Yer imleri

Terra Militaris

Alternatif isimler: Terra Militaris

nbsp;

Terra Militaris Online & ndash; fantastik multiplayer oyun tarihsel konuları MMORTS. Salyangoz Oyunu & ndash; oyun geliştiricileri & ndash; Projeniz iyi tarayıcı benzeri içsel razvlekalovki yaptı. Çünkü, dünya başyapıtlarından insanları çekmek tüm nitelikleri, organik burada iç içe. Oyun dünyası, sadece bir dinamik gelişmekte olan değil, kelimenin tam anlamıyla unutulmaz olayları gushes. Sadece kalkınma kendi yolunu seçmek ve bir dört dönemlerin tek fethetmek gerekir. Online Terra Militaris- oyun oynamak için başlayan, sen kaynakların çıkarılması yapan asker kurşun çevredeki hükümdarlara diplomatik yaklaşım aramaya, ticaret fırsatlarını organize en heyecan verici maceralar gerçekleştirmek için teknolojiyi keşfetmek, kendi şehrinizi inşaa edecek. Rahatsız edici umutsuz çetelerin ve diğer oyunculara meydan okumak için korkmayın. Eğer bir şey de bitmiyor bir zorlu bir rakip olduğunu kanıtlamak!

heyecanlı olaylara katılmak için Terra Militaris kayıt gerekir. Sadece bir dakikanızı alacaktır. Ayrıca, daha sonra indirmek oyun için beklemek zorunda değilsiniz. Oyunun Terra Militaris & ndash katılın; Kullanıcı adınızı, e-posta adresi, şifre: Aşağıdaki bilgileri girmek için hangi birkaç alanları dolduruyor. Eğer kendi için almaya devam ve her zaman oyun devam etmek için geri gelebilir, işaretleyin. Aşağıdaki minimum sistem gereksinimleri listesi ile bir PC yapılandırmasını karşılaştırmak için emin olun:

- Windows 2000 / XP;

- Pentium 3 700MHz;

- video GeForce 32mb

-

256 MB RAM,

- Sabit sürücü 100mb.

ekstra sorunlar henüz kimse eğlenceli, bu yüzden istenilen ayarları yapmak için emin olun. Tüm bu artı en az 56k modem (daha DSL / Kablo) ve baş döndürücü bir macera ile inanılmaz güzel bir dünya keşfedeceksiniz bir internet bağlantısı.

başında, öğretmen buluşacak. O Terra Militaris için başarılı oynamak nasıl anlatacağım. Medeniyet ne tür Kendi işinizi seçin, ama kendinizi, hiç kimse, dünya egemenliğini kazanmak için meşru bir şans götürmek nerede bakarak değil. Kent belli bir seviyeye geliştirilecek zaman, iyi değil, sadece kendi toprakları artırmak amacıyla, diğer insanların eşyalarını tecavüz edebilir, ama aynı zamanda gücünü pekiştirmek için.

Online oyun Terra Militaris Mısır, Çin, İran, Roma gibi ülkelerin birinin bir mukimi durumuna sunuyor. Bu nerede olmak istiyorum, sen arazi parçası tahsis edilecektir vardı. Bazı ilkel kabile toplulukları ile başlamak için gerekli olan, Merak etmeyin, gelecekte size binalar bir sürü oluşturmak ve bu sıradan birinci kasaba sonunda büyük bir etkili imparatorluk haline sağlamak mümkün olacaktır.

inşaat saygı, iki seviyeden harita üzerinde oluyor ile. İlk başta size ordusunun eğitimi için asker ve işçiler tesisler için kaynak koyacağız kontrol tesisleri bina, dik gerekiyordu. Buna ek olarak, aynı zamanda komşu oyuncular ile ticaret için kahramanlar ve pazar kiralamak için gerekli bir taverna, olacaktır. İkinci kart üreten madenler, taş ocakları, çiftlikler ve diğer yararlı tesislerine verilir. İşte kaynakları ayıklanır ve ah, nasıl ilerleme istiyorum!

Her oyuncu için dünya haritasına gidin ve onların kanatlarını zamanı geliyor. Gerçek oyuncularla NPC hesaplaşmaya kanlı savaşlar birinde ya da takım halinde tek ve çatışmalar bekliyor. Battle arena girin ve yabancı medeniyet meydan, başarı şansını artırmak için, ittifaklar veya geçici dernekler orduları oluşturmak için korkmayın. Önceden güvenilir kahramanların özen, cesur savaşçılar bir müfreze, iyi bir kıyafet, her katılımcının uygun askeri eğitim açtı. Komutanın hedefi sadece diğer insanların eylemlerini yönetmek değil, aynı zamanda bazen bir kılıç alıp kalın şeyler acele unutmayın.

oyunu Terra Militaris her uygulama çabaları deneyim tahakkuk tarafından ödüllendirilir. Sizin ünü her geçen gün artmaktadır ve bu yüzden başka bir çağdan geçmek. Doğrudan sorumluluklar Engage ve arayışı & nbsp almak; taht odası & ndash; & nbsp; bütün kanama katkıda bulunur.

Terra Militaris Online size zevk vermek için tasarlanmıştır! Boşuna zaman kaybetmeyin ve ilk elden görmüyorum! Mayıs şans sizden yüz çevirir asla!

 

Terra Militaris online kayıt