvation & hellip; Ve o insanlığı ve hellip koruyacak; Ve robotlar Skynet'i & hellip mağlup edilir; Ancak, aynı adı izledi olanların & laquo; Terminator & raquo; (4 & laquo; Terminator Salvation & raquo;) Bu hikayenin akışı içinde ve & ndash izlemek değildi kim; Ben de düşünüyorum. Yani online oyun Terminator Salvation kendisi o kısmı böyle bir prolog haline gelmiştir. Terminator Salvation çevrimiçi özel misyon & ndash koymak Yaratıcıları; terminatör ve sonuçlarıyla büyük ölçekli savaşın kaçınılmazlığı hakkında konuşmak (kuyu, bu fikir). Oyunun kendisi için olduğu gibi. Terminator Salvation Oyunu Online - MMO shooter (tabii, insanlar için oynamak varsa) bu zor zamanlarda karmaşıklığı yaşayacaksınız üçüncü kişi. Sonuçta, insanların gezegene yabancı haline gelmiştir. Nükleer patlama tüm canlıları yok ve kimse bırakıldı. Skynet krallığı ve her iki ayaklı kalp & ndash artık yoktur; ölüm cezası. Ancak John Connor liderliğindeki bir grup gönüllü, bunu değiştirmeye çalışın. Onlar en azından bir şey olacak mı? Sonuna kadar oynayın, öğreneceksiniz.

, başlamak için tabii ki, oyunda & nbsp bir çek bulacaksınız; Terminator Salvation. Burada hemen & ndash oynamak kime için karar verecektir; kişi veya robotlar için. Aşağıdaki kullanıcı adı, şifre, bir onay e-posta adresinizi ve doğrulama kodunu girin. Ülkeyi göstermek için istedi ama olması gerektiği mısınız? Kayıt, hemen bir pic seçmek Terminator Salvation yapmanıza olanak sağlar olmasa çok seçenek & ndash; 8 erkek ve 8 skaynetovskih yüzler. Sonra Terminator Salvation online kayıt uçlarında kullanıcının kural ve bunu kabul.

Ben oyunda kaç gruplar zaten açık olduğunu düşünüyorum. Eğer skaynetovskih sonlandırıcılar için Terminator Salvation oynamaya karar verirseniz, üç tip sunulmuştur:

- büyük silahlarla iki ayaklı cyborg

- Yengeç gibi dört ayaklı örümcek,

- küçük balonlar & ndash; pis uçan casuslar. & Nbsp; & nbsp;

milis saflarına hiçbir ayrım, John Connor tüm sadık yoldaşları, kurtarma operasyonu yürütmek için hazır bulunmaktadır. Bu arada, bu. Sen düşman hatlarının gerisinde sıkışıp bir grup insanı kurtarmak gerekir. Onlar kadar görünebilir, ama & laquo etmedi; her hayat & ndash; büyük değer & raquo; Bay John size ve onun böyle bir durumda için özür olmamalıdır verecektir.

diğer birçok atıcılar gibi, online & nbsp oyuna başlayın; Sadece bir av tüfeği ile Terminator Salvation. Ama mermi ve el bombası sonra birkaç bazuka cephanelik var ve saklamak için bir ziyaret ödeme yapabilirsiniz.

Ne Terminator Salvation oyun başlayanlar ilginç açık - deneyim kazanmak için, bol vur. Ama deneyimli shuteristov için oyun yapmak için bir şey stratejinin unsurları olmasıdır, rütbe ve diğer cazip cips sistemi. Buna ek olarak, burada & ndash sorumlu olan; Tür hep siz ve çalışma, ama atış & ndash gibi; ölümcül ve sadece sizin defne. Kısacası, benlik saygısı yeterli olabilir eğlendirmek.

Denir ki entrika & hellip olmadan online Terminator Salvation oyunu; bu yüzden tartışmalı bir nokta. Gizleme veya ölü Terminatör & ndash zırhını delmek için çalışıyor, Skynet sonraki üsleri için bekleyen sen görevler var; herhangi bir anda bir terslik olacağı bir şans var. Ve bu entrika değil ne olacak?

tarz ve oyun & nbsp oynamak için robotlar, derli toplu grafik ve Los Angeles kıtlığı harap manzaralarından mücadelenin doğrusal yöntem basitliği rağmen; Terminator Salvation çevrimiçi az heyecan verici başka bir shooter türü & laquo daha; gizlemek ve ateş & raquo;. Buna ek olarak, Oyuncak yaratıcıları cömertçe, onun silindirleri anlatan diyalogu doymuş muhteşem sahneleri ve tematik müzik düzenledi. Yani içinde & nbsp; karmaşık çok onurlu görünüyor. & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more