Yer imleri

Bölge: Tarım ve Dövüş

Alternatif isimler:

Territory Farming and Fighting aynı anda çiftçilik simülatörü ve askeri strateji. İşte doksanlarda piyasaya sürülen oyunları taklit eden basitleştirilmiş bir grafik. Oyun niteliksel olarak geliyor, müzik can sıkıcı değil.

Oyun şu anda erken erişimde, ancak şimdi bile proje ilgiyi hak ediyor.

Burada büyük bir krallığa dönüşme şansı olan küçük bir köye liderlik edeceksiniz.

Başarılı olmak için ihtiyacınız olan:

  • Yararlı şeyler aramak için çevreyi keşfedin
  • Tarlaların zamanında ekildiğinden emin olun ve hasadı unutmayın
  • Nüfusun yaşayacak bir yeri olması için yeni konut binaları inşa edin
  • Araştırma teknolojileri
  • Yiyecek, silah ve giysi üretin
  • Mallarınızı kötü güçlerin ve bölgede yaşayan canavarların saldırılarına karşı koruyun

Başarılı olursanız, tek binalı küçük bir köy kısa sürede binlerce insanın yaşadığı gerçek bir metropol haline gelir.

Bölge Çiftçiliği ve Dövüşü oynamadan önce her şeyi anlamak için küçük bir eğitimden geçmeniz size zarar vermez. Bu olmadan, kaynakları yanlışlıkla yanlış yerde harcayarak gelişmekte olan bir yerleşimi yok edebilirsiniz.

Her köylüye bir görev atamanıza gerek yok, sadece görev'yi belirtin, tamamlamak için her şeyi yapacaklardır. Bu, her birine ayrı ayrı dikkat edilmesi gereken çok fazla konut sakini olduğunda yönetimi basitleştirecektir.

Popülasyonun hiçbir şeye ihtiyacı olmadığından emin olun. Yiyecek ve temel kaynaklara ek olarak, güçlü silahlara ihtiyacınız olacak.

Yerleşimin etrafındaki arazi göründüğü kadar güvenli değil. Pek çok kötü yaratık, tüm yaşamı yok etme hayali kurarak bitkiler arasında dolaşıyor. Düşmanlardan bazıları çok büyük ve acımasız, onlarla başa çıkmak için tüm silahlı savaşçı müfrezelerine ihtiyacınız olacak.

Dövüş sistemi karmaşık değil, sadece saldırı için hedefi belirlemeniz gerekiyor ve savaşçılar, güçleri bunun için yeterliyse zaferle kendileri ilgilenecekler. Birlik çok küçükse, daha büyük bir kuvvetle geri dönebilmek için kaçmayı seçmek daha akıllıca olabilir.

Sanayi ve konut yapılarının yanı sıra sanata da önem verin. Şehrinizin bölgesini dekore etmek ve sakinleri daha mutlu etmek için sanat objeleri oluşturun.

Şehir dünyadan izole değil, diğer yerleşim yerleri ile ticaret kurabilirsiniz. Bu size gereksiz kaynaklardan kurtulma ve özleyeceğiniz şeyleri elde etme fırsatı verecektir.

Nadir bulunan kaynakları hemen harcamaya her zaman değmez. En karmaşık projeler için bunları biriktirmek gerekecektir.

Oyun hızı değiştirilebilir. Eğer kontrollere iyi hakim olduysanız ve her yerde vaktiniz varsa hızı birkaç kat arttırabilirsiniz.

Oyun şu anda sadece bir kişi tarafından geliştiriliyor ki bu son zamanlarda ender rastlanan bir durum ve saygıyı hak ediyor. Bu nedenle yerelleştirme henüz çok iyi uygulanmadı, ancak bu konuda çalışmalar devam ediyor, sadece biraz beklemeniz gerekiyor.

Ne yazık ki,

Territory Farming and Fighting PC'de ücretsiz olarak indirilemez. Oyunu Steam portalından veya geliştiricinin web sitesinden satın alabilirsiniz.

Oyunu şimdi yükleyin ve küçük bir grup insanın tehlikeli bir bölgede hayatta kalmasına yardım edin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more