Yer imleri

Terra Nil

Alternatif isimler:

Terra Nil, çok sıra dışı oyun hedefleri olan bir ekonomik stratejidir. Grafikler inanılmaz detaylı, renkli, gerçekçi bir tarzda. Fon müziği keyifli ve bu süreçte yormuyor. Geliştiriciler, oyun dünyasının seslendirmesine çok dikkat ettiler.

Geleneksel olarak, Terra Nil oynamadan önce küçük bir eğitimden geçmeniz gerekir, bu olmadan oyunu anlamak zor olabilir.

Oyunda alışılmadık derecede ilginç şeylerle meşgul olacaksınız:

  • Yeni teknolojileri öğrenin
  • Tamamen farklı ekolojilere sahip gezegenleri gezin ve ziyaret edin
  • Gezegenlerde koloniler geliştirin
  • Makine ve inşaatın işletilmesi için gerekli kaynakları çıkarın

Bu eylemlerin tümü aynı amaca hizmet eder. Ziyaret edilen dünyalarda çevreyi canlandırmanız gerekecek. Doğanın sizinle çalışmasına izin verin.

Her kart rastgele oluşturulur. Aynı alanda görevlerin tekrar tekrar geçişinde bile her şey tamamen farklı olacaktır ve bu nedenle her seferinde bu seviyeyi ilk kez oynuyormuşçasına oynamak ilginçtir.

Oyun çok huzurlu, bu, her öğenin elle çizildiği çevredeki dünyanın güzelliği ile kolaylaştırılıyor. Bütün bunlar hareket eder, ses çıkarır ve birbirleriyle etkileşime girer. Uzaylı manzaralarının güzelliğinin tadını saatlerce çıkarabilirsiniz ve bu sizi rahatsız etmez.

Oynamak her zaman kolay değildir, her alanın kendine has özellikleri vardır. Bu nedenle, görev hedeflerine ulaşmak için her seferinde yeni bir strateji aramanız ve oluşturmanız gerekir.

Toprağı yabani otlardan ve diğer kirlilik türlerinden yavaşça temizlemek gerekir. Ancak toprak hazırlandıktan sonra yeşillik ekmeye başlayın. Toprak uygun şekilde hazırlanmamışsa genç sürgünler ölebilir ve o zaman baştan başlamak çok daha zor olacaktır.

Teknolojinin çalışması için gerekli olan enerjinin ekosisteme zarar vermeden elde edilmesi gerekecektir. Yel değirmenleri ve güneş panelleri bu amaçlar için çok uygundur.

Bitki örtüsünün büyümesi için suya ihtiyacı vardır. Bir sulama kanalları sistemi oluşturun ve gerekirse suyun gönderileceği rezervuarı önceden temizleyin.

Mekanı terk edip bir sonraki görevi üstlenmeden önce varlığınızın izlerini ortadan kaldırmalısınız. Tüm binaları ve yapıları geri dönüştürün, geride çiçek açan doğadan başka bir şey bırakmayın.

Her görev bir öncekinden daha zor olacak, ancak acele etmez, yeni koşullar üzerinde çalışmaz ve her adımı düşünmezseniz, kesinlikle başaracaksınız.

Eylemleriniz sayesinde cansız çorak arazilerde çayırların nasıl yeşerdiğini ve yok olan ekosistemin nasıl restore edildiğini görmek son derece eğlenceli ve keyifli. Donuk donuk manzaralar yerine, doğal bir renk cümbüşü ortaya çıkıyor ve hayat bu alana geri dönüyor.

Terra Nil PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Ancak oyunu Steam sitesinden veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Çevreye kayıtsız değilseniz ve vahşi yaşamı izlemeyi seviyorsanız bu oyunu mutlaka yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more